Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelent számomra a biztonság fórum

Mit jelent számomra a biztonság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit jelent számomra a biztonság

2013. márc. 18. 16:45
nyugott lelki beket magammal kototten
2009. máj. 21. 06:55
Föként anyagi biztonságot...NEkem.
2006. ápr. 19. 16:12

Kedves Laura!

Jó volt olvasni az elmélkedésed. Addig amíg el nem döntötted, hogy otthon akarsz szülni, nagyon drukkoltam, hogy ez legyen a döntésed. Jó volt csatlakozni ahogy befelé figyelve kerested a legbiztonságosabbat. Én a napokban fogok szülni és kórházban. Én is megrágtam az otthon szülés lehetőségét, de én a kórház mellett döntöttem. Úgy éreztem, hogy a kórházas "időszakod" nem belső, hanem inkább külső kényszer hatására volt. Mi a férjemmel viszont úgy éreztük, hogy a kórház a várandóság idején nagyobb biztonságot ad és szülésnél is inkább segítség . Most hogy megismertem az eddig csak elképzelt kórházi protokollt és "biztonságot" tudom, hogy ezt tudva máshogy döntöttem volna, de ehhez meg kellett tapasztalnom. A következő babánkat itthon szeretném világra hozni. Azért nem vagyok kétségbe esve, mert olyan doktornőm van aki hagy minket természetes ütemben haladni és ott lesz velünk egy dúla is a bababarát kórházban.

1. lau
2006. ápr. 18. 11:29
A minap rövid levelet kaptam egy bábától, akivel a szülésemet tervezem. „Hogy vagy, Laura?" Az e-mail sokszor alkalmatlan egy ilyen rövid kérdés személyessé tételére. Mégis ennyi is elég a megfelelő embertől a megfelelő időben. Öt oldalban válaszoltam az érdeklődő kérdésre – ebből a levélből született a lenti cikk.

Ugrás a teljes írásra: Mit jelent számomra a biztonság

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook