Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hólyaghurut elmúlik magától, vagy mindenképp orvost kell felkeresni? fórum

A hólyaghurut elmúlik magától, vagy mindenképp orvost kell felkeresni? (tudásbázis kérdés)


1 2
25. 81002da781 (válaszként erre: 22. - Fagyongy67)
2008. okt. 31. 10:16

Ha nem akarsz "még" orvoshoz menni, akkor forró kamillás fürdő, amint kijöttél a kádból rögtön megtörlöd magad, majd tetőtől talpig bugyoláld be magad, csak az orrod látszon ki, így feküdj le aludni, másnap legalább 2 liter folyadék!

Urogin tinktúra és grapefruitmag cseppek...

24. fagyongy67 (válaszként erre: 23. - Veronika27)
2008. okt. 31. 08:11
Köszönöm Veronika!
23. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Fagyongy67)
2008. okt. 30. 22:56

Ezek tipikus tunetek. Urologia, aztan vizelettenyesztes szerintem.

Es szerezz be Bio Cran afonyakapszulat a gyogyszertarbol.

2008. okt. 30. 22:15
Nekem kb 10 napja fáj a hasam, olyan enyhe menstruáció szerűen.Ma voltam nődokinál aki azt mondta, hogy nem nőgyógyászati probléma, inkább húgyúti.De járhat ez menstruációhoz hasonló fájdalommal??? Amit még érzek, hogy ha pisilni kell akkor nem tudom sokáig visszatartani,menni kell.Még sosem volt húgyúti problémám, lehetnek ilyen tünetek??
2008. okt. 9. 02:29
..és Q tudhatja mi jó gyógyszer rá.Nekünk is szükség volt, rá. A Dr-nQ tenyésztést csinált. Igy ajánlott valamit, ami Hála-Istennek be is vált. Mindenkinek jobbulást.
2008. szept. 23. 08:18
ORVOS mindenképp, mert ha esetleg a tünetek enyhülnek is a betegség nem mulik el antibiotikumos kezelés nélkül.
2008. szept. 23. 01:00
Nem múlik el magától és fontos kikezelni, mert hosszútávon vesekő is lehet a következménye. Mint nálam.
18. petka
2008. szept. 12. 14:31
Nem múlik el magától, antibiotikum kell ellene. Nekem nagyon magas lázzal, és erős fájdalommal járt. Ki sem bírtam volna gyógyszer nélkül.
2008. szept. 12. 13:28

Sziasztok! En 10 evig szenvedtem a holyaghuruttol, ez nem felfazas, hanem szex utan bakterium jut fel a hugycsobe. Ezek nem arto bacik, ameddig a ferfin vannak, csak noknel okoz panaszokat. Evente volt, hogy 5 alkalommal elojott, olyankor se menni, se fekudni, semmi sem volt jo! Sajnos olyan is volt, hogy vesemedence gyulladasom lett, mert nem mentem idoben orvoshoz. Sorban szedtem az antibiotikumokat, a haziorvosom azt mondta: ez ellen nincs mit tenni. DE tavaly elkeztem szedni a Bio Cran nevu afonyakivonatokat, probiotikumokat, c- vitamint tartalmazo keszitmenyt, es azota semmi bajom! Jo meg a Can-C is, ez is afonyakivonat, de fele c-vitaminnal es probiotikumok nelkul. 3500Ft a Bio Cran, napi 1-et ha szed az ember, akkor 2 honapig eleg.

Egyebkent meg szex utan mindig pisiljatok, ha nem kell, akkor is! Es mosakodjatok meg!

16. maya80
2008. szept. 2. 20:53
Nem múlik el, tapasztalat. orvos kell, és ki kell kúrálni.
2008. szept. 2. 20:33
Teljesen biztos, hogy magától nem múlik el. Orvoshoz kell menni minél hamarabb.
2008. szept. 2. 20:32
Nekem is volt már és elmentem orvoshoz és már a harmadik gyógyszer bevétele után sokkal jobb lett.Megszünt az a borzalmas fájdalom.Nemérdemes kisérletezni.Mindenképpen orvos a segitség.
2008. ápr. 15. 19:45

Sziasztok.

Az én hozzászolásom annyi lenne, én nálam bevált és mindenkinek tudom ajánlani ennek már két éve hogy nem voltam vele orvosnál. Az a TŐZEGÁFONYA kapszula.

ha kezdem érezni hogy gond lessz- pár napig eszem a kapszulát és elmulik.ÖRÜLTEM, HOGY HOZZÁSZOLHATOK ÉS SEGÍTHETEK.

12. ipi
2008. ápr. 10. 20:34

Sziasztok. Hát én régen kemény felfázós voltam. Pár óra alatt eljutottam a véres vizeletig. Ami nekem nagyon bevált?: a medveszőlőlevél tea. Egy teáskanálnyit egy bögrében 2 percig áztatva forró vízben, amint tudod igyad, eleinte megihatsz óránként egy bögrével, de a 3. bögre már simán kell hogy enyhítse a tüneteket. Utána pár napig napi 3 bögre/nap kúraszerűen!!!

Nem tanácsos szórakozni vele, "magától" nem múlik el sztem nyomtalanul. Vesemedencegyulladás, petefészekgyulladás és társai követhetik...

Jobbulást!

2008. ápr. 10. 14:53
A heveny hólyaghurut általában magától elmúlik 1-2 nap alatt. Ha nem, vagy elmúlt, de kiújul, mindenképp antibiotiku,m kezelésre van szükség.
10. sodrak
2008. ápr. 10. 13:18
Magától nem múlik el. Sokáig lehet vele szenvedni. Én medvetalpfű teát és bioptron lámpát javaslok 3-4 napig. Ha nem javul, oprvos. Ha igen, még 1 hétig mindenképpen csináld a kúrát. Lámpázd az alhasat napi 3-4szer min fél órát.
2008. ápr. 6. 10:52
Nem múlik el magától, viszont könnyen lehet belőle vesegyulladás :(
2008. ápr. 6. 09:39
Javítok: leszünények =készítmények.
2008. ápr. 6. 09:36
Én legalább 8 éve szenvedek tőle, és nagyon jól tudom mit érez az, akinek előjön. Ezért mindig lenni kell megfelelő gyógyszernek amivel kezelni lehet. Az erős antibiotikum nem jó rá! NITROFURANTOINUN - 1 szem lefekvés előtt, 1 hónapig vagy FOSFOMYCIN - 10 naponként 1 tasak. További hatásos készítmények: SZULFONAMID és KINOLON leszünények! Teák: legjobb a mezei zsúrló, de jó még a kukorica (bajusz), papsajtmályva. Nagyon jó még a 100 %-os narancslé - jó sokat!
2007. okt. 2. 09:28
Ha nem kezelik újból ki fog alakulni,nálam 2 hónapon belül 4-szer jelentkezett akármit csináltam..Durva volt!
2007. okt. 2. 06:00
Magától szerintem nem múlik el. Orvoshoz kell menni, vagy olyan gyógyteát inni, ülőfürdőt venni, ami a hólyaghurutra jó.
4. Icus (válaszként erre: 3. - Arwin)
2007. okt. 1. 11:48

Én sem gondoltam, mert többször volt már. Jó sokat ittam és szinte másnapra semmi. De, legutoljára sajnos nem igy jártam. :(( Iszonyatos fájdalmam volt már estére. Ügyeleten nőgyógyász doki nem tudott megnézni 3 órát vártam rá... Elmentem másnap a magán dokimhoz, aki rögtön tudta, hogy mi bajom volt. Írta is fel a gyógyszereket.


Egyébként 1-2 nap és elmulnak a tünetek. Csak, ha már sokszor ismétlődik, vagy nagyon erős fájdalmai vanak az embernek akkor szánja el magát rá, hogy dokihoz menjen:((


Egyébként nagyon segít a fájdalom enyhítésében, ha úgy pisilsz, hogy közben meleg zuhannyal locsolod magad, és igyál nagyon nagyon sok teát és szénsavmentes vizet.

3. arwin (válaszként erre: 2. - Icus)
2007. okt. 1. 11:35
Köszi Icus! Nem gondoltam,h ez ilyen komoly is tud lenni. Mindenképpen elmegyek dokihoz.
2. Icus (válaszként erre: 1. - Arwin)
2007. okt. 1. 10:59
Nekem elmúlott. De, a legjobb, ha elmész dokihoz, és ir föl megfelelő gyógyszereket. Sajnos legutoljára, olyan erős holyaghurutom volt, hogy menni nem tudtam. Erős holyag görccsel járt. Nagyon erős antibiotikumokat kapam. Nem szabd elhanyagolni. Menj el dokihoz.
2007. okt. 1. 10:23
Sziasztok! Szerintetek elmúlik magától, vagy mindenképp orvost kellfelkeresni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook