Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt dudorok fórum

Terhesség alatt dudorok (beszélgetős fórum)


6. anyucika3 (válaszként erre: 5. - Kercsy)
2011. ápr. 4. 22:24
Nekem egyesével kettesével jöttek csak,majd egy idő után visszahúzódtak.De azért lehet,hogy nem ártana másik orvost keresned,biztos ami biztos,hátha másról van szó.
2011. ápr. 4. 22:22
Nem fáj ha hozzáérek. Gyakorlatilag mindenhol ott vannak a dudorok. Egészen a fenekemig terjednek és ma vettem észre, hogy a combom belső felére is kezd lehúzódni.
4. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Kercsy)
2011. ápr. 4. 22:21
Nekem még a szülések után is voltak,sőt még most is jön néha.De vissza is húzódik.A hormonok okozzák nekem azt mondta a doki.Azért a tiéd is adhatott volna valami magyarázatot,nem csak annyit,hogy ne foglalkozz vele.Nem lesz baja sem a babának sem neked tőle,tényleg ne aggódj emiatt.
2011. ápr. 4. 22:15
Nem tudsz esetleg egy másik orvost is megkérdezni. Ez azért elég nyugtalanító:(
2011. ápr. 4. 22:11

Szia! Lehet, hogy a visszereidet nyomta le a baba. Azt ajánlom jegyezd meg melyik oldalon vannak, mert szülésnél van jelentősége, méghozzá a gátmetszésnél. Fekve ugyanis ezek a dudorok nem látszanak, pláne, mikor már ott a baba feje. Szólni kell szülés előtt, hogy véletlenül se vágják át. Feküdj, amennyit csak tudsz!

Szokott fájni is?

2011. ápr. 4. 22:06
Sziasztok! Kérlek benneteket, hogy aki tapasztalt már ilyesmit segítsen. Pontosabban sajnos nem tudom megfogalmazni.... gyakorlatilag a mostani terhességem elejétől kezdve kis dudorok jelentek meg a nemiszerv és a combhajlat környékén. A dokim azt mondta, hogy ne törődjek vele de engem nagyon aggaszt, hogy egyre nagyobbak ezek a dudorok és egyre nagyobb területen jelennek meg. Most járok a 28. hétben és félek nehogy koraszülés legyen a vége.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook