Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gubás Gabi fórum

Gubás Gabi (beszélgetős fórum)


13. NyZy
2011. ápr. 7. 09:50

Rám a személye pozitívan hatot.

Lehet nem minden úgy van amit mondott de a lelkem táplálkozott belőle.Jó lenne ha mindenki ilyen nyugodt és békés lenne, lehetne ebben az állapotban.

Rám is rám férne.

12. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 9. - Vasskriszta)
2011. ápr. 7. 09:44
Rám férne.....
11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 9. - Vasskriszta)
2011. ápr. 7. 09:43
Igazad van. Gondolj bele, mindenkinek természetgyógyászhoz kellene járnia. Mi nyugodtság lenne a földön.:))
10. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 7. 09:42

Lehet, de az hogy neki nincsenek problémái ez hihetetlen. Nekem van egy 3 és fél éves fiam. Nem tartozik a nagyon rossz gyerekek közé, de elég ébernek kell mellette lenni.


De nekem most az volt a benyomásom a riport alatt, mintha nem ezen a földön élne.

9. vasskriszta (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 7. 09:40
Nekünk is kutyulgathatna valamit
2011. ápr. 7. 09:37
Nem tudom....szerintem ezeket a dolgokat a férjének köszönheti...régebben látam egyszer a férjével hihetetlen nyugalmat áraztottak magukból én mindig megérzem mások feszültségét tudom hülyén hangzik de a bőrömön keresztül érzem ki mennyire feszült vagy éppen már-már ijesztően higgadt,kiegyensúlyozott!A gyerek témában nem tudok érdemileg nyilatkozni nekem nincs,de más 4éves kisfiukat elnézve (akik inkább áto rosszak,bocsi,elevenek ritkán látok ilyen gyereket,lehet,hogy álmos volt?Szoktam nézni a kismamákat,és azért 7hónapos terhesen nem vizes a feje pedig nem húszéves,ellentétben a barátnőimmel akik fiatalabbak és 7hónaposan már szörnyen néztek ki!Ugyhogy nem tudom ,szerintem a férje kutyulgat mindent neki..
7. vasskriszta (válaszként erre: 6. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 7. 09:25
"messziről jött ember azt mond,amit akar"
6. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 5. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 7. 09:21

Én csak azt nem hiszem el, hogy létezik ilyen tökéletesség, amit ő előad.

Vélemények?

5. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 2. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 7. 09:20

Én csak azért kérdeztem, mert eddig én is oda voltam érte, és tényleg nagyon szép és kiegyensúlyozott. De most egy picit idegesített. Az én családi életem is tökéletes, van egy imádott férjem, egy csodálatos kisfiam. Soha egy szóval meg nem bántanának. Dolgoznom nem kell, semmiben nem szűkölködünk.

De azért nekem ez sok, nem hiszem el, hogy ő minden nap ilyen fit, és mindig minden tökéletes, és hogy ők soha nem váltanak egy hangos szót, és hogy az ő kisfiával mindig mindent meg lehet beszélni. Ő is csak egy gyerek, semmi rosszaság nincs benne? Nem hiszem el. Nem érzed úgy hogy egy kicsit túloz?

4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 3. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 7. 09:16
Köszönöm! Nagyon igyekszek, imádom a virágokat, oda vagyok értük, de valahogy mindig kipusztulnak. Igaz még csak egy éve van ez a pici udvarunk. Idén, de legkésőbb jövőre szeretném az udvart nagyon megszépíteni:))
2011. ápr. 7. 09:15
Látom nagy virágos vagy!Szépek...:))
2011. ápr. 7. 09:08
Szia!Szerintem nagyon jól néz ki,nagyon kiegyensúlyozott!Nyilván,ezt Ő is bevallotta,hogy ezt nagyban köszönheti a természetgyógyász férjének!Az első terhességében is nagyon sokat segitett a csodaolajaival!
2011. ápr. 7. 09:03

Sziasztok!

Ma reggel láttam Gubás Gabit a tv-ben. Nektek mi a véleményetek róla? Mindenkire kiváncsi vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook