Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a Beauty Cosmetics termékeivel kapcsolatban? (amiket a plazakban sóznak ránk, és aminek 90%-a "ajándék") fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a Beauty Cosmetics termékeivel kapcsolatban? (amiket a plazakban sóznak ránk, és aminek 90%-a "ajándék") (tudásbázis kérdés)


16. katácskák (válaszként erre: 13. - Tadryka)
2008. dec. 5. 05:33

Most kaptam ajándékban bár még nem próbáltam, DE gratulálok az "Unikornis" márka névhez. Figyelem fel keltQnek gondolom :)

AkitQl nagyon jó ismerösömtöl kaptam: Neki bevált, pedig érzékeny böre van.

2008. okt. 7. 22:13
a parfümje jó volt./ csak a piros szinü./ testápolója nem, attól ragyás lett a bőröm. elég volt helyrehozni.
14. Ada12 (válaszként erre: 10. - Nemeshegyi zsofi)
2007. nov. 27. 12:18
Praktikereknél is szoktak lenni
13. tadryka (válaszként erre: 2. - 867f9adc74)
2007. nov. 27. 12:16

Kedves Judye!

Én a Beauty Cosmeticsnél dolgozom! Nagyon jók a termékek és csak olyan anyagok vannak benne amit a fogyasztóvédelem is engedélyez! Ha kicsit belegondolsz úgy nem kerülhet piacra termék hogy káros anyag van benne ha kerül is akkor nem sokáig4 Megbízhatsz a termékekben én is használom! A rásózásról meg annyit hogy mindenki felnőtt ember és el tudja dönteni hogy mit akart a mi csak a munkánkat végezzük. Mi nem költünk Tv reklámra mi így reklámozunk. De a vásárlás sosem kötelező!!

2007. nov. 27. 12:08
Sziasztok! A Beauty Cosmetics nem "ajándékokat" ad hanem reklámtermékeket és a bevezető szöveg úgy szól hogy 4db reklámtermék jár a PARFÜM MELLÉ! Semmi átvágás nincs benne csak egy kicsit utána kellene néznie az embereknek hogy mi mit jelent! A vásárlás sosem kötelező de olyan üzlet sincs ahol mindent ingyen adnak! Egyébként minőségi termékekről van szó és nagyon jók!
11. lily3
2007. nov. 21. 10:18
Ezeket a termékeket a plázákban a bejárathoz közel árulják.Húzni kell kosárból kis papirokat és ha "nyert" akkor a parfűm mellé /ha jól emlékszem/kapsz egy csomó minden hülyeséget.
2007. nov. 20. 21:37

sziasztok!

lenne egy kérdésem.Hol lehet hozzájutni BEAUTY COSMETICS termékekhez? LEGFŐKÉPPEN A THE COLORI PARFÜMRE GONDOLOK!!

LÉGYSZI HA TUDTOK SEGÍTSETEK!!


PEACE!

2007. okt. 5. 09:29
Mi is vettünk ilyet./Vagyis a férjemre sózták rá./Nekem nem igazán tetszik ,de ha már 6000 ft-ot adott érte akkor elhasználom.Semmi bajom tőle,bár a tusfürdő illata nem tul jó,de ugyis hamar elfogy.
8. Ada12 (válaszként erre: 7. - 867f9adc74)
2007. okt. 2. 19:51

Szerintem nyugodtan használhatod. A tusfürdő is jó, bár valóban nincs jó illata, amolyan semleges.

A testápoló meg olyan citromos jellegű, de egynek jó, viszont a parfüm szerintem nagyon fincsi :)))


Én nem most kezdtem használni, úgyhogy biztos nem lesz tőle bajod, hacsak nem vagy allergiás alkat.

7. 867f9adc74 (válaszként erre: 6. - Ada12)
2007. okt. 2. 15:13

A parfüm jó, a többit meg még nem mertem kipróbálni...

Egyedül a tusfurdő illata nem teszik.

akkor azt mondod, nyugodtan használjam őket??

Köszi!!

2007. okt. 2. 10:41

Nincs mit :))


Egyébként hogy tetszenek a termékek?

2007. okt. 2. 10:21
Köszi Ada!!!!!!
2007. okt. 2. 08:59

Szió!



Én használtam már és nincs vele semmi bajom, a parfüm miatt vettük meg, de ugye jött vele a többi is (testápoló, tusfürdő). Én szeretem, bár nem vagyok egy bőrkipattogzós típus, nem érzékeny semmire.

2007. okt. 2. 08:43
Hát, sajna nem lettem okosabb:-(((((((
2007. okt. 1. 14:12

A napokban kaptam egy ilyen ajándékcsomagot a sógornőmtől, de vannak a termékkel szemben bizonyos fenntartásaim...

Nem sok jót hallottam eddig róla. Azt hiszem párszor már be is tiltották, mert káros hatóanyagokat is tartalmaz.

Használ közületek valaki ilyet?

Tapasztalatokat várnék!! :-))

2007. okt. 1. 14:09
Milyen tapasztalataitok vannak a Beauty Cosmetics termékeivel kapcsolatban? (amiket a plazakban sóznak ránk, és aminek 90%-a "ajándék")

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook