Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam harap szoptatás közben, hiába szólok rá, kinevet. Mit tegyek? fórum

Kisfiam harap szoptatás közben, hiába szólok rá, kinevet. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 21. 09:06

én tudod mit tettem??

mondjk ez spártai de bevált:

szopi közben harap és kinevet

először szólok ha nem akkor leteszem a kiságyba ugy ahogy van megszakitottam az étkezését,és olyan éhes maradt mint a huzat.

ne félj egy két ilyen alkalom kétszer is meggondolta harapjon-e

2008. febr. 20. 20:56
Szia!!Én is voltam így,én is ki lettem nevetve.Én úgy csináltam hogy ha megharapott akkor nem vettem róla tudomást,ő persze várta hogy rászóljak és nevethessen,de mivel elmaradt így ő is megunta és leszokott róla.Ne szólj rá mert akkor azt hiszi játék és még jobban csinálja.:)))Nekem ez bejött:)))
8. dus
2007. okt. 28. 16:11

Az én fiamnak is van lent két foga és amikor elfelejtkezik róla (szerencsére ritkán) megharap! Amikor először csinálta, úgy fel ugrottam, hogy őt is meg ijesztettem! Azóta ritka a harapás! De még néha előfordul, olyankor szépen ovatosan és mosolyogva szólok rá, hogy nem szabad!!! Ő is csak mosolyog rám, és bebújik a cicihez, de nem harap meg ismét! Nagyon huncut!

Nincs tippem, mit lehetne csinálni a harapós babával, nekem a beszélgetés vált be!

2007. máj. 27. 16:58
nemtudom én egyévig szoptattam szerencsére nem harapott.
2007. máj. 8. 18:14
Kicsi fiam ma úgy megharapott, hogy vérzett is a mellbimbóm... Nem tudom mi lesz így! Igaz most beteg, náthás. Szerintem nem volt éhes,se álmos csak játszott. Mindenesetre nekem nagyon fájt, és még csak az alsó 2 foga van kint (1 hét múlva lesz 8 hónapos)...mi lesz később??
2006. jún. 8. 17:56
Az én két gyerekem is 11 hónapos korukig szoptak. A másodiknál rájöttem, hogy jóbban tetszik neki az én sziszegésem mint a cicizés, vagyis igy adta tudtomra, hogy keményebb kajára éhes!Innentől nem volt többé szükség a szoptatásra!
2006. ápr. 21. 18:48

Ja! Sugi is harapott! Csak ő akkor kezdte ezt a játékot, amikor már alul is volt, felül is volt... És állítom élvezte, mert vigyorgott!!! Jó erősen szorította a fogacskáit, szinte beleremegett... Én meg csillagokat láttam!!!

Azért próbáltam tűrni, és 11 hónapos koráig szopizott.

2006. ápr. 19. 09:15
Tarts ki!
2006. ápr. 19. 09:14
Mennyi idos a kisfiad? Elveszed tole a cicit mikor harap? En mindig kivettem a szajabol es nem fojtottam vissza a felszisszenest ha fajt. Ebbol erezte hogy nekem nagyon nem jo, es viszonylag hamar leszokott rola. Nalunk is volt 1-2 het amikor aktivan aggodtam hogy hogy fogom szoptatni ha harap, de elmult a harapdalas.
2006. ápr. 18. 23:00
Kisfiamnak kibújt az első fogacskája.Sajnos harap.Hiába szólok rá, hogy "nem szabad, fáj anyának", kinevet.Mit tegyek,még szoptatni akarom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook