Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces esküvői nyitótáncra tudtok zenét küldeni? fórum

Vicces esküvői nyitótáncra tudtok zenét küldeni? (tudásbázis kérdés)

17. Adri980 (válaszként erre: 6. - Lunimaci)
2019. ápr. 29. 11:07
Szia! El tudnád küldeni nekem a zenét?
16. Dézsán KInga (válaszként erre: 15. - Dézsán KInga)
2017. ápr. 12. 11:54
Ennek a táncnak a zenei összevágása kellene,előre is köszönöm :)
2017. ápr. 12. 09:23

Sziasztok :) Ennek a nyitótáncnak a mixét el tudná nekem valaki küldeni?: [link]


a dezsank@freemail.hu e-mail címemre kellene,előre is köszönöm a segítséget :)

14. Anna0530 (válaszként erre: 12. - Katherina18)
2016. máj. 26. 18:08

Szia!

Megkaptad a mixet valakitől?:)

2016. ápr. 26. 12:41

Sziasztok!


Tud valaki küldeni nekem esküvői nyitótánc mixet mp3 formátumban? Vicces koreográfiát szeretnénk az esküvőnkön és ahhoz keresek egy zene mixet. Hasonlóra gondoltam, de nem baj, ha ettől eltér :-)

Girls aloud - See the day (angolkeringő) 0:50

"Megakad a tű" (megáll, meglepődik) 0:02

Frank Sinatra - Love and marriage (kérdőn néz a zenészre, majd vállat von, szemben állva megfogja a partner kezeit, majd egymás karjai között bújkál) 0:30

Dancelovers - Riszálom úgy is úgy is (riszálnak, sorvégenként 90 fokkal elfordulnak, végül egymásnak háttal riszálnak, amikor a lány a fenekével kilöki a fiút) 0:20

Chubby Checker - Twist (a lány twisztel) 0:20

Carl Douglas - Kung-fu fighting (a fiú kungfu mozdulatokkal "kergeti" a lányt a parketten) 0:19

Village People - YMCA (a lány a klipnek megfelelően mozog) 0:15

Vanilla Ice - Ice-ice baby (a fiú a klipnek megfelelően mozog) 0:15

Rony - Rumeláj (a lány hastáncol) 0:20

Moho Sapiens - Menetelő (a fiú "részeg" katonásan, egyénileg kitalált tánclépésekkel táncol) 0:15

Tekknő - Elhajóznék veled (a lány csárdás lépésekkel bejön, majd együtt csárdásoznak (pörgőst)) 0:27

Pataki Attila - Minek a barna énnékem (a fiú kipörgeti a lányt, majd elkezd flörtölni egy szőke vendéggel, alap csárdást járva) 0:13

Csipa - Ding-ding-dong (a lány diszkót táncol) 0:15

Baskov - Kakalin (a fiú az orosz néptáncot táncolja) 0:22

L. L. Junior - Akarom hogy érezd (hip-hop egyéni koreográfia; a lány kezdi, később a fiú is csatlakozik) 0:15

Scratch (a közbeékelt zenék gyorsan visszatekerve, ismét a zenészre csodálkozás) 0:05

Girls aloud - See the day (folytatás) (angolkeringő) 1:20


Köszi,

Rami

2015. máj. 19. 08:19

[link]


Sziasztok!Ennek a táncnak a zenei összevágása kellene nekem!Tudnátok segíteni?Előre is köszönöm

2011. ápr. 11. 21:18

Ez egy modernebb mixelés "itthonról", de tanúsítom, szintén nagy sikere volt:


[link]

2011. ápr. 11. 19:09
2011. ápr. 8. 22:09
Sziasztok! Köszi a válaszokat és a segítséget! A youtube-bal az a gond, hogy az ott szereplő videók háttérzajosak, mivel azok esküvői felvételek. Nem értek ahhoz, hogy összevagdossam magamnak, azért lenne nagyon jó, ha valaki tudna küldeni egy készet.
8. f7cd984078 (válaszként erre: 7. - F7cd984078)
2011. ápr. 8. 17:40
Ha youtube-ról nem is tudod leszedni, biztosan beszerezhető más úton-módon amennyiben tetszik.
2011. ápr. 8. 17:39

Nekem ez a kedvencem:

[link]


Más koreográfiához is jól passzolhat a zene, én imádom ezt a videót (nézni is, hallgatni is) :)

2011. ápr. 8. 12:43

Nekünk nem a nyitótánc volt vicces. Éjfél után bemondattuk a vőféllyel, hogy a videósnak a kevés fény miatt nem sikerült felvenni a gyertyafény keringőt, ezért újra kell táncolnunk. Ekkor már a vágott verzió került a lejátszóba.

Ime a számlista egy kis koreográfiával:


Girls aloud - See the day (angolkeringő) 0:50

"Megakad a tű" (megáll, meglepődik) 0:02

Frank Sinatra - Love and marriage (kérdőn néz a zenészre, majd vállat von, szemben állva megfogja a partner kezeit, majd egymás karjai között bújkál) 0:30

Dancelovers - Riszálom úgy is úgy is (riszálnak, sorvégenként 90 fokkal elfordulnak, végül egymásnak háttal riszálnak, amikor a lány a fenekével kilöki a fiút) 0:20

Chubby Checker - Twist (a lány twisztel) 0:20

Carl Douglas - Kung-fu fighting (a fiú kungfu mozdulatokkal "kergeti" a lányt a parketten) 0:19

Village People - YMCA (a lány a klipnek megfelelően mozog) 0:15

Vanilla Ice - Ice-ice baby (a fiú a klipnek megfelelően mozog) 0:15

Rony - Rumeláj (a lány hastáncol) 0:20

Moho Sapiens - Menetelő (a fiú "részeg" katonásan, egyénileg kitalált tánclépésekkel táncol) 0:15

Tekknő - Elhajóznék veled (a lány csárdás lépésekkel bejön, majd együtt csárdásoznak (pörgőst)) 0:27

Pataki Attila - Minek a barna énnékem (a fiú kipörgeti a lányt, majd elkezd flörtölni egy szőke vendéggel, alap csárdást járva) 0:13

Csipa - Ding-ding-dong (a lány diszkót táncol) 0:15

Baskov - Kakalin (a fiú az orosz néptáncot táncolja) 0:22

L. L. Junior - Akarom hogy érezd (hip-hop egyéni koreográfia; a lány kezdi, később a fiú is csatlakozik) 0:15

Scratch (a közbeékelt zenék gyorsan visszatekerve, ismét a zenészre csodálkozás) 0:05

Girls aloud - See the day (folytatás) (angolkeringő) 1:20


Előnye a youtube-on találhatókhoz képest, hogy kevesebb fajta táncot kell begyakorolni, hátránya viszont, hogy hosszú klippek, így sokkal észrevehetőbbek a hibák.


Ha érdekel a zene, küldj mail-címet és elküldöm.

2011. ápr. 8. 07:02
Kezdjétek komoly zenével ami átvált kacsatáncra! :)
2011. ápr. 8. 06:35
Ha gondolod leszedem én neked azt a zenét szívesen amelyik a videó alatt megtetszett, csak küld el a linkjét privibe.
3. 4327a8e017 (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2011. ápr. 8. 01:03
Ha találtál olyat, ami nagyon tetszik, írj a feltöltőnek, h küldje el neked a zenét!
2011. ápr. 8. 00:02

Sziasztok! Az esküvőnkön szeretnénk meglepni a násznépet egy vicces tánckoreográfiával. Rengeteg ilyet találtam a youtube-on, de sajna egyiknek sem jön tudom lementeni a zenéjét. :( Olyan kedves Hoxást keresek, akinek az esküvőjén szintén volt ilyen tánc, és át tudná nekem küldeni az összevágott zenét, amire aztán alapozhatjuk a táncunkat!

Köszönöm szépen!

2011. ápr. 7. 23:59
Vicces esküvői nyitótáncra tudtok zenét küldeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook