Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatotok van baba-pihenőszékkel kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatotok van baba-pihenőszékkel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


10. otis
2011. ápr. 7. 18:13
köszi az infókat, akkor mindenképpen venni fogok!
2011. ápr. 5. 07:43

A legjobb dolog amit valaha kitaláltak. Könnyen hordozható gyerekkel együtt is, hintáztatja magát a legkisebb mozdulatra is, s szerintem nagyon kényelmes.

Én egyedülálló anyaként nem is tudom hogyan dolgoztam volna nélküle. Minden szépet, s jót nektek!

2011. ápr. 4. 20:14

Nekünk fisher price deluxe 2 in 1 van. Rezeg és van rajta híd.

4 éves korig lehet használni, mi enni is ebben eszünk. Szerintem még lánykád is élvezné.

7. otis
2011. ápr. 4. 17:01

[link]


Ez szerintetek pl.jó? Megéri?

6. otis
2011. ápr. 4. 16:44
Az árnyékoló felesleges rá?
5. otis
2011. ápr. 4. 16:43
Szóval vízszintesig dönthető legyen, és 13kg-ig bírja. Megnézem a neten, hogy milyen márkák vannak, milyen előnyökkel.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - 08a4eb16b7)
2011. ápr. 4. 16:17
Később érdekelni fogja a játékhíd is:) De csak míg mászni nem akar:)))
2011. ápr. 4. 16:09
Sziasztok! Az Én kislányom nagyon szereti, ha nem tudok foglalkozni vele és látom h éber és nézelődne, beleteszem, nem rezeg, csak van rajta ilyen játékhíd, de azt le se... :-D mondjuk még csak 7 hetes a pici. Szerintem az is fontos, hogy vízszintesig dönthető legyen, mert azért az ilyen piciknél (is) fontos a tartás.
2011. ápr. 4. 15:35
én is most szeretnék majd venni.fontos hogy fokozatban állítható legyen a háttámlája és hogy ne 9 hanem 13 kg-ig legyen a teherbírása.legyen rajta játszóív meg biztonsági öv.
1. otis
2011. ápr. 4. 15:32
Kisfiamnak (4 hetes) szeretnék venni pihenőszéket, mivel kislányom még csak 1,5 éves és nehéz velük egyszerre. Nyáron a nagy teraszon talán jobban elboldogulnék velük, ha kisfiam pihenőszékben ücsörögne,nézelődne mellettünk. Mit ajánlotok? Van valakinek saját tapasztalata? Mi a fontos szempont kiválasztáskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook