Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Zsírégetés Harcosai programot? fórum

Ismeri valaki a Zsírégetés Harcosai programot? (beszélgetős fórum)


13. bigris
2011. júl. 4. 10:03

Nem ismerem magát a programot, de az ingyenes hírlevelekből úgy tűnik, "átvette" az angol nyelvű oldalakon már régóta "futó" és rendelhető hasonló rendszereket. (Pl. Turbulence training, Vic Magary v. Shin Ohtake programjai), ahol szintén teljes étrendi és edzésprogram segítséget adnak kezdő szinttől, napi max fél órás erősítő edzésprogramokkal. Nekem úgy tűnik, a saját maga találmányaként tünteti fel az elveket és programot, mintha ő kísérletezte volna ki az egészet, pedig mint írtam, külföldi oldalakon rengeteg hasonló elven működő program van. Persze ez csak az én szubjektív véleményem. Lehet, hogy ezektől teljesen eltérő rendszer a Zsírégetés harcosai program. Érdekes lenne összehasonlítani a külföldi hasonló programokkal.

Az elmélet és a rendszer egyébként nem rossz, úgy tűnik sokan lefogytak már a segítségével.

12. Nattine (válaszként erre: 9. - Register1)
2011. jún. 29. 19:01

Szia! Gondolkodom rajta, hogy megrendeljem a programot, de nem vagyok biztos benne. Minden nap kell kb. fél órát edzeni? Én járok egy edzésre, de csak 3-szor egy héten, sokszor még arra se jutok el a gyerekektől. :(

Van tiltólista a kajáknál? Kell főzni hozzá?

Bocs a sok kérdésért, de annyi pénzt dobtam már ki potyára.. :(

11. register1 (válaszként erre: 10. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 16. 08:13
15.000 Ft, de ha 12 héten belül nem használ, visszafizeti.
10. 8dfb5b40b2 (válaszként erre: 9. - Register1)
2011. máj. 12. 16:35
mennyibe kerül a program?
9. register1 (válaszként erre: 1. - E6f60b5a4f)
2011. máj. 12. 15:01

Sziasztok!


Nekem megvan! A srác, aki írta, nem update-tel fogyott, hanem ezzel a módszerrel, és nem 70 kg-ot. Az ingyen okosságban csak általános dolgok lesznek, de már az is használ. Csak akkor rendeljétek meg, ha elég elszántak és kitartóak vagytok. Egyébként akinek nem használ a progi 12 hét alatt, annak visszafizeti az árát! A módszer jó, és merőben más, mint amit eddig ismertem. A hangsúlyt az izomépítésre helyezi, mert minél több izmot építesz, annál kevesebb zsír lesz rajtad. Nekem bejön a dolog, mert mindig is arra vágytam, hogy ne csak vékony legyek, hanem feszes is. Az edzés kb. napi 30-40 perc, és az étkezésben sincs túl nagy szigor, nem olyan, mint egy 90 napos diéta. Nem azt mondja, hogy mit ne egyél, inkább azt, hogy mi az, amit mindenképpen egyél. Onnantól kezdve, hogy megkapod a programot, megadja a mobilszámát, és bármikor felhívhatod, hogy segítsen. Ezen kívül hetente e-mail formájában is segít.

Remélem, tudtam nektek segíteni!

Én már sok mindent kipróbáltam, 90 napos segített is fogyni, de nem lett tőle szép testem...

8. e6f60b5a4f (válaszként erre: 7. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 11. 19:46
Ha megtudsz valami hasznosat írj:)))
2011. máj. 11. 18:37

most ingyen adja az okosságot küldi emailban.

kiváncsi leszek rá

6. e6f60b5a4f (válaszként erre: 5. - Mágika75)
2011. ápr. 27. 02:13

Szia!

Akkor csalódott vagyok, már azt hittem végre egy tuti módszer a fogyásra, zsírégetésre...:(

Köszönöm.

2011. ápr. 27. 00:10
Asszem az a fiú csinálja, aki Update-tal fogyott vagy 70kg-t.
2011. ápr. 17. 22:32
Én is erre lennék kíváncsi...
2011. ápr. 15. 12:03

Sziasztok!


Ez engem is érdekelne. Megrendelte már valaki, és érdemes volt???

2011. ápr. 8. 17:33
Senki sem hallott róla???? :(
2011. ápr. 4. 17:19

Ismeri valaki a Zsírégetés Harcosai programot?

Mik a vélemények ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook