Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Görög buszos utazás fórum

Görög buszos utazás (beszélgetős fórum)


28. kmarianna (válaszként erre: 27. - Laszlozsu)
2011. jún. 24. 16:15
Köszi!
2011. jún. 4. 08:18

Busszal még nem voltam soha, ehhez nem tudok hozzászólni. Kocsival voltunk Sartin. Az is hosszú volt, de simán kibírható.

Zavargások az üdülőhelyeken nincsenek, max. a fővárosban. Ugyanúgy, mint nálunk is csak Pesten volt, s csak a belvárosban.

Fantasztikus volt a nyaralás, nagyon megérte.

Sartin egyébként nem vagy elveszve, még akkor sem, ha három nő utazik csak együtt. Annyi a magyar, hogy lépten-nyomon segítséget kérhetsz. De erre biztosan nem lesz szükség. Nagyon kedvesek a görögök, s lévén, ez egy üdülőfalu, s az a cél, hogy visszatérő vendégeik legyenek, hiszen ebből élnek. Nyugodtan vágjatok neki.

Sarti beachen egyébként nagyon sekély is a víz, nekünk túlságosan is sekély volt.

26. szőr
2011. jún. 4. 08:03
már túl meleg van hozzá
2011. máj. 12. 00:35
A 40 fokban nem jó?:-)Augusztus eleje, július vége.:-)
24. szőr
2011. máj. 11. 08:24
csak tavasszal
23. szőr
2011. máj. 9. 07:40
fárasztó
22. szőr
2011. máj. 6. 08:26
Tavasszal kellemes
21. szőr
2011. máj. 2. 12:26
remek
20. szőr
2011. ápr. 22. 12:47
Görögország szuper :))
2011. ápr. 19. 07:44

Szia! Köszi a segítséget!

Stutgartban laktak a sógoromék, ami 1100 km tőlunk.Hasonló a távolság,azt is kibírtuk párszor.

18. strangangel (válaszként erre: 17. - Kmarianna)
2011. ápr. 18. 18:48

Bármi segítség kell, szóljál, ott otthon vagyok!!És szívesen ajánlok jó dolgokat, viszont azt is megmondom hova, és kivel ne.

Makrigialos nagyon csendes, sekély vízzel.

Sarti, mint írtam gyönyörű, de mély a víz.

A buszt pedig ki fogjátok bírni, 12-14 óra határátkelésektől függően.

Plédet, kispárnát, ha visztek, ki lehet bírni.

A Lányoknak örök emlék lesz!

2011. ápr. 18. 16:13

Köszönöm!

Makrigialost megnézem képeken!

A lányok már nagyon várják.

16. strangangel (válaszként erre: 5. - Kmarianna)
2011. ápr. 18. 14:05
Annyira veszélyes csak, mint itthon...nyugi, menjetek csak!!!
15. strangangel (válaszként erre: 3. - Kmarianna)
2011. ápr. 18. 14:04

Jaj, felejtse már ezt el mindenki.

Annyi zavaragás van kb. mint itthon, semmi.

Pláne nem Sartiban, vagy a nyaraló helyeken.

Nyugodt, szép tengerparti falu, teli magyarral, viszont a víz gyorsan mélyül, gyerekes családnak ajánlom Makrigialost inkább.:-)

14. strangangel (válaszként erre: 1. - Kmarianna)
2011. ápr. 18. 14:02

Nyugodtan mehetsz, gondolom ez előszezon ár.

Én nagyon sokat jártam ki, legalább 10x megtettem már az utat, mivel a férjem görög.

Volt, hogy nekem a haza buszjegyem többe került, mint az első heti turnusban 1 főre szállás+busz.

Semmi baj nem lesz, az út hosszú, de a nyaralás kárpótolni fog.

Az idő meg már nagyon jó, ahogy hallom a sógornőimtől.

Ha van még kérdésed, írj!

Jó nyaralást!!

2011. ápr. 7. 15:27
Sajnos hallani efféle kellemetlen eseteket is.Nem túl ismert irodától nem is mernék menni ,de az IBUSZ régi bevált iroda talán.
2011. ápr. 7. 12:47
Ez régen volt, akkor nem voltak még zavargások. A buszúttal volt gondom, én nem tudok ülve aludni, ezért a 2x24 órát pislogva töltöttem:) Visszafele ráadásul legelöl ültem és egyik anyuka a járatban megágyazott a gyerekének, egész éjszaka nem tudtam kimenni pisilni. A hazaút előtt pedig kiderült, hogy valami gond van a buszfoglalással, és nem is biztos, hogy aznap haza tudunk jönni. Reggel kiraktak bennünket az apartmanból az összes cuccunkkal együtt (nem volt kevés), a pénzünk elfogyott, ugyanis nem számítottunk plusz egy nap "nyaralásra", így étlen-szomjan a melegben voltunk. Nagy nehezen este jött értünk egy busz. Az idegenvezetőnk és a családja persze reggel az első busszal hazament, azzal, ahova mi is fel voltunk írva, csak ő lehúzta a mi nevünket, és odaírta a családjáét..
2011. ápr. 7. 11:34
Mi volta gond? Megírod?
2011. ápr. 6. 14:02
Hát én voltam...soha többet.
2011. ápr. 6. 13:56

Sajnos a repűlés nagyon megnöveli a költségeket, de egyszer arra is összegyűjtöm a pénzt!

Addig csak a busz jöhet szóba. Tavaly Alpokban voltunk busszal az is nagyon messze volt.A görög kb dupla.

2011. ápr. 6. 13:53
Köszi mindenkinek!
2011. ápr. 6. 12:07
Nekem csak a busz úttal lennének gondjaim, de ez egyéni dolog. Nem hiszem, hogy zavargásokkal gond lenne. 3 nő meg tud vigyázni magára, csak óvatosnak kell lenni. Bár, ez itthon is elmondható. Jó pihenést
6. gabi.k (válaszként erre: 5. - Kmarianna)
2011. ápr. 6. 10:41

a görög pasik szeretik a magyar nőket :-)

de biztos nem lesz gond.

Jó pihenést kívánok.

2011. ápr. 6. 10:27
Nagyon köszi hogy írtál! Remélem sikerül valamelyik út. Még nem voltunk görögben. Csak a lányaimmal mennék és férj nélkül nem tudom biztonságos-e 3 nőnek.
4. gabi.k (válaszként erre: 3. - Kmarianna)
2011. ápr. 6. 10:20

mi tavaly Zakintoson voltunk. semmit nem éreztünk, igaz a szárazföldön volt a zavargás. nem hinném hogy rosz lenne a helyzet.

Sarti elég felkapott a magyarok körében, olyan mintha a balatonon lennél. de ez csak az én véleményem, a busz 2 nap.

2011. ápr. 6. 10:15

Szia!

Előszezon 20ezer, júni 2. hetétől 25ezer/fő.

Sok üdülőhelyre ennyi, nem csak SARTI .Nem az ellátástól ,vagy szállástól tartok, hanem hogy zavargások voltak tavaly és hogy milyen a helyzet. De mondom Olaszba is van ilyen út. Nem ritka. Nézz be az utazási oldalra .

2. gabi.k (válaszként erre: 1. - Kmarianna)
2011. ápr. 6. 10:10

ez komoly? 20e ft busz +szállás?

hát én nem mernék belevágni. ez túl olcsó sztem. tudni kell GO-ról hogy nem a legtisztább ország. eennek elenére én imádom, már jó pár helyen voltunk, de körbe kell nézni. nehogy olyan helyen legyen a szállás ami túlságosan elzárt stb.

mikor mennétek?

2011. ápr. 6. 10:06

Sziasztok ! Szeretnék befizetni a lányaimmal egy olcsó buszos görög hétre.IBUSZ 20000ft lenne 1 hét/fő busz + szállás. Van valakinek tapasztalata, vagy valami meglátása merjek-e ebben gondolkodni.

Olaszba is van hasonló út. Melyiket javasoljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook