Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányom 13 éves. Tegnap délután rosszul lett a buszon hazafelé jövet, majd este újra. Tünetei:fejfájás, szédülés, izzadás, szapora szívverés fórum

Lányom 13 éves. Tegnap délután rosszul lett a buszon hazafelé jövet, majd este újra. Tünetei:fejfájás, szédülés, izzadás, szapora szívverés (beszélgetős fórum)


2016. szept. 7. 14:07

Végigolvastam az eddigieket.


Az senkinek nem jutott eszébe, hogy esetleg nem iszik elegendő folyadékot az a kislány???


A nap folyamán, a suli utánig legalább másfél liter kellene.


[link]

12. mogyoro777 (válaszként erre: 1. - Ryta)
2011. ápr. 5. 13:30

Ez lehet étel allergia is!

Én egy bizonyos látvány pékségben kapható süteménytől szoktam ilyet produkálni.

Dr Lenkei szerint az ilyen tünetek adalék anyagtól,mesterséges szinezéktől stb.is lehetnek.

Nem evett esetleg valami olyat,ami ilyen dolgokat tartalmaz?

2011. ápr. 4. 12:22
Lehet hogy leesett a vércukor szintje. Nekem is ilyen szokott lenni, ha elfelejtek enni. Legyen nála mindig valami rágcsálni való, ha attól elmúlik a dolog akkor talán nincs nagyobb baj.
10. Kismanó86 (válaszként erre: 5. - Ryta)
2011. ápr. 3. 08:41

Volt ő is laborban, de semmi kóros. Aztán kardiológia, kapott egy egész napos mérőt, majd később az eredmény is megérkezett.

Nagyon magas a pulzusa mindig, nyugalmi állapotban is. Nem tudom a gyógyszer nevét, de azóta szedi és rendben van. Valahogy most lesz majd kontroll.

2011. ápr. 3. 08:27
Ha újra jelentkezik azonnal kórház!Nem akarlak megijeszteni nem azért írom de figyelj rá nagyon!Ne engedd el sehová most!
2011. ápr. 3. 08:25
Mindenképpen kardiológiai kivizsgálást kérj!Az egyik ismerősömnek a makk egészséges tini fia edzésről hazaérve szívdobogás érzése volt izzadt.Bevitték az ügyeletre ott is fogták a kórházban több mint egy hétre.Szívleállása is lehetett volna!Ha nem viszik be!
7. ryta
2011. ápr. 3. 08:19
Azért nem vittem,mert 2 hónapja egy este hasonló tüneteket produkált,mire beértem vele az ügyeletre,teljesen elmúlt.
2011. ápr. 3. 08:19

Szia! A serdülő kor sok mindent kihozhat. Hétfőn azonnal vidd el a körzeti orvoshoz ő ad majd beutalót, kardiológiára is. Végig kell csinálni a kivizsgálásokat, mert lehet nagyon komoly probléma is.

Nekem is hasonló korban jelentkezett hasonló rosszullét és kiderült érfejlődési rendellenességem van, amit meg is mütöttek 16 éves koromban.

Ugyhogy hajrá azonnal vidd az orvoshoz.

5. ryta
2011. ápr. 3. 08:17
Nála is egy hete készült teljes vérkép vizsgálat,ami tökéletes lett.És milyen gyógyszert szed a testvéred?
2011. ápr. 3. 08:16
Ne mond hogy nem vitted egyből kórházba!Ezt most egy orvostól kellene kérdezned!
3. vov
2011. ápr. 3. 08:16

Szia!

Ez sokminden lehet. Pl. cukorbetegség, pánik...

Vidd el el laborra:)

2011. ápr. 3. 08:15

Szia! A testvérem 17 éves és hasonló. Nagyon magas a pulzusa, akár akkor is, ha csak ül és a többi tünet ebből adódik. Teljeskörűen kivizsgálták és semmi baja. Azt mondták, hogy életkori sajátosság és el fog múlni, de gyógyszert kell szednie.


Lehet, hogy melegfront vagy ilyesmi.

1. ryta
2011. ápr. 3. 08:12
Lányom 13 éves.Tegnap délután rosszul lett a buszon hazafelé jövet, majd este újra.Tünetei:fejfájás, szédülés, izzadás, szapora szívverés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook