Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rászokott a kúpra! fórum

Rászokott a kúpra! (beszélgetős fórum)


15. Jucka1984 (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2011. ápr. 5. 12:45
én tinikoromig 1 héten 1szer kakiltam... volt h 2 hétig semmi... anyuék tömtek lenmaggal, szilvával, semmi... Milán 1 éves kora óta kakil magától... addig ő is csak lázmérővel... Laevolak szirup??
14. mreich (válaszként erre: 13. - Bebe83)
2011. ápr. 5. 09:08

Szia!


Régóta biliztek? Mert Tamáskám is mindig mutogatja, hogy lesz kaki, de a bilire még nem ül rá, csak pelusba kakil. Nem lehet a bili a gond?

13. Bebe83
2011. ápr. 4. 15:03
ok, koszi szepen a valaszokat! Hatha valami segiteni fog!
12. ae7cca89ee (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2011. ápr. 4. 15:02
He ez megszokás rém egyszerű a feladat. Úgy csinálsz, mintha beadnád neki a kúpot.
11. kri76
2011. ápr. 4. 14:57

Én pl. vízben felfőzöm az aszalt szilvát. Leó laktóz érzékeny, ezért laktózmentes joghurtba keverem bele (turmixolom).

Igazából ez nálunk a házi gyümölcs joghurt. Nekünk bevált. Próbáld ki, veszíteni nem fogsz. Max. időt:)

2011. ápr. 4. 14:36

Ne mézzel igya szerintem a kamilla teát, hanem szigorúan cukorral, legfeljebb megmosod a fogát utána.

Igaz hogy én felnőtt vagyok, de nekem az a tapasztalatom, hogy reggelente iszok kávét vagy teát CUKORRAL, és utána 10 percen belül mennem kell a WC-re. A védőnőm is azt mondta, hogy ilyenkor nem a kávé hat az emésztésre, hanem a cukor. Próbáld ki ezt is hátha beválik. :)

9. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Bebe83)
2011. ápr. 4. 14:34
Mézzel nem jó.Rendes normális cukorral kell,hogy jó szirupos legyen.Persze ha meg bírja inni,mert az enyém nem tudja,hányingere van tőle.De Ő refluxos is,ezért.Próbáld ki,hátha hat.Nekem a középsőnél bejött,a dokink szokta javasolni még mielőtt másmilyen hashajtót próbáltunk.Vizsgálták nincs e valami gond?Mert ha csak simán szorulásos,akkor sajnos marad ilyen nyűgös a dolog.Az enyém is rettenetesen nehezen kakil,és órákig tart mire sikerül.Remélem változik ez még,és nem marad így.
8. Bebe83 (válaszként erre: 6. - Anyucika3)
2011. ápr. 4. 14:24
Mielott orvoshoz vittem akkor probaltam a szirupot, de akkor nem hasznalt, es az elejen a kup sem, ami azt jelenti hiaba dugtam kupot 4. nap semmi, majd csak 5. nap , meg hasonlok. A kamilla teat issza folyamatosan mezzel, megiszik egy cumisuveggel es jon is szolni hogy kell neki, de raul a bilire es semmi.
2011. ápr. 4. 14:21
Az az igazsag hogy csak kb egy jo hete vettem eszre es amikor latom hogy mennyire szenved, inkabb dugom a kupot es tudom akkor kakal, eddig csak 3 napot vartam de tenyleg most megprobalom kup nelkul, tudom hogy ez igy rossz, szilvalekvart probaltam, de nem nagy sikerrel.
6. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2011. ápr. 4. 14:19
Az én lányom 3 éves lesz,csak 3-4 naponta van széklete,van,hogy csak 5 nap után,nagyon szorulásos kb 1 éves korától.Pont ezért nem kúpoztam sosem,mert nem jó rászoktatni,csak ha már legalább 5-6 napja nem volt széklete,így is csak alkalom szerűen.Levolacot nem próbáltátok,vagy a cukros kamilla teát?De annak annyira cukrosnak kell lennie,hogy szinte szirup legyen csak úgy hat.
5. gabi.k (válaszként erre: 3. - Bebe83)
2011. ápr. 4. 14:09

védőnő v. a gyerekorvos nem tud segíten? gondolom rászokott, nem? kérdés hány napot kell várni, hogy kúp nélkül is menjen..

nekem ez olyam mint az én esetem, csak cigi és kávé. most nincs egyik sem, már egy ideje. addig nem volt gondom, de most igen.

2011. ápr. 4. 14:07

Én is a szilvát mondanám.

Vegyél aszaltat az még finom is,és lesz is széklete kúp nélkül.

Az sem jó,h csak ezzel van.

2011. ápr. 4. 14:06
az inger megvan neki es szol, raul a bilire es ennyi, nem nyom, csak ha mar van kup.
2. gabi.k (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2011. ápr. 4. 14:05

nekem még nincs gyerekem, de a folyadéktól sztem tuti nem lehet.

szilva ?

2011. ápr. 4. 14:03
1,5 eves a kisfiam es szekrekedessel kuzdunk. Kb 1 , masfel honapja nincs rendben a szeklete , nagy merteku szekrekedessel kuzdott amin ugy nez ki tul vagyunk, de viszont raszokott a kupra, most 2 naponta van szeklete, de csak kuppal. Nagyon sokat iszik, az nem lehet a gond. Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook