Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném elköttetni magam. Mivel jár? Mennyi? fórum

Szeretném elköttetni magam. Mivel jár? Mennyi? (beszélgetős fórum)


2014. nov. 1. 16:00
Kedves kérdező! Itt vagy még? Mesélj ha megtörtént a " műtét".... Köszi
13. salabakter (válaszként erre: 7. - Kicsinie80)
2011. jún. 16. 08:44
Igen,mert csak 3 császár után ingyenes.Össz többi esetben fizetni kell.
12. Mari20
2011. ápr. 4. 11:09

én ugy hallotam a 3. gyerek után (egyből) elvégzik ha kéred, vagy 40 után

a társad nak is nyilatkozni kell hogy beleeggyezik....


nőgyogyit kérdezd.

2011. ápr. 4. 09:17
Sziasztok.köszönöm mindenkinek a segítséget.szép napot.
2011. ápr. 3. 21:16
Anyukám is elköttette magát.Neki is úgy volt,hogy szólt a dokinak és aláírt egy nyilatkozatot,amit apának is alá kellett,hogy beleegyezik.3 hónap kötelező gondolkodási idő volt,ha esetleg meggondolná magát,de utána már hamar volt a műtét,ami ingyenes volt.A tb állja.
2011. ápr. 3. 20:00

Nekem 13 éve "csak" 10.000.- volt 3 gyerek után, férjnek nem kellett semmit aláírni és az első 3 hónap után már egyeztettem időpontot, tehát csak ennyi "gondolkodási" idő volt.

reggel befekvés, laparoszkópos műtét és délután mentem haza.

Orvossal beszéld meg, ő majd megmondja hová kell menned, hol kezdj el intézkedni.


Sok sikert!

2011. ápr. 3. 19:57

Én úgy tudom ingyenes (vagy csak volt valamikor?? ).

3. gyermek után, és ha gyógyszert nem szedhet, és egyéb egészségügyi probléma van megcsinálják. Persze az altatós műtétekhez hasonlóan, vérvétel stb az kell.

2011. ápr. 3. 19:53
Én most csináltattam (3. császár közben) és csak alá kellett írni a nyilatkozatot, a férjem sem kérdezték meg és fizetni sem kellett érte.
6. Masször (válaszként erre: 5. - Ftundi)
2011. ápr. 3. 19:46

Annyival egészíteném ki, hogy a férjednek is alá kell írnia a kérelmet minden alkalommal.

Mai árat én sem tudok - 8 éve 30.000,- volt az Istvánban.

5. ftundi (válaszként erre: 1. - Brigusz74)
2011. ápr. 3. 19:36
Szia!Annyit tudok segiteni hogy nyilatkozatot kell kitölteni amit 3hó mulva meg kell erősíteni ujra aláirással hogy még mindig szeretnéd a dolgot és nem gondoltad meg magad,majd ujabb 3hónap után kapsz beutalókat röntgen vérvétel és altató orvossal kell beszélned,majd a leleteid ha jók akkor időpontot egyeztetni,két éve 21.000ft volt a költsége.(3gyerek után ennyi)1-2nél több.Most nem tudom mennyi.Remélem tudtam segíteni.
2011. ápr. 3. 19:32

Laparoszkópiás lehetőség, egy napos bentfekvéssel

Árat nem tudok

3. brigusz74 (válaszként erre: 2. - Honeywald)
2011. ápr. 3. 19:14
azért köszi:(
2. honeywald (válaszként erre: 1. - Brigusz74)
2011. ápr. 3. 19:13
ezt orvossal beszéld meg, mi, földi halandók nem vagyunk ennek a mesterei
2011. ápr. 3. 19:12
Sziasztok.a segítségeteket szeretném kérni.elhatároztam,hogy elköttetem magam hisz már 4 gyermekem van s nem szeretnék többet.de nem tudom hogy kezdjek hozzá.mivel jár,mennyibe kerül.anyagilag nem álok jól.s félek is mert a vérnyomásom elég magas.köszönöm előre is a segítséget.szép napot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook