Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találkozáskor mivel lehet beindítani egy beszélgetést? fórum

Találkozáskor mivel lehet beindítani egy beszélgetést? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 9. 09:11
nagyon mással szerintem nem lehet inditani
2011. ápr. 9. 09:10
szerintem is a szia hogy vagy mi ujság veled,történt valami érdekes ..stb..
4. 18e79e1970 (válaszként erre: 2. - 22342e0151)
2011. ápr. 9. 09:10
Én nem úgy vettem ki a kérdésből, hogyha randira megy vki, akkor mit mond. Hanem pl. ha az utcán összefut egy ismerőssel... Bár, igazad van.
2011. ápr. 9. 09:08
Mi újság veled mostanság...
2. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Csilla945)
2011. ápr. 9. 09:08

Én nem irok neked egy szót se, vagy magadat adod egy találkozáskor vagy ne is menj el a találkozásra.Mert annak értelme nincs, hogy itt neked mondanak pár mondatot, és azt "begyakorlod" ezáltal egy utánzott, mások szövegére alapozott emberke képét adod magadról.


Az utóbbi 1000%-ra bukta és idő kérdése lesz, hogy mikor fog befejeződni a storyd.


Add önmagad minden körülmények között.Ha kellesz a másiknak, akkor lesz folytatás, ha meg nem akkor te jártál jobban, hogy nem vesztegetted az idődet...

2011. ápr. 9. 09:04

Helló!

Én olyan mondatokat keresek, amiket akkor mondasz, amikor találkozol egy ismerőssel. Amikor nem is tudod, hogy mit mondjál, csak mégis pár kedves szót szeretnél mondani. Lehet, hogy csak futólag ismered, de egy pár szót váltotok. Nekem nem mindig jut eszembe értelmes dolog.

Kérlek írjatok, olyan általános mondatokat, amik ilyenkor jól hangzanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook