Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jótékonysági koncert szervezése, úgy hogy egy "senki" vagyok fórum

Jótékonysági koncert szervezése, úgy hogy egy "senki" vagyok (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 8. 09:14

Ja...már nem aktuális.

:)

2011. ápr. 8. 09:11

Én tavaly szerveztem a munkahelyemen jótékonysági koncertet-kapcsolatok, önkéntesek, és némi alaptőke nélkül elég nehéz.


Alapjáraton a következőeket kellene átgondolni:


-Kik legyenek a koncert kedvezményezetjei?

-Kiket kellene elsősorban megszólitani az adakozásra?

-Kik legyenek a fellépők-milyen stílusra lenne nagyobb igény a településen?

-Milyen legyen a helyszín?

-Hol és milyen formában lehetne hirdetni a rendezvényt?


Általánosan első blikkre ennyi.

2011. ápr. 8. 09:02
Én is egyetértek Alkeszosszal, mert a mai világban a megjelenés és a magabiztosság félsiker, csak ezek után jöhet a szaktudás.
15. 7529edede9 (válaszként erre: 13. - 777f5158ef)
2011. ápr. 6. 09:21

Szia,

megvédeném Alkeszoszt mert ismerem és egy nagyon jó ember,az arroganciát meg hírből sem ismeri,sztem már az elején félreértelmezted a beírását.Ő valóban sokat jótékonykodik és segít a rászorultakon.

Megkérnélek,h ne mondj rá ilyen jelzőket.

14. Alkeszosz (válaszként erre: 13. - 777f5158ef)
2011. ápr. 5. 23:40

Hagy ne írjam le te kivel vagy egy szinten.


Nem akarok megbántani egyetlen kiscsoportost sem.

De ha polgármester szeretnél lenni, akkor előtte kímélő programmal mosd ki a szádat, mert ez az útszéli stílus nem lesz valami menő a Közgyűlésen.


Nem a kis barátaiddal levelezzel. Ha már hülye vagy valamihez, legalább normálisan próbálj meg írni, mert csak magadat égeted ezzel a dumával.


Elveszíted a meglévő szavazóidat is jótékony polgármester asszony. :):):)

13. 777f5158ef (válaszként erre: 11. - Alkeszosz)
2011. ápr. 5. 14:34

Te egy öntelt, arrogáns, f*sz vagy!!!

Csak rá kell nézni a nevedre... Egy szinten is vagy agyilag a való világos névrokonoddal...

2011. ápr. 5. 10:38

Azzal nem jutsz előbre, ha küldesz egy privát felkiáltó jelet, bár hozzáteszem hogy égbekiálltó baromságoról nyitottál topikot, ami mindenképpen felkiáltójelért kiált. :)


Ezért kaptál válaszban STOP táblát. :)

11. Alkeszosz (válaszként erre: 10. - 777f5158ef)
2011. ápr. 5. 10:35

Úgy látom gondok vannak a felfogásoddal polgármester!


Aki ilyen hülyeséget ír topik témának, az tényleg mire számít? Hogy valaki leírja hogy kell jótékony koncertet szervezni?


Neked fogalmad sincs arról, hogy milyen személyi feltételeknek kell ahhoz megfelelni.

Ha úgy indulsz neki hogy "senki vagyok, hogy csináljam" akkor már egy mondattal leamortizáltad magad, és tényleg csak tud ki fog komolyan venni? Senki. :)

22 éves vagy. Tanulj , vagy menj dolgozni, mert a sültgalambok sem ingyen vannak!


A jótékony koncert szervezése nem palacsintatészta, amit lediktálok, te meg kisütöd, és tele tömködöd töltelékkel.


Még jó hogy nem akarsz szívsebész lenni. Most hagyhatná minden doki ott a műtűt, és jöhetne topikozni. :):)

10. 777f5158ef (válaszként erre: 8. - Alkeszosz)
2011. ápr. 5. 10:29
Ha megtanultál volna olvasni, akkor írtam, hogy a senkit úgy értelmeztem, hogy csak egy városi polgár vagyok. Nem vagyok híres ember rokona, barátja, senkije. Úgy látom gondok vannak a szövegértéssel!!
9. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - 777f5158ef)
2011. ápr. 5. 10:25
Ezek az elképzelések polgármesteri titulus nélkül is kivitelezhetőek, megalapozni a jövőt, talán előéletnek beleszámít az x.ik őszi választáson.
8. Alkeszosz (válaszként erre: 1. - 777f5158ef)
2011. ápr. 5. 10:20

Egy senkinek értelemszerűen Senki nem fog adakozni.

Ha magadat is egy senkinek titulálod, akkor magadban sem bízol. Hogy lenne elvárható, hogy idegenek rád bízzák a pénzüket.


Szerveztem már segélykoncertet, de nem segítek, mert ahogy hozzáállsz a dologhoz, abból látszik hogy RÓLLAD szól, és sántít a gondolatmeneted.

A segélykoncerten a szervező STATISZTÁl, és nem magát futtatja.


Menj őpolgármesternek . Vagy először próbáld ki milyen házmesternek lenni. :)

2011. ápr. 5. 09:18
Amúgy a "senki" arra vonatkozott, hogy nem vagyok se képviselő, se nagyfejes, senki. Csak egy egyszerű állampolgár :)
2011. ápr. 5. 09:14
Köszönöm a hozzászólásokat. Nem becsülöm le magamat, ezek tények. Nagyon erősnek kell lennem, hogy sikerüljön amit szeretnék. én tényleg jó akarok lenni, most is szervezem h beülök a munkaügyi hivatalba, hogy véleménykutatást folytassak, hogy milyen a helyzet a munkanélkülieknél. Kinek milyen végzettsége van, és milyen végzettséggel nem talál munkát, így letudom vonni a következtetést, hogy milyen munkahelyekre van szükség.
2011. ápr. 5. 09:08
Szurkolok NEKED, mindkét Fórumodon sikerüljön Nemes Terved,melyhez gratulálok.
2011. ápr. 5. 09:06
Nem szabad magadat lealacsonyítani ez egy mindig is jóötlet volt már rá példa, hogy felléptek az érintettek és jólérezték magukat, hogy ők is fontos emberek, mint bárki más. Szívélyes üdv.Ágnes
3. Kis Cidri (válaszként erre: 1. - 777f5158ef)
2011. ápr. 5. 09:06

Én először azzal venném fel a kapcsolatot, akinek gyűjteni szeretnék, és azzal közösen keresném fel a fellépőket, így nagyobb szerintem az esély, mert lehet látni kinek kell segíteni.

Ha nagyon kitartó vagy és megkeresed a nagyon segíteni akaró embereket, művészeket, akkor biztosan sikerül.

Sok szerencsét.

2011. ápr. 5. 09:03

Kedves első hozzászóló komoly az elhatározásod, hogy polgármester szeretnél lenni és embereken segíteni jótékonysági koncertek szervezésével a tévé is szokott foglalkozni ezzel igen rengeteg alapítvány van, ahol tényleg jól jönne azoknak a támogatás és a segítség. Neked talán van ötleted?

Fordulj esetleg olyanhoz, akinek van ebben tapasztalata, mert te is tudod sok mindent kell ahhoz intézni, hogy az létrejöjjön. További sok szerencsét kíván neked. Ágnes

2011. ápr. 5. 08:54

Sziasztok!

Már írtam egy másik fórumon, hogy polgármester szeretnék lenni. Arra gondoltam, hogy szeretnék egy vagy több jótékonysági koncertet szervezni, olyan alapítványoknak, vagy intézményeknek, akik tényleg rászorulnának!

Szerintetek, úgy hogy még egy "senki" vagyok, kivitelezhető lenne?

A Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook