Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Laptop képernyő

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Szanszi2011-04-07 20:17
Köszi a tippeket!Remélem még 1 hetet kibír,mert csak utána tudom elvinni szervizbe.Igyekszem addig keveset használni.

3. Fille2011-04-07 20:11
esetleg a videókártyának lehet az a baja, h nagyon melegszik a laptop... nekem akkor szokott minden hülyéskedni mikor a ventillátor nem müködik jól. és más laptopnál is hallottam már h ez a gond.

2. kacsabácsi832011-04-07 20:00
Lehet kijelző kábel hiba vagy videókártya. érdemes szervizbe vinni, mielött nagyobb baja lesz. ha szerencséd van 5-10000 ezerbe megáll. de a jobbik eset ha windows hiba miatt csinálja ezt
(válasz Szanszi 1. hozzászólására)

1. Szanszi2011-04-07 19:52
Sziasztok!
1-2 napja furcsán "viselkedik" a laptopom képernyője.Fel-le mozog a háttér.Úgy tudnám magyarázni,mintha diafilmet vetítenél és tekernéd a diát,csak ugye itt mindig ugyanaz váltja egymást.Mi lehet a gond?Volt valakinek ilyen?Meg lehet csináltatni vagy tönkre fog menni és újat kell venni?Ha meg lehet csináltatni,kb mennyi?Nagyon nincs pénzem egy újra.Ez is csak 2 éves,de lehet valami selejtet fogtam ki.Már kétszer ment tönkre a vinyó,egyszer a töltő.Nem hiányzik újabb gond :(