Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körmösök! Segítség kellene! fórum

Körmösök! Segítség kellene! (tudásbázis kérdés)


7. f7cd984078 (válaszként erre: 5. - Lemoncello)
2011. ápr. 8. 17:49

"Reszelni már nem szeretném, mert a körmösök annyit reszelték, hogy félek, már nincs a réteg alatt saját körmöm!:((("


Jól értem, hogy belereszeltek a saját körmödbe?! Akkor az nagyon amatőr körmös lehetett, ez szarvashiba! Ezek után nem csodálkozom, ha szabadulnál tőle (ill. a kreációjától). Szerintem keress egy hozzáértő körmöst, aki megerősíti a sajátodat amíg regenerálódik, mert így hiába oldod le bármivel, ha utána érzékeny és sérülékeny lesz.

Ami a leoldót illeti, azt hiszem létezik egy speckóbb változat is az acetonnál (vagy több is), de a hatás ugyanaz, és gondolom aceton meg amúgy is fellelhető a háztartásodban. Szóval szánd rá az időt, és áztass! :) A bőröd nem fogja szeretni, de a cél érdekében... Ja, és csak akkor csináld, ha a körömágy sehol sem sérült (teszem azt nincs abba is belereszelve), mert bizony az kellemetlen lenne! Sok sikert!

6. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Lemoncello)
2011. ápr. 7. 13:52
Nem vagyok ugyan körmös, de ha jól tudom, az aceton oldja a zselét is, és a porcelánt is. Öntsd ki kistálba, és áztasd benne a kezedet, ami feloldódott, kapirgáld le, és meget vissza. Mondjuk nem is értem, mi történt vele, elég rosszul lehet megcsinálva, ha ilyen hamar tönkrement. :(((
5. Lemoncello (válaszként erre: 4. - F7cd984078)
2011. ápr. 7. 12:42

Reszelni már nem szeretném, mert a körmösök annyit reszelték, hogy félek, már nincs a réteg alatt saját körmöm!:((( Volt amelyik kifejezetten fájt, amikor reszelte.

Az acetont kipróbálom, bár azt gondoltam, hogy valami spéci leoldója van.

2011. ápr. 7. 12:27
Nem vagyok körmös, de szerintem egy kis aceton és körömreszelő megoldás lehet a problémára (legalább is az én körmösöm azt mondta, hogy a sima porcelánt az aceton leoldja - még nem próbáltam ki).
2011. ápr. 7. 12:02
Úgy tudom, hogy ez a lenövésmentes francia manikűr leoldható. De mivel?
2011. ápr. 7. 11:58

Lenne egy kis problémám, ezzel kapcsolatban kérném, hogy segítsetek!

Elvileg egy lenövésmentes francia lakkozás van a körmömön. A problémám az vele, hogy amikor először lett megcsinálva, már a 2. napob beszakadt 2 körmöm, plusz párnak a végeiről lejött valami átlátszó réteg. (Bocsi, de nem vagyok otthon a témában!) Visszamentem, kijavították, (persze nem ingyen!), erre másnap ismét betört ugyanaz. Ismét javítás és ismét 3 tropa most is:(((( Én már még egyszer nem szeretnék körmöshöz menni, mert ezeket a köröket 2 csajnál jártam le és úgy tűnik, fölösleges pénzkidobás volt!:((( A kérdésem az lenne, hogy itthon hogy és mivel tudnám leszedni ezt a csodát?

Előre is köszi a választ!

2011. ápr. 7. 11:54
Körmösök! Segítség kellene!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook