Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sokszor vagyok magammal szemben negatív!!!! fórum

Sokszor vagyok magammal szemben negatív!!!! (beszélgetős fórum)

1 2 3
62. Arianne113 (válaszként erre: 61. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 09:54
:s hát sajnos...de az ilyen emberekkel tényleg nemszabad és nem is érdemes törődni. Tényleg az az egyszerű elvem van akinek gondja van megmondja...de ha mástól tudom meg akkor meg egy nagy féreg sz-r, mert nem mer elém állni. Ezek a kétszínű kis senkik, nem érdemelnek figyelmet.
61. c130f7eb3b (válaszként erre: 60. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 09:13
Tudod, én sokszor azt érzem, hogy a tapasztaltabb kollégák nem azért nem segítenek a fiatalabbnak, mert nem akarnak, hanem azért, mert ők sincsenek a helyzet magaslatán. Ezt pedig úgy palástolják, hogy fúrják, akit csak lehet... felfordul tőlük a gyomrom.
60. Arianne113 (válaszként erre: 56. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 06:13

Még az eszembe jutott, hogy minden ember áttapos a másikon, anélkül hogy körülnézne... olyan önzőek vagyunk... ez engem zavar. Meddig tartana megállni és egy kicsit körülnézni..? segíteni azon az emberen aki ott ül mellettem az utcán mert rosszul van ? Szerencsére sok embert láttam akik viszont segítenek.

Ez a másoknak is tettszen amit csinálunk..lévén hogy magamból indulok ki, sose érdekelt hogy kinek mi tetszik főleg munkahelyen. Ott tettem a dolgomat és kész. Én nem voltam és leszek sose olyan kicsinyes, hogy a másikat lenézzem ezért vagy azért, noha ilyen viszont rengeteget láttam. Bántják azt aki kicsig gyengébb akit már egy kicsit meglehet fúrni azlesz a fő célpont. Na ilyenkor utálom az embereket de nagyon.

59. Arianne113 (válaszként erre: 56. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 06:06

hohóóóó:D szívemből szóltál. Bár annyi különbséggel, hogy utálom az ilyenfajta férgeket, akik rajtam keresztül akarnak valahova jutni ami amúgyis nehéz mert nemvagyok kicsi ember..:D

Viccet félretéve, allergiás vagyok a kétszínű, nyalizós kis senkikre, de szerencsémre hamar felismerem az ilyen embereket, azt meg pláne utálom ha tényleg velem akar kötözködni...nekem ilyen sose volt sehol hogy hogynézek ki meg milyen vagyok mert ütöttem volna le egyből... és ez nemvicc nemérdekel holvagyok behúzom valami sarokba és szépen a nyakánál fogva megkérdezem mibaja... nemvagyok kemény, de ezt már megtanultam és a saját káromon... sokan cikiztek ezért azért, és a munkahelyemen is volt hogy kibeszéltek de aztán mikor őszintén próbáltam beszélni aztán meg már máshogy abbahagyták..:D

Ha valakinek gondja van akkor vagy megmondja nekem vagy befogja a pofáját.

58. c130f7eb3b (válaszként erre: 57. - Ce53b9ff5e)
2011. ápr. 4. 09:49
Hát akkor gyakorold! Lesznek, akik felfújják magukat, de ezzel ne foglalkozz, mert ők azok, akik csak magukat szeretik! Kár rájuk az időt meg energiát pazarolni. Rágódni meg tilos! Hadd főjenek csak a saját levükben! :)))
57. ce53b9ff5e (válaszként erre: 56. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 4. 09:14
Hát ezt jól megmondtad:-)!Igen ez így van, elméletben tökre tudom, már csak egy kis kontrollt kellene beiktatnom önmagamra nézve. Remélem majd nekem is sikerül..
56. c130f7eb3b (válaszként erre: 49. - Ce53b9ff5e)
2011. ápr. 4. 07:10

A megfelelési kényszer egy ördögi kör. Mindent megteszünk, hogy másoknak is tetsszen, amit csinálunk, de úgy mégsem sikerül soha, hogy valaki ne találna benne kivetnivalót.

Aztán: ha felismerik, hogy mindent megteszünk egy kis elismerésért, sokan visszaélnek vele, mert a mi kárunkra, a mi hátunkra kapaszkodva csikarnak ki előnyöket a munkahelyen. Ha sikert érnek el, maguknak tulajdonítják, ha nem jól sül el, bennünket hibáztatnak... és jön a lelkiismeretfurdalás, hogy semmiben nem vagyunk jók...

Tudom, mert volt néhány kollégám, aki így próbált meg eltaposni, és sokáig észre se vettem. Ma már az ilyen emberektől távol tartom magam. Senkinek és semminek nem akarok megfelelni, csak önmagamnak. Nem akarok mindenhol 100%-on teljesíteni, hanem fontossági sorrendet állítok fel. Ha a munkahelyemen olyan feladat van, ami teljes embert kíván még munkaidő után is, akkor hagyom, hogy otthon egy kicsit fusson a lakás. Majd bepótolom. A maradék kis energiám nem takarításra fordítom, hanem pihenésre, kikapcsolódásra. Sokszor kevés a 24 óra, de tudni kell, hogy van következő nap is...

A megfelelési kényszeres emberek önmagukkal szemben is maximalisták, ezért nem adják meg a hibázás vagy a felületes munka esélyét. A színvonalból tényleg nem szabad engedni, ezért nem szabad mindent egyszerre akarni.

És még valami: ha hibázunk, hát hibázunk. Majd helyrehozzuk. Más is ezt teszi, mi magunknak miért nem adjuk meg ezt az esélyt? Nem kell rágódni ezen, mert az élet velejárója. Tanulunk belőle, tapasztalatokat szerzünk. Nem ront az értékünkön, hanem javít. Felesleges görcsölni miatta, mert akkor nagyobb az esély, hogy elrontjuk, amit egyébként szuper jól meg tudnánk csinálni.

55. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 54. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 22:10
Neked is jó éjszakát és irigyellek,mert én nem tudok a párom mellé bújni ugyanis állandó éjszakás műszakban dolgozik.Amúgy a barátságot én is komolyan gondoltam.
54. Arianne113 (válaszként erre: 53. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 22:01

Na én nagyon boldog lennék ha megosztanád velem hogy hogyan csináltad...


komolyan! Privben várom a leveled, azt hogy barátok leszünk én komolyan gondoltam!:):):)


Én is másképp eszek amúgy, keveset, elhanyagolni az édeset, sok főzelék gyümölcs zöldség..sokat iszok. vizet. hát nemtudom mit tegyek még. Holnap ha lesz erőd és időd írj nekem! Megyek alszok párom már ittvan velem és vár:) Jóéjt sok puszi szép éjszakát kívánok, és bújj a párodhoz este, biztosan megnyugtató!:)

53. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 52. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 21:47
Én mondjuk mozgás nélkül fogytam le 15 kg-ot.Csak másképp ettem mint azelött.
52. Arianne113 (válaszként erre: 51. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 21:42

semmi baj nincsen!!


Akkor műtik a porcos térdet, ha már nagy a baj. Nekem szerencsére gyógyszeres kezeléssel elmúlasztották, de még így is sokszor fáj ha próbálok többet mozogni amire viszont szükségem van.


Nem akarok itt nyavajogni. Csak néha rám is rámjön hogy ó bassza meg miért kellett így meghíznom. Nem akarok soványra fogyni. Csak annyira hogy jól érezzem magam újra.

51. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 50. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 21:19
És ezt nem lehet műteni?Bocsi ha hülyeséget kérdezek de nem értek hozzá.
50. Arianne113 (válaszként erre: 48. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 21:15

Nem titok persze elárulom.


A lábam miatt. Porcos a térdem és nemtudok mozogni rendesen. Ennek következtében úgy meghíztam, hogy fuhh...ezen igyekszem változtatni, csak ma néztem hogy kihíztam a cuccaim több mint háromnegyedét..:( Na szóval gyorsan kell tennem a saját érdekemben.

49. ce53b9ff5e (válaszként erre: 43. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 3. 20:45
Nem tudom,és nem is a szépségröl van szó, nem ezzel van gondom. Folyton megfelelési ingerem van, hogy másnak feleljek meg, és,h nem vok eléggé jó. Semmiben. És csomószor nyuszi vagyok és nem merek megtenni dolgokat.
48. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 47. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 20:40
És te miért vagy elkeseredve?Elárulod?
47. Arianne113 (válaszként erre: 46. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 19:01
Sajnos akkor ezen nemnagyon tudsz változtatni, el kell őt fogadni így, maximum ha bújsz hozzá, szeretgeted biztos nem mond nemet. Én is így szoktam főleg most hogy elvagyok keseredve jólesik hogy a párom átölel és bíztat.
46. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 39. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 16:58
Sziasztok! Újra itt vagyok. A párommal leszoktam ülni beszélni mert nem bírom magamban tartani ha valami bánt.Csak ő sajnos másként mutatja ki az érzéseit mint én.
45. c130f7eb3b (válaszként erre: 44. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 14:48
Jól teszi... az enyém is harap... akkor biztos igazuk van.:)
44. Arianne113 (válaszként erre: 43. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 3. 14:45

Bezony bezony nagy igazság!

Az hogy én mondjuk nemtartom magam szépnek, kutyát nemérdekli, párom pedig egyenesen harap egy egy ilyen megjegyzésemért!:D

43. c130f7eb3b (válaszként erre: 42. - Ce53b9ff5e)
2011. ápr. 3. 14:09
És szerinted miért vagy rosszabb, mint más? A szépséget ne említsd, mert az relatív. Ha nem így lenne, akkor egy csomó embert nem szeretne senki!!!!
2011. ápr. 3. 14:03
én is ilyen vok. Önbizalom nulla:-(
2011. ápr. 3. 13:54
Egy kicsit lelépek mert a kiscsajszit leraktam aludni és ha gépezem nem alszik el.De feltétlen visszajövök!!!!Puszika addig is mindenkinek.
40. c130f7eb3b (válaszként erre: 38. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 13:54

Ne bújj ki az alól, amit mondtam. Plasztika... egy frászt!!! Csináltass egy új frizurát, vegyél föl valami jó ruhát, keress olyan elfoglaltságot, amiben örömöd leled, ne a külsőddel foglalkozz állandóan.

Azon meg pláne ne gondolkozz, hogy a barátod mit eszik rajtad... szeret, azt kész... nehogy ezzel gyötörd, mert erre én se tudnék válaszolni a helyében. Örülj neki, hoyg van, tudod, hányan lennének a helyedben????????????????????

39. Arianne113 (válaszként erre: 37. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 13:50

naaah azért ennyire nelegyél befordulva...!


igenis tessék tudomásul venni hogy a párod nem véletlen van veled.


De ülj le vele és próbáljatok meg beszélgetni! úgy igazán!

Meséld el neki a bánatod, ő is érző ember, szerintem megfog érteni!

38. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 34. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 3. 13:48
Amikor tükörbe nézek még az is behomályosodik.Itt már csak a plasztika segít.És sajnos nincsenek barátaim akik meglátnák bennem a jót.Lehet hogy most arra gondolsz hogy ilyen felfogással nem is csodálkozol rajta,igazad van.
37. 4bf1a4b7ef (válaszként erre: 35. - Arianne113)
2011. ápr. 3. 13:44
Abuksim sem egy matyó himzés és én is egy kicsit dagi vagyok.Azon csodálkozom hogy mit tud megkívánni a párom rajtam.Nekem meg pont az a baj hogy nem mondja ki az érzéseit és én egy beszélgetős fajta vagyok.Szeretek minden megbeszélni.Ami nálam mondjuk 5 mondat azt ő elintézi egy szóval.
2011. ápr. 3. 13:37

Hát az én párom egy kis tündér komolyan:)


Bár hogy ő most szűkszavú e vagy locsogó típus..egyik sem igazán.


Ha akar beszélget, ha nem akar akkor nem beszélget velem.


De ha gondok vannak akkor viszont csüccs és megbeszéljük megoldást keresünk rá.


Ha meg esetleg előtte öltözöm át... mindíg zavarba hoz ahogyan néz rám, és vigyorog..nemmond semmit, csak vigyorog :D

35. Arianne113 (válaszként erre: 34. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 3. 13:32

Egyetértek.


Én kövér vagyok, és mégis elfogadom magam, néha nehéz, de ilyennek teremtettek, nemtudok mit tenni ellene.


És amúgyis ébresztőőőőőőőőőőőőőőőő


A párod vajon azért van veled mert csak úgy unatkozik..??? Lehet hogy szűkszavú, na de attól még te nemtudhatod hogy mennyire van oda érted, mit gondol mikor esetleg félpucéran lát!

Lehet hogy azt gondolja, hogy micsőda nő az én szerelmem!!!


Bizony bizony..!:)

34. c130f7eb3b (válaszként erre: 31. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 13:29

Lépj túl a régi fájdalmadon, sérelmeden, nem ér annyit, hogy megkeserítsd vele az életed! A mostani párodét meg pláne!

A másik: állj be a tükörbe, és mondd annak, akit látsz, hogy ez van, ezt kell szeretni!!! És szeresd! Ne akarj olyan lenni, mint mások, Te is egyedi vagy és pótolhatatlan. Értékes. Mit gondolsz, mi másért szeretnének az emberek?!

Annak meg örülj, hogy a párod szűkszavú. Az enyém az állandó locsogásával megy az agyamra. :))) De azért imádom!

33. Arianne113 (válaszként erre: 31. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 13:29

Mostmár értem.


De kérdem én tőled: Megéri e neked kínlódni egy olyan ember miatt, aki azt sem érdemli meg hogy ránézz, hogy miatta emészd magad?


Ezek azok a dolgok az életben amit az ember nem felejt el, de tudnod kell kezelni, örülni a mának, annak hogy gyönyörű egészséges gyermekeid vannak, hogy van párod, hogy szeretitek egymást. El kell engedni a múltad.


Tudod, nekem alkoholsiták voltak a szüleim hosszú éveikg.

Olyan sok fájdalmat, sebet okoztak nekem, amit valószínű soha nemfogok tudni elfelejteni, mégis új életet kezdtem, és bár néha eszembe jut az a sok rossz amit átéltem, mindíg levonom belőle a jót.


Jelen esetben azt, hogy ha ez nemlett volna, akkor én milyen ember lettem volna. Ha nem kaptam volna ekkora pofont, lehet nemtudnék semmit becsülni az életemben, amit ma nagyon is megbecsülök, és ez a szeretet!


apám és anyám közel 21 év után váltak el.


Mégis jobb így mindkettőjüknek.


Hiszem, hogy jobb neked is így és tudom hogy nagyon fáj hogy elhagyott az a férfi, de nem nem és nem érdemli meg a könnyeid soha egész életedben!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook