Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsetek! Elrontott sminktetoválás! Vannak jogaim? fórum

Segítsetek! Elrontott sminktetoválás! Vannak jogaim? (beszélgetős fórum)


15. e2579acec2 (válaszként erre: 14. - Kissné87)
2011. ápr. 10. 19:13
Előtte nem rajzolta fel?
2011. ápr. 10. 17:50

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat! A helyzet az hogy én is kozmetikus vagyok és ahol tanuló voltam oda jár 13 éve tetoválni ez a csaj vidékről, szóval láttam pár munkáját, ráadásul Amerikába is jár ki, annyira tud állítólag... Tényleg szépen dolgozik, de az enyémet nagyon elszúrta. Na ezért nem kaptam számlát, de nem akarom annyiban hagyni.

Persze a mesterem próbál segíteni, csak még várjuk a következő találkozást, még nem is látta azóta a munkáját. Szóval csak egy szolíd kontúrt szerettem volna, ő pedig jól megnagyította szám, ráadásul a satír kikopott így dupla kontúrom lett lényegében.

2011. ápr. 7. 12:31
tanulság inkább fessük ki magunk magunkat....:S nyugta nélkül meg semmit nem lehet tenni!
2011. ápr. 7. 09:16
Szerintem is egy próbát megér,hogy beijeszted,de ha nem hat,akkor menj az APEH-hoz,hogy szálljanak rá a nőre.Amúgy nem volt olyan ember,akin láttad volna a munkáját?Mert nekem igazi tetkóm van és egy papír nélküli személy csinálta otthon.Persze minden higiénikus volt meg minden,csak annyi,hogy hobbiból csinálta és ezért nem váltott engedélyt.A lényeg,hogy én láttam egy csomó emberen a munkáját és így az sem érdekelt,hogy "sunyiba" megy a dolog,attól még nagyon jó munkát végzett :)
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kissné87)
2011. ápr. 7. 08:30

De igen tudsz tenni.

Tanú is elég rá,hogy ott voltál,nem kell hozzá számla.pl a férjed vitt el,vagy a barátnőd elkisért,és látta bementél.

Elmész a fogyasztóvédelemhez,ÁNTSZ-hez és elmeséled a történetet.

De ha a kedves kozmetikusnak elmondod mész a hivatalos szervekhez,hidd el elismeri a hibát,sőt nagyon berezel,nem hiányozna neki egy globális átfogó vizsgálat.

10. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Kissné87)
2011. ápr. 7. 08:27

Tudsz korrigáltatni,testszínű tetoválással lehet átmenni a korrigálandó részen,és alább tetoválni a kontúrt.

A számlaadási kötelezettség miatt tehetnél lépéseket,kérdezd meg a fogyasztóvédelmet,vagy az apehnak jelentsd be,aztán kicsit ellenőrzik :)

2011. ápr. 7. 08:16
Korrigáltatni tudsz rajta egy másik kozmetikussal.Mire kikopik az még 3-4 év (kinek mennyi?)Hozzánk a szalonba elég sokan jönnek elrontott szemöldök tetoválással.Van mondjuk akiét el se lehet vállalni,meg azt is hozzá kell tenni,h amíg nem kezd el halványodni,nem sok mindent leeht vele tenni.Esetleg a fél satír vagy teljes satír segíthet a helyzeten??!
8. gabika79 (válaszként erre: 1. - Kissné87)
2011. ápr. 7. 08:11
Hát, talán egy másik kozmetikus(tetováló) tudná korrigálni a hibát! Nekem a szemem van tetoválva, és amikor az első nem tetszett visszamentem, és korrigáltattam rajta. De az szem volt, és nem száj. Egy próbát megér, ha már annyira nem tetszik!
7. e2579acec2 (válaszként erre: 6. - Verosz)
2011. ápr. 7. 07:55
Hát ez jó és akkor kinek a hibája? :O
2011. ápr. 7. 07:45

Nem igazán tudsz tenni semmit.

Nekem is elrontották,de nagyon,nekem elfertőzték és heggel gyógyult a szám,és a tetoválás is sz@r lett,akkor beszéltem egy ügyvéddel h mit lehetne tenni,de nem biztatott semmivel,a tetováló nő meg mosta kezeit h nem az ő hibája...

2011. ápr. 7. 07:22

Szerintem, még egy próbát megér!!

Ahol csináltattad, csak van egy vezető: ő biztosan nem szeretné, ha híre menne,hogy elégedetlenek az ügyfelek...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kissné87)
2011. ápr. 7. 07:06

A fal felé.

Bocs.

Semmit nem tudsz tenni, max hisztizel a szalonba. Ennyi.

Jó pár év, és elhalványodik. :(

2011. ápr. 7. 07:01

Én, biztosan bemennék és jó hangosan (ha ez egy szalonban van) jó kis negatív kritikát csinálnék neki! Az meg még egy rossz pont neki, hogy nem adott számlát!

Fenyegesd meg a hatóságokkal!! Ez hatni szokott!

Egy kérdésem van csak: egy "elrontott" szájkontúrt hogyan lehet korrigálni, lehet egyáltalán?!

Én szorítok neked!!

2. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Kissné87)
2011. ápr. 7. 06:58

semmit.


Ha lenne számlád akkor tudnál bármit is tenni.

2011. ápr. 7. 06:32

Sziasztok!

2 hónapja nagyon durván elrontották a szájkontúrom, az illető hölgy vidékről érkezett ez egyi itteni kozmetikába, sajnos nem adott számlát. állítólag profi (ugye ne bízzuk a véletlenre), de a szám kontúrja 2mm-rel(!!!) feljebb van mint kellene. Ő nem ismeri el a hibát. Mit tehet ilyenkor az ember? Hová forduljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook