Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsi vagy rá mi a kínai jegyed és az aszcendensed? fórum

Kíváncsi vagy rá mi a kínai jegyed és az aszcendensed? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. dec. 13. 12:39
nem
2009. szept. 15. 09:19
én patkány vagyok
33. amilia
2008. nov. 17. 00:06
sziasztok. az aszcendenst csak a pontos idő (óra, perc) és születési hely megadásával lehet megállapítani. szóval aki eddig nem írta oda a megfelelő adatokat az tegye meg nélküle nem lehet.
32. talofa (válaszként erre: 2. - F2e1feffd3)
2008. jún. 25. 11:22

Szia!

Nekem is megmondod?

Párom: 1973.07.05-én született.

Én:1972.07.26-án születtem.

Előre is köszönöm.

31. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 21. - Kisböbe)
2008. jún. 25. 10:42

Szia kisböbe! Na én vérbeli ikrek vagyok!

Ha van kérdésed szívesen beszélgetek veled! :)))

2008. máj. 15. 15:11

Szia!

Szeretném tudni mi az aszcendensem:

1979.májús.21 én hétfőn reggel 4.30 kor születtem Dicsőszentmártonban.

Arra is kiváncsi vagyok, ha van rá esélyem, hogy komoly kapcsolatot(házasság) alakítsak ki egy "szűz" csillagjegyű lánnyal?

Köszönöm a választ

2008. ápr. 7. 16:59
Köszönöm
2008. ápr. 7. 16:59

Ha van még időd én is bveszállnék:

Én:1983.03.14

Kedvesem:1980.07.05.

Volt:1978.08.29

2008. ápr. 6. 04:48
tanlmányúton van kínában?!...
2008. márc. 25. 19:10
NAGYON KÍVÁNCSIAN VÁROM.SZÜL.1947.09.08. KÖSZI
2008. febr. 26. 14:13
Évica18 2007. 10. 18-án járt a Hoxán utoljára...
2007. dec. 2. 09:02

engem is érdekel, ha lesz rá időd.


1977.12.29.

1977.06.16.

1986.09.11


Köszi

23. ZITA9770 (válaszként erre: 1. - F2e1feffd3)
2007. dec. 1. 17:23

Szia Nekem is megírod?

Én:1977.13.12

Párom:1971.04.07

Köszike:)♥♥♥

2007. dec. 1. 17:19

engem is érdekelne!


1986.04.07


nekem emailbe is jöhet!


daraitim@freemail.hu

2007. okt. 4. 17:40

Ú!!!!!!!!!!!

Azt hiszem kicsit hosszú a sorunk!

Van itt valaki akik ikrek horoszkópú??????

Szivesen beszélgetnék vele!

2007. okt. 4. 17:37

Szióka!

Én is kiváncsi lennék....3 dátumra is.

1973.10.19.

1975.07.29.

1978.05.03.

Előre is köszönöm!

2007. okt. 4. 17:29

Szia!

Nekem is megírnád?

1977.o6.14

Köszönöm!!!!

18. 11111
2007. okt. 4. 11:08
Szia!Megirnád nekem is,én hiszek ezekben a dolgokban.1964.08.30. Köszi
17. Shally
2007. okt. 1. 17:00

Szia Évica!


1980.07.15 éjfél után 1 óra. Kiváncsian várom! :))


Előre is köszi!

Shally

2007. szept. 30. 18:53

Szia.

Nekem is megtudnád írni?

1981.12.31. délután fél öt.

Párom

1982.07.13. este fél tíz

15. 754c7e07c3 (válaszként erre: 14. - F2e1feffd3)
2007. szept. 30. 17:51

Hűha, jó hosszú lett.

Nagyon köszönöm.

2007. szept. 30. 17:35

Buzaskata te tűz Kígyó vagy Disznó aszcendensel.


Annak ellenére, hogy a jegynek, amelyben születtél nyugaton nincs jó híre, keleten a bölcsesség, a lelkesedés jele. Vonzó és elbûvölõ egyéniség vagy, a kígyót varázslatos állatnak tartják Kínában.


Ismered képességeidet, intelligenciád hatalmas. Könnyen tanulsz, megtalálod a dolgok lényegét. Nehezen bízol meg mások tanácsaiban, véleményüket nem sûrûn fogadod el. Döntéseid átgondoltak, de inkább magadra hallgatsz. Kiszámíthatatlannak tûnhetsz, nem mutatod ki érzelmeidet.


Gyakran e nyugodt, vidám álarc mögött - amit a külvilág lát belõled - óriási viharok dúlnak. A sérelmeket nehezen felejted, sokáig benned élnek, a kedvezõ pillanatban érkezik majd a bosszú.


Külsõben és beszédben is kiemelkedsz az átlagból. Mondataidat teletûzdeled humorral, iróniával. Barátaiddal uralkodó, követelõdzõ vagy, nehezen nyílsz meg.


Ritkán alakítasz ki komoly, tartós kapcsolatokat. Szerelmi életed kalandokkal telített, a változatosságot keresed. Javíthatatlan hûtlennek tartanak, de nem mindig megérdemelten.


TÛZ - KÍGYÓ


Csak magadban bízol, mások véleménye hidegen hagy. Minden erõvel a hatalom elérésére törekszel, s gyakran el is éred a sikert. Nehezen létesítesz tartós kapcsolatokat, féltékenységed, uralkodásod meggátol benne



Párod víz Disznó.


Természetedben összegyûlt mind a tizenkét állat befolyása. A legnyitottabb, legegyenesebb személy vagy. Nagy életkedvvel, lelkesedéssel vágsz neki feladataidnak. Döntéseid határozottak, uralkodni akarsz. Érdeklõdsz a misztikus, a kockázatos dolgok iránt, állandóan új tapasztalatokat gyûjtesz.


Gyakran túlságosan bízol az emberekben, sajnos elõfordul, hogy csalódsz bennük. Jobban kellene vigyáznod, ugyanis sokszor rosszul választod ki barátaidat. Becsületes vagy és nagylelkû, barátaiddal segítõkész vagy. Állandóan aggódsz a jövõdért, céljaid eléréséért komoly erõfeszítéseket teszel.


Családodért bármire képes lennél, minden kényelmet biztosítasz nekik. Cserébe elvárod, hogy tiszteljenek és mindig körülötted legyenek. Sohasem tudsz haragudni rájuk sokáig, nem forralsz bosszút az ellen aki megbántott. Olyan határozott kellene. Hogy legyél velük szemben, mint amilyen magaddal vagy.

VÍZ - DISZNÓ


Kedves és békés társnak tartanak. Másokban túlságosan megbízol, sokszor kihasználják jóhiszemûségedet. A hagyományokat messzemenõkig tiszteled, kötelességedet minden helyzetben teljesíted


Kígyó - Disznó


Tartóssá nem válik e kapcsolat, az biztos. Nem azért, mintha összeférhetetlenek lennétek, hanem azért mert sokat veszekedtek, s nem értitek meg egymást.


Disznó - Kígyó


Sokat veszekedtek, nehezen alakul ki mély, tartós kapcsolatod a Kígyóval. Óvatosan közelíts felé.


Ő fém Sárkány Majom aszcendensel.


Nem véletlen, hogy Kínában a Sárkány az erõ, a hatalom jelképe. Téged is e jegy Befolyásol, így belõled is árad valami varázslatos, valami fensõbbséges. Önbizalmad határtalan, akaraterõd kifogyhatatlan. Munkádat felelõsségteljesen végzed.


Már kiskorod óta fontos feladatokat látsz el a családban. Az életben nagy dolgokat vihetsz véghez, a gyõzelemre születtél.


Makacs vagy, határozott, élénk. Néha túlzott lelkesedésed visz a fanatizmus felé, amely veszélybe sodorhat. Nem szöksz meg a felelõsség elõl, a hazugság nem a te módszereid közé tartozik. Sokan túl keménynek tartanak, de nem tisztelõkben, barátokban hiányt.


Bár a magányt is jól tûröd, idõd nagy részét a munkádba fekteted. Szükséged van a kitûzött célra, enélkül nem tudsz élni, mindig új terveket szõsz. Magánéletedben sokszor fellángolsz, majd a tûz hamar kialszik. De érzéseid mindig õszinték.


Szereted a kalandokat, valljuk be, gyakran félrelépsz, ugyanakkor párodtól teljes hûséget követelsz. De családod semmiben sem szenved hiányt mindent megakarsz adni nekik.


FÉM - SÁRKÁNY


Nagy akarattal, erõvel megáldott harcossá tesz a Fém hatása. Olyan dolgokat vihetsz végre, amelyekrõl más álmodni sem mer. A lustasággal, haszontalansággal szemben türelmetlenné válsz. Az útról, amelyen elindulsz, senki le nem téríthet.


Ő fém Kígyó Patkány aszcendensel.

Annak ellenére, hogy a jegynek, amelyben születtél nyugaton nincs jó híre, keleten a bölcsesség, a lelkesedés jele. Vonzó és elbûvölõ egyéniség vagy, a kígyót varázslatos állatnak tartják Kínában.


Ismered képességeidet, intelligenciád hatalmas. Könnyen tanulsz, megtalálod a dolgok lényegét. Nehezen bízol meg mások tanácsaiban, véleményüket nem sûrûn fogadod el. Döntéseid átgondoltak, de inkább magadra hallgatsz. Kiszámíthatatlannak tûnhetsz, nem mutatod ki érzelmeidet.


Gyakran e nyugodt, vidám álarc mögött - amit a külvilág lát belõled - óriási viharok dúlnak. A sérelmeket nehezen felejted, sokáig benned élnek, a kedvezõ pillanatban érkezik majd a bosszú.


Külsõben és beszédben is kiemelkedsz az átlagból. Mondataidat teletûzdeled humorral, iróniával. Barátaiddal uralkodó, követelõdzõ vagy, nehezen nyílsz meg.


Ritkán alakítasz ki komoly, tartós kapcsolatokat. Szerelmi életed kalandokkal telített, a változatosságot keresed. Javíthatatlan hûtlennek tartanak, de nem mindig megérdemelten.


FÉM - KÍGYÓ


Egyetlen célod a siker, s nagy önbizalommal követed nyomon. Természeted túlzottan is uralkodni vágyó, néha már-már elviselhetetlenné válhatsz. De jólelkû és nagyszerû munkatárs is tudsz lenni.


Ő víz Kecske Tigris aszcendensel.

Kínában a Kecske a nõiesség, az érzékenység jelképe. Félénknek és szerénynek születtél, könnyen magadba zárkózol, vagy szomorú leszel. Szereted a szépséget, vonzódsz a mûvészetek iránt. Megveted az erõszakot, mindenkinek megbocsátasz, mindenkit megértesz, nagyon jószívû vagy. Rajongsz a gyerekekért, szereted az állatokat is.


Aggodalmaid mindennaposak, nehezen döntesz, elõtte hosszasan rágódsz a kérdésen. Szükséged van egy erõskezû önökre, aki irányit téged. Ugyanakkor nem bírod az egyhangú, idõhöz kötött munkát. Elõbb-utóbb rád mosolyog a szerencse, azt mondják a Kecske sikeres ember.


Anyagi nehézségekkel sohasem kell birkóznod, az életben csak kellemes, szép dolgok történnek veled. A magány ellen sem kell küzdened, hiszen mindenki szeret és védelmez téged. Ha mégis egyedül élnél, az azért van, mert az igazi szerelemrõl álmodozol, s nem mindig találod meg a nagy õt.


VÍZ - KECSKE


Barátokban sohasem lesz hiányod. Békés természeted miatt minden társaságban kedvelnek. Tudják rólad, hogy befolyásolható, bizonytalan vagy sok kérdésben, de szívesen segítenek neked. Szereted a változásokat, az egyhangú. Állandó erõfeszítést kívánó munka nem a kedvenced.

2007. szept. 30. 16:56

Én is kiváncsi vagyok!:)

1989.06.23. 13:00

12. kabri (válaszként erre: 10. - F2e1feffd3)
2007. szept. 30. 16:52
Én nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban de most meggyöztél.teljesen magamra ismertem.köszönöm mégegyszer kabri
2007. szept. 30. 16:16

Szia!

1977,02,21, délután kettőú körül.

Párom, 1972,01,10,

2000,06,13, 08,30

2001,11,06, 19,30

2003,11,22, 20,52


Köszönöm. ( Jó kis meló)

2007. szept. 30. 16:15

Kabri te fém Disznó vagy Ló aszcendensel.


Természetedben összegyûlt mind a tizenkét állat befolyása. A legnyitottabb, legegyenesebb személy vagy. Nagy életkedvvel, lelkesedéssel vágsz neki feladataidnak. Döntéseid határozottak, uralkodni akarsz. Érdeklõdsz a misztikus, a kockázatos dolgok iránt, állandóan új tapasztalatokat gyûjtesz.


Gyakran túlságosan bízol az emberekben, sajnos elõfordul, hogy csalódsz bennük. Jobban kellene vigyáznod, ugyanis sokszor rosszul választod ki barátaidat. Becsületes vagy és nagylelkû, barátaiddal segítõkész vagy. Állandóan aggódsz a jövõdért, céljaid eléréséért komoly erõfeszítéseket teszel.


Családodért bármire képes lennél, minden kényelmet biztosítasz nekik. Cserébe elvárod, hogy tiszteljenek és mindig körülötted legyenek. Sohasem tudsz haragudni rájuk sokáig, nem forralsz bosszút az ellen aki megbántott. Olyan határozott kellene. Hogy legyél velük szemben, mint amilyen magaddal vagy.


FÉM - DISZNÓ


Érdeklõdsz mások problémái iránt, szereted ha tanácsot kérnek, ha függnek tõled. Érzelmeid szenvedélyesek, s indulataid sokszor veszélybe sodorhatnak. Minden akadályt könnyedén veszel, semmi nem hátráltat meg.

9. Jenka (válaszként erre: 7. - F2e1feffd3)
2007. szept. 30. 16:14

Hűha:)

Köszönöm szépen:)

A lányokra(bár még kicsik),de teljesen ráillik!

Kitti a fő-fő,Lizi a csendesebb:)

Rólam is sokminden igaz!

További szép napot!

2007. szept. 30. 16:12
Szia kabri vagyok! 19710713 reggel 5-ora. köszi
2007. szept. 30. 16:09

Jenka te föld Kecske vagy Patkány aszcendensel.


Kínában a Kecske a nõiesség, az érzékenység jelképe. Félénknek és szerénynek születtél, könnyen magadba zárkózol, vagy szomorú leszel. Szereted a szépséget, vonzódsz a mûvészetek iránt. Megveted az erõszakot, mindenkinek megbocsátasz, mindenkit megértesz, nagyon jószívû vagy. Rajongsz a gyerekekért, szereted az állatokat is.


Aggodalmaid mindennaposak, nehezen döntesz, elõtte hosszasan rágódsz a kérdésen. Szükséged van egy erõskezû önökre, aki irányit téged. Ugyanakkor nem bírod az egyhangú, idõhöz kötött munkát. Elõbb-utóbb rád mosolyog a szerencse, azt mondják a Kecske sikeres ember.


Anyagi nehézségekkel sohasem kell birkóznod, az életben csak kellemes, szép dolgok történnek veled. A magány ellen sem kell küzdened, hiszen mindenki szeret és védelmez téged. Ha mégis egyedül élnél, az azért van, mert az igazi szerelemrõl álmodozol, s nem mindig találod meg a nagy õt.


FÖLD - KECSKE


Munkádat nagyobb felelõsséggel végzed, mint Kecske-társaid. Pontos terveket fogalmazol meg magadnak, s makacsul mész is utánuk. Az élet szépségeit sem tagadod meg magadtól. Családodért bármire képes lennél, de önállóságodat nem adod fel.



Kitty lányod fa Kakas Ló aszcendensel.


A tizenkét állat közül a legfeltûnõbb, a legszélsõségesebb befolyása alatt állsz. S ez megmutatkozik önbizalmadon, erõszakosságodon. Elbûvölöd környezetedet, akik nem tudják, hogy e magabiztos, majdnem nagyképû külsõ mögött, mennyi félénkség és határozatlanság húzódik meg. Mindez csak álarc, védekezés, nehogy megtudják érzéseidet.


Szükséged van a közönségre, olyanokra akik csodálnak és tanácsokat kérnek tõled. Szeretnek is minden társaságban, mert szórakoztatod õket, vidám és nagyszerû elõadó vagy.


Ellentmondást nem tûrsz, így ellenségeid is akadnak. A vitákban olyan erõszakossá válsz, hogy gyakran könyörtelenül megsérted ellenfeledet. A te véleményed a döntõ, el sem tudod képzelni, hogy ne lenne igazad, csak a saját szemszögedbõl látod a dolgokat.


Sokszor abba a hibába esel, hogy nyitott szemmel álmodozol, elveszíted józan ítélõképességedet.


FA - KAKAS


Állandó problémákat gyártasz magadnak, az élet sohasem zökkenõmentes számodra. Mindig találsz valami nyugtalanítót benne. Képes vagy az együttmûködésre másokkal, nyitottabbnak Ha nem álomvilágban élnél messzire juthatnál



Lizi lányod tűz Kutya Kakas aszcendensel.


A tizenkét állat közül a Kutyát tartják a legkedvesebbnek. Nem véletlen, hogy az ember hozzá vonzódik leginkább, hiszen hûsége, becsületessége, õszintesége csodálatra méltó. Rád is pontosan ezek a tulajdonságok jellemzõek, ha a Kutya jegyében születtél. A rászorulóknak segítséget nyújtasz, nálad jobb barát nem létezik.


Vidámságod, életkedved az idõ múlásával bölcsességé, szomorúsággá változik. Sötét felhõket látsz közeledni, s erre nincs is talán valódi okod.


Barátaidat megválogatod, csalhatatlan érzékkel gyûjtõd magad köré a jó embereket. Természetedtõl fogva erõszakos vagy, de csak akkor válsz veszélyessé, ha bántanak vagy megzavarják nyugalmadat. Nehezen változtatod meg véleményedet, egyik legrosszabb tulajdonságod a rugalmatlanság


. De családodat, barátaidat megvéded, akit egyszer megszeretsz, ahhoz hûséges és kitartó leszel egész életedben.


TÛZ - KUTYA


A Tûz elem befolyásolja, rád irányítja sok ember érdeklõdését. Magabiztos, független vagy. Bátran, erõszakosan harcolsz az akadályok ellen. Szükséged van valakire, akit irányíthatsz és tanácsaiddal elláthatsz.

6. Alexa77 (válaszként erre: 5. - F2e1feffd3)
2007. szept. 30. 16:09

Koszi! Jokat mosolyogtam, amikor olvastam! Sok minden igaz, amit rolam irtal, de a paromrol egy szo se. Tudjuk be annak, hogy nem adtam meg a szuletesi datumabol az orat-percet. Majd megkerdezem tole ha hazaer.

Azert koszi, szep napot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook