Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekes tanulókról szóló előadst keresek 8. o.-sok számára évvégére.Kérlek küldjetek el valami vicces történetről szóló szövegkönyvet fórum

Érdekes tanulókról szóló előadst keresek 8. o.-sok számára évvégére.Kérlek küldjetek el valami vicces történetről szóló szövegkönyvet (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 22. 10:36
miért indítottál egymás után 3 fórumot is ua. kérdéssel?:)
2011. ápr. 8. 19:43
Oké köszi szépen :):*:)
3. c130f7eb3b (válaszként erre: 2. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 8. 15:30
Jut eszembe: Schwajda György: Nincs többé iskola. Ennek macskák és egerek a szereplői, de szenzációs!!! Elég hosszú, de könnyen meg lehet vágni. Nekem nincs meg, a neten se keresd, de a megyei könyvtáratokban nem reménytelen...
2. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Bea:X)
2011. ápr. 8. 15:21

Nem igazából értem, mire gondolsz. Mit jelent az "érdekes tanuló".

A kérésed kapcsán 2 dolog jut eszembe: Karinthy: Tanár úr kérem!-je, ennek vannak dramatizált változatai, és Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek. Ez utóbbi nekem is megvan dramatizált formában is.

2011. ápr. 8. 15:05
Köszönök mindent előre is!!! Azért kerem mindezt mert már nincs időm arra hogy saját magam összeálitsak egyet:( Vagy ha gondoljátok weboldalcimeket is leirhattok ahonnan kapok tanulokról szóló vicces szövegkönyvet....Köszönöm Szépen!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook