Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit gondoltok a Fitt Ball-ról? fórum

Mit gondoltok a Fitt Ball-ról? (beszélgetős fórum)


23. binyek
2011. febr. 21. 15:59

SZIASZTOK!

VAN ESETLEG VALAKINEK ELADÓ FITT BALL ZSÍRÉGETŐ DVD-JE?

KÖSZI:BARBARA

2009. jan. 18. 16:31

Olyan mintha ez a társasás már nem lenne.

Én meg ma vettem meg a lasztim, és várom a dvd-t.

21. Macilány (válaszként erre: 20. - 200a1d39d3)
2007. okt. 15. 11:51
Köszönöm a jó tanácsot, most már tényleg be kell szereznem egy dvd-t az ajánlottak közül. Azt hiszem fizetés után el is megyek.... Mégegyszer köszönöm!
2007. okt. 14. 21:11
Én is rendszeresen használom a fit labdát pilates és jógagyakorlatok végzésére,na meg a számítógép előtt én is ezen űlök,mert kényelmesnek találom.(Igaz,nem lehet hátradőlni..de legalább egyenesebben tartom a gerincem,mint széken űlve).Én az egyik nagy bevásárlóközpontban találtam rá a pilates- és a jóga fit labdán dvd-re.És még árban is jó volt.Kitartást kívánok mindenkinek,aki edz a fit labdán,eredményei meggyőzőek,de nem szabad túl sokáig leragadni egy fajta gyakorlatsornál,mert ha már túl könnyűek a gyakorlatok,nem fejlesztik úgy a testet,legfeljebb csak szintentartáshoz elegendőek.Én,mikor könnyűek lettek a gyakorlatok súlyokat vettem a kezembe,homokpántot a bokámra,és így nehezítettem az edzést,de fő a fokozatosság ebben is.A kedvenc gyakorlatom(lazításom),mikor lelógatom kezem-lábam hason fekve a labdán,olyan jó érzés,ahogy kilazul a gerincem.Szóval kitartás!!
19. adri25
2007. okt. 13. 18:46
Szeretném kipróbálni
2007. okt. 13. 14:51
Alighanem semmit. Ez ugye nem az a pöttyös?:)
17. d606bc0fd7 (válaszként erre: 14. - Macilány)
2007. okt. 13. 14:44
Köszi :)
2007. okt. 12. 19:09
Légyszi olvasd el a Felhasználói szabályzatot! Önreklám: pl priviben...
15. ancsa7799 (válaszként erre: 12. - Macilány)
2007. okt. 12. 09:51
Nagyon szívesen!
14. Macilány (válaszként erre: 10. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 09:47
Bocs még valamit elfelejtettem, nekünk a boltban (Hervis) felajánlották hogy felfújják, mert mondtam, hogy nekünk nincs otthon pumpánk, úgyhogy akár még az is megoldható szerintem, hogy felfújva vásárolhasd meg, hiszen nekik van bicikli pumpájuk......
13. Macilány (válaszként erre: 10. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 09:45
nem felfújva árulják, de mi elvittük a legközelebbi benzinkútra és ott felfújtuk a kerék pumpával:) nem szóltak semmit érte.... de bicikli pumpával is fel lehet fújni, csak kicsit sokáig tart.
12. Macilány (válaszként erre: 9. - Ancsa7799)
2007. okt. 12. 09:44
Nagyon köszönöm a segítségedet, megnézem és lehet hogy akkor be is szerzek egy ilyen dvd-t. Mégegyszer köszi!
11. ancsa7799 (válaszként erre: 10. - D606bc0fd7)
2007. okt. 12. 09:25
Nem.
2007. okt. 12. 09:15
A fitt ballt felfújva árulják?
9. ancsa7799 (válaszként erre: 6. - Macilány)
2007. okt. 12. 09:12

Szia!

Az r-med.com oldalon találsz Fit-ball DVD-ket, és egy Fit-ball oktató könyvet is, amiben benne vannak a labdán végezhető gyakorlatok. A Fit-ball DVD-k közül elsősorban a Gerinctréning Fit-ball-on címűt tudom ajánlani, nagyon jó gyakorlatok vannak rajta. Aztán pedig a Fit-ball zsírégető training DVD is szuper, csak ez már végig koreografált mozdulatsorokból áll. Remélem tudtam segíteni, további jó tornázást a labdával!

2007. okt. 11. 22:41
Pécsen nem indul Fitt-Ball óra valahol?
7. Reni1990 (válaszként erre: 6. - Macilány)
2007. okt. 10. 23:07
Megvetted a lasztit? Kafa :) Először egy-két óránál tovább nem bírtam ülni rajta egyhuzamban, mert amikor rajta ülünk, más hátizmokat használunk, mint a sima, széken való ülésnél. De utánna meg lehet szokni. Mostmár csak akkor nem bírok ülni rajta, ha mensim van, olyankor normál széken ülök.
2007. okt. 10. 21:42

Megvettem végre a labdámat, nagyon élvezem.... 75 cm-es lett végül, mert Reni1990 is ezt javasolta... azóta minden este felüléseket végzek vele, egyenlőre még más gyakorlatokat nem találtam(ki), de már ez is több a semminél. A számítógép elötti széket is kiváltottam vele és utána azt figyeltem meg, hogy nem esik jól széken ülni, sokkal kényelmesebb a labda.

Szóval mindenkinek tudom javasolni, hogy szerezzen be egyett mert nagyon jó ülő alkalmatosság, úgy lehet vele felüléseket végezni, hogy nem fájdul meg semmim sem és az ára is elfogadható volt (3000 Ft). Azért ha valaki talál olyan oldalt a neten, ahol vannak gyakorlatok kérem szóljon nekem. Köszönöm!

5. Reni1990 (válaszként erre: 4. - Macilány)
2007. okt. 2. 21:42

[link]

Itt van szó a méretről.

Nekem asszem 75 cm-es van. 178 cm vagyok. Először kisebbet vettem, de kicsinek találtam, ugyhogy visszavittem, kicseréltettem.

Hozzáteszem, csak azért vettem, hogy üljek rajta.

2007. okt. 2. 16:17
kb. mekkora az elég nagy? én eddig 55 cm-eseket láttam az jó? Van valami könyv vagy dvd amin ilyen gyakorlatok vannak?
2007. okt. 1. 21:47

Otthon a számítógép előtt fittballon ülök.

Fejleszti az egyensúlyérzetet, kicsit mozogni kell rajta, hogy az ember le ne guruljon, de állítólag az ilyen mogzások által a gerinc masszírozódik, és rugalmasabb marad, mintha széken ülünk. Tény, hogy nem szabad keményre felfújni, hogy rugalmas maradjon.

Fontos még, amit "tépőzár" is írt, hogy a térd hajlítva legyen, 110 fok a legjobb. Ehhez elég nagy lasztit kell választani.

2. tépőzár (válaszként erre: 1. - Macilány)
2007. okt. 1. 21:21
Vigyázni kell, hogy mennyi levegőt fújsz bele.legyen ruganyos, de mégis tartson, ráülve a talpad kényelmesen legyen a földön, kissé hajlítva a térded.nekem mégis megfájdult a hátam a gyakorlatok után, így én abbahagytam, itt van a sarokban.
2007. okt. 1. 13:02
Tervezem egy fitt ball vásárlását, de nem tudom valóban hasznos e?! Milyen gyakorlatokat lehet vele végezni? Én kb. kettőt ismerek a gyakorlatok közül, de hát az nem túl sok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook