Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek okkal esett rosszul a párom reakciója az "ötletemre"? fórum

Szerintetek okkal esett rosszul a párom reakciója az "ötletemre"? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. ápr. 5. 19:46

Ha visszaolvasod a régi fórumot,abban láthatod,hogy végig amellett voltam,hogy,ha megütött a férjed,ott kell hagyni.

Ezt ma is úgy gondolom.

Egy rossz házasság mindig rossz a gyereknek.

Senki nem vet meg érte,hogy boldogságra vágyol,ez természetes és kívánom is,hogy találd meg a kapcsolatodban.

Természetesen a nagyinál való alvással sincs senkinek kifogása.

Azt,hogy három napig nem tértek magatokhoz,Te írtad,nem én.

Erre reagáltam.

A pasid fel fogja vállalni a gyerekedet is?

34. Jéghegy (válaszként erre: 33. - O.melinda)
2011. ápr. 5. 18:28

Kedves Melinda, akkor ezt sajnos rosszul látod!

Nem akarok magyarázkodni, de azért tisztázzunk 1-2 dolgot.

Mindig az első volt a Kislányom, és mindig az is marad. Gondolom nem ok nélkül mondták azt, hogy magamra növesztem a gyermekemet stb. stb.

A házasságomért mindent megtettem, egyedül én tettem érte, 10 év alatt egyszer nem néztem másra. Volt a férjem a FÉRFI, és voltak az emberek. (férfiak-nők-gyerekek)

Amiért ott tartunk ahol, azért nem én vagyok a hibás.

Előbb volt a pocsék házasság, utána jött az, amiben most benne vagyok.

A Kislányom nincs magára hagyva!!! Soha nem volt, és nem is lesz!

Hétfő-kedd-szerda-csütörtök- és péntek du. vele vagyok, és szombat du-tól szintén.

Az, hogy nehezen térek magamhoz, nem azt jelenti, hogy szerdáig fetrengek.

Minden nap főzök, vannak közös programok, eljárok dolgozni. Más anya mi plusszt ad még a gyermekének?!?!?

Engem azért kell megvetni, mert én is boldogságra vágyom?!??!

Más gyerek is alszik a nagyinál, mert éppen anyuci kórházban dolgozik, vagy 1001 műszakban, vagy csak éppen azért, mert anya-apa egy kicsit együtt akar lenni. Én ebben nem látok semmi rosszat, de úgy látom, hogy Ti igen.

2011. ápr. 5. 18:13

Mi az előző fórumban is melletted álltunk,izgultunk érted,hogy nem jelentkezel.

Senki nem mondta,hogy szarsz a gyerekedre,csak,hogy

fontosabb ez a kapcsolat,mint ő.

Ha nem így lenne,nem hagynád hétvégére magára,kivéve,ha ilyenkor az apánál tölti a láthatási időt.

Neki még nagyon sérülékeny a lelke,ha egy rossz házasságból menekültél ebbe a kapcsolatba,akkor Te lennél az egyetlen biztos pont az életében.

Egy jó kapcsolatban is.

Ha pedig szombaton és vasárnap gyütt vagytok,utána szerdára térsz magadhoz,két napot vagy vele a hétből.

Tényleg úgy gondolod,hogy az elég????

Ilyenkor óvoda mellett is napi 5-6 órát igényel,hogy foglalkozzál vele

32. Jéghegy (válaszként erre: 29. - Zebracsikó)
2011. ápr. 5. 17:19
Nem a kérdéssel volt bajom, csupán a stílussal, meg a megjegyzésekkel, hogy sz@rok a gyermekemre, meg csak a pöpös érdekel stb. stb.
2011. ápr. 5. 17:01
Próbáljátok ki azt, hogy 1 hét szabit együtt töltetek, aztán rájöttök arra, hogy az éjszaka aludni is lehet!
30. o.melinda (válaszként erre: 29. - Zebracsikó)
2011. ápr. 5. 16:07
Ez igaz
29. zebracsikó (válaszként erre: 27. - Jéghegy)
2011. ápr. 5. 16:02

nem kioktatott, csak kérdezett!


és joggal, hiszen Te is számtalan dologban kérted a hoxások tanácsát, s most baj, ha valaki megkérdezi, mi újság a régi dolgokkal?

28. Jéghegy (válaszként erre: 23. - O.melinda)
2011. ápr. 5. 15:27
Te már csak tudod..
2011. ápr. 5. 15:18
Jó, hogy itt mindenki ilyen okos. Főleg, hogy azt sem tudjátok, hogy mi van, de ítélkezzetek csak, úgy látszik, hogy ez az egy, ami nagyon megy Nektek.
26. f8db0709b8 (válaszként erre: 25. - O.melinda)
2011. ápr. 5. 12:56

Gondoltam,hogy nem a férj tartja a gyertyát:)

Én ezt nem tartom szép dolognak,hogy egy anya ilyet csinál.Első a gyerek,a többi nem lényeg...de ugy látszik Jéghegynek fontosabb egy pöpös,mint hogy megpróbálta volna menteni,amit lehetett volna.

2011. ápr. 5. 12:48

Biztos nem a férje lakásában aludnak együtt......

Gyerekről szó sincs,csak turbékolás,stb....

Szegény gyerek csak azt fogja érezni,hogy az anyja is elhagyta.Azt a verziót fogja ismerni,amit az apja elmond neki,ez pedig biztos nem az lesz,hogy Ő a legjobb anya a világon.

24. f8db0709b8 (válaszként erre: 21. - O.melinda)
2011. ápr. 5. 12:22

Nekem is ez jutott eszembe.

Lehet nem ok nélkül történtek a dolgok már akkor sem.

De komolyan elhagyta a gyerekét?Vagy hogy van most?

2011. ápr. 5. 11:55

Nem tudom,a gyereke milyen szemmel fog később ránézni,de most a legnagyobb szüksége van rá.

Ha éjjel felébred,mert rosszat álmodik,ha beteg,vagy bármi gondja van,csak az apja és a mamája van vele,miközben az anyja más kandúrral.....

Ezek szerint ezért volt a pofon is.

Bár a gyereket akkor is kihagyhatta volna belőle.

Ha végetér a kapcsolatotok,gondold át,hogy mit veszítettél,mert ez csak a szexre alapul.

Kiéli magát és mehetsz,ahonnan jöttél.

Aztán se lakásod,se gyereked,se férjed.

Megéri??????????????????????????????????,,,,,

22. Kis Cidri (válaszként erre: 21. - O.melinda)
2011. ápr. 5. 09:20
Én is pont azt akartam kérdezni, hogy amikor ilyen kimerült - az új kapcsolatban - akkor ki van a kicsikével?
2011. ápr. 5. 08:42

A másik ügyeddel mi van?Mindenki nagyon aggódott érted és nem is jelentkeztél.Mérlegeld a kapcsolatodban a kislányodat is.Vagy ő maradt az apjával.?

Szerintem nincs az a férfi,akiért elhagynám a gyerekemet

20. Kismanó86 (válaszként erre: 14. - Vigyorex6)
2011. ápr. 4. 23:00
Szívemből szóltál. :-)
2011. ápr. 4. 20:36
Az ember lánya mindig azt mondja, amit gondol/szeretne:)
18. Jéghegy (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2011. ápr. 4. 20:08

:)

Még nagyon az elején járunk. (4-hónap)

2011. ápr. 4. 20:06
szerintem,a kapcsólatban,a rákérdezés,de óvatósan.}és úgy,nemlehet gónd.üdv ágnes
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - 06718ca650)
2011. ápr. 4. 20:06
Gondolom nem egy "ezer éves" kapcsolatról beszélünk! Az eleje, meg az az időszak, amikor még külön élés van, úgy szép ha így zajlik! :))
15. Jéghegy (válaszként erre: 12. - 06718ca650)
2011. ápr. 4. 20:06

Lehet, hogy egy hét után végkimerülésben "meghalunk":D


Viccet félre téve, akkor az szerintem más, hiszen minden nap tudunk egymásból "táplálkozni", így meg nagyon nem:D

14. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Kismanó86)
2011. ápr. 4. 20:05
Heheh! :DDD Pedig egy nő igen az nem és fordítva. :) Avagy: Nőből vagyok, nem mondom meg mit akarok, de fenntartom a jogot, hogy hisztizzek ha nem kapom meg! :)))
13. Jéghegy (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2011. ápr. 4. 20:05
:D
12. 06718ca650 (válaszként erre: 9. - Jéghegy)
2011. ápr. 4. 20:04
és ha együtt éltek majd sosem fogjátok kipihenni magatokat? :)
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. ápr. 4. 20:03
Te mondtad neki, hogy találkozzatok - ez jól esett neki. Aztán azt mondta hogy DE ne aludjatok együtt - erre megint csak beleegyezett. Férfi! Nem fog harcolni, hogy de-de légyszi-légyszi! Aludjunk már együtt, ha Te azt mondtad ne. Egyébként pedig mivel ez a Te döntésed volt, tulajdonképpen nem eshetne rosszul. Bár mi nők máshogy vagyunk összerakva... :) ...néha nekem is vannak ilyen dolgaim. :)
2011. ápr. 4. 20:03

:)

Igen, igazatok van:))

Azt kellett volna mondani, amit szeretnék, csak azért nem mondtam, mert nem akartam, hogy csak miattam mondjon igent:)))))

2011. ápr. 4. 20:02

Tudjátok a mi kapcsolatunk nagyon intenzív, nem tudunk betelni egymással, szinte nem is alszunk, mert addig is együtt lehetünk.

És lehet, hogy hihetetlen, de nem azért nem alszunk, mert hajnalig szeretkezünk, hanem egyszerűen csak szeretgetjük egymást.

Hihetetlen, de ebben is nagyon el lehet fáradni:)

8. Kismanó86 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. ápr. 4. 20:00

Pasiból van. Nem olyan csavaros az észjárása, hogy tudja, Te azért mondtad, hogy nem, mert közben mégis igen. :-) Na érted, mit akarok. Ha együtt akarsz aludni, akkor azt mond.

Amúgy meg nem muszáj hajnalig "beszélgetni". :-)

2011. ápr. 4. 19:59
Ha a párodnak ez kevés, akkor ossza be ő, ahogy neki jó. Mert eddig nekem úgy tűnik, te vevő vagy minden megoldásra. :)
2011. ápr. 4. 19:56
osszátok be az időt úgy, hogy jusson idő alvásra is
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook