Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi óvoda fórum

Pécsi óvoda (tudásbázis kérdés)


5. Aidababa (válaszként erre: 4. - Dzsulajla)
2011. ápr. 6. 15:33
Mi Kertvárosba járunk a Nevelési 3-as oviba. Ezek szerint én nem nagyon tudok neked segíteni. De szerintem az óvónő a lényeg. Az önkormányzati ovik között sztem túl nagy különbség nincs, hiába jár a gyerek egy kicsit "jobb" oviba, ha kifogtok egy óvónénit, akit nem nagyon kedvel. Én azok közé tartozom, akik szerint az oviban annyi a fontos, hogy megszokja a gyerek a közösséget, jól érezze magát és sokat játsszon. Nem gondolom, hogy nyelvet kell tanulniuk, vagy mást. Arra még ráérnek. Szóval aranyos, kedves, türelmes, gyerekszerető óvónénit kell találni. A gyereknek az lesz a legfontosabb. Mi találtunk hál' istennek! Tudom,nem sokat segítettem, már csak azért sem, mert sok helyen a beíratkozáskor még nem tudják, hogy kik lesznek a kiscsoportos óvónők.
2011. ápr. 5. 14:54

Elsősorban nyugati rész, de jöhet bármi.

Uránváros, Patacs, magyarürögi rész.

3. Aidababa (válaszként erre: 2. - Dzsulajla)
2011. ápr. 5. 14:26
Merre laktok Pécsett? Melyik környéken érdekelnek az óvodák?
2011. ápr. 5. 14:16

Sziasztok!


Pécsi óvodákkal kapcsolatos vélemények, tapasztalatok érdekelnének. Illetve lenne egy kérdésem, több intézménybe is beiratható a gyerek, és ha netalán tán 2-be is felvennék, akkor választhatunk??? naív hozzáállás:)


Köszönöm!

2011. ápr. 5. 14:15
Pécsi óvoda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook