Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények a Parajdi sóbánya gyógyhatásáról kisgyermek részére fórum

Vélemények a Parajdi sóbánya gyógyhatásáról kisgyermek részére (beszélgetős fórum)


10. rinike (válaszként erre: 9. - Ded)
2014. okt. 26. 19:27
Köszönöm! Igen, ilyen negatív és pozitív vélemények is érdekelnek, mert nem kirándulni mennénk, nem mindegy, hogy kidobom-e a pénzt a semmire. Persze jobban örülnék, ha használna, mert jó lenne valami megoldást találni kislánynak.
9. ded (válaszként erre: 6. - Rinike)
2014. okt. 26. 19:17

Szia!


Mi pár éve voltunk ott, nagyon szép hely, tényleg érdemes megnézni, ha teheti valaki.

Viszont a kinnt élő ismerőseink, akiknek 3 gyerekük van, azt mondták, hogy ők még nem voltak, mert a gyerekorvosuk azt mondta, hogy a saját gyerekit nem vinné oda. Így azt mondta az anyuka, hogy ez neki elég volt arra, hogy ne menjenek ők sem.

8. rinike (válaszként erre: 7. - Pillango2004)
2014. okt. 26. 18:19
Azért köszönöm!
7. pillango2004 (válaszként erre: 6. - Rinike)
2014. okt. 26. 17:58
Nem, nem mentünk el! De tapasztalatokat azóta sem szereztem róla!
2014. okt. 26. 07:01

Sziasztok! Jár még erre valaki? 2 éves kislányomról kiderült, hogy asztmás. Ismerősök javasolták, hogy több napra utazzunk el Parajdra, mert ott van egy jó sóbarlang. Ebben a fórumban már olvastam lejjebb, hogy másoknak is tetszett, de engem bővebben is érdekelne. Használt-e valakinek asztma esetén? Tud-e valaki arrafelé olcsó szállást? Hány napra érdemes menni, hogy a sóbarlangos kezelés érjen valamit? Naponta hány órát kell a barlangban tölteni? Mit lehet annyi időt ott benn csinálni? Minden érdekel, akár privátban is! Előre is nagyon köszönöm!


Pillangó! Ti elmentetek? Milyen volt?

2014. aug. 31. 17:58
Jár még erre valaki? Tapasztalatokat leírnátok a só bányáról?
4. palenkas (válaszként erre: 2. - Prücsi)
2011. ápr. 3. 13:55
Kisgyermekkel voltatok? Milyen panaszai voltak, és ezek szerint megoldódtak, mert azt írtad. Szerinted mikor érdemes menni? Mert mi csak szabadság alatt tudunk. De ha azt írtad, hogy fél évre, akkor azt jelenti, hogy nyáron nem is érdemes? Mert akkor úgy is jó idő van, s a lent említett tünetek novembertől kezdődnek főként. Egy alkalommal, vagyis naponta mennyi időt töltöttetek lent?
2011. ápr. 3. 10:23
Még nem voltam, remélem valamikor eljutok én is oda.Azt mondják nagyon jó hatása van.
2011. ápr. 2. 22:45
Nagyon-nagyon jó. Mi már voltunk ott és nagyon hatásos. Azt mondják, hogy ha valaki teheti egy hetet töltsön el Parajdon ,mindennap pár órát a bányában,barlangban. Félévre megoldódik a panasza.
2011. ápr. 2. 22:10

Sziasztok!

Kisfiam 2 éves, 3 hónapja bölcsis, de tulajdonképpen alig van bölcsiben, mert szinte egyfolytában beteg, mindig felsőléguti panasza van. Már 5 antibigyó bent van 3 hónap alatt. Most járunk sószobába, és tényleg segít felszakítani, és a köhögése is hamarabb szűnik.

Tavasszal vagy nyár elején gondoltunk egy parajdi vagy más sóbányás "nyaralásra", hátha segít neki, illetve tisztíja a légzőrendszerét, és kevésbé lesz beteg. Volt -e valaki hasonló panaszokkal, és segített-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook