Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duzzadt nyirokcsomók fórum

Duzzadt nyirokcsomók (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 9. 08:48
immunerősítés...
2011. ápr. 8. 21:57
páromnak is hasonló problémái vannak, nyaki nyirokcsomói folyamatosan duzzadtak, néha lágyékban és hónaljban is érzi, többször volt kivizsgáláson, semmi baja. Doki azt mondta, ha nagyon zavarja kivehetik. De inkább az állandó aggódás a baj, nehogy valami nagy baj legyen:S
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Noccika)
2011. ápr. 8. 21:48
akkor mond meg neki, h szerinted meg nem, és akkor nyugszol meg, ha egy átfogó vizsgálatsorozat után egy belgygyász is azt fogja mondani neked, h nincs semmi baj.
3. noccika (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 8. 21:39
házi orvoshoz menjek először? csak szerintem megint azt fogja mondani, hogy ez normális.
2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Noccika)
2011. ápr. 8. 21:37
menj, és kérj teljes kivizsgálást!!!
2011. ápr. 8. 21:36

sziasztok! gyerek koromban folyamatosan tüszős mandulagyulladásom volt, aminek következtében tályogos lett a mandulám. Az állandó betegeskedés miatt a nyaki nyirokcsomóim állandóan megdagadtak. kivették a mandulám, de a jobb oldali nyaki nyirokcsomóm duzzadt maradt. az orvosok nem nagyon foglalkoztak vele, azt mondták normális.

azóta több év telt el, megdagadtak az áll alatti nyirokcsomóim is, rendesen kitapinthatóak. Egyik évben már a mellemben is találtam. rögtön dokihoz fordultam, ultrahangon is voltam, azt mondták nincs gond. megint eltelt pár év és most az orrom és a szemöldök közti zugban is kitapintottam egyet, nem látható de simán kitapintható. mi ez?? menjek megint orvoshoz ezekkel a problémákkal? normális ez, hogy kb 7 év után is simán kitapintható a nyakamnál, az állam alatt, a mellemben és most pár hete az orromnál is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook