Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki kiadó apartmant Gy.M.S. megyében? Kis faházra gondoltam, 1 hétre elvonulni a családdal. fórum

Tud valaki kiadó apartmant Gy.M.S. megyében? Kis faházra gondoltam, 1 hétre elvonulni a családdal. (tudásbázis kérdés)


5. jen69 (válaszként erre: 2. - Kincsek)
2011. ápr. 2. 20:53

Szia!

Sárvári apartmant tudnék ajánlani.Írtam privit

4. Kincsek (válaszként erre: 3. - Niqvero)
2011. ápr. 2. 15:54

Szia!


Köszönöm, mgírhatnád az elérhetőséget.

3. niqvero (válaszként erre: 1. - Kincsek)
2011. ápr. 2. 15:34

szia.

ha nem is éppen GYMS megye de közel van. Vasvár. tavaly ott voltunk többször is. Előtte, ha a város nevét hallottam, tanulmányaimból csak az 1664.08.10-én megkötött vasvári béke jutott eszembe, azonban ez tavaly nyáron gyökeresen megváltozott.

Egy ismerős ajánlására áprilisban egy hosszú hétvégére, leutaztunk, hogy szemrevételezzük a lehetőségeket. Bő két óra alatt leértünk, a kempingben kétszintes, minden igényt kielégítő faházban szállásoltak el. Az egész komplexum árnyas, ligetes erdőrészben található.

A kempinggel szemben van a termálfürdő és strand 50 m-re, a 2100 méter mélyről feltörő, 78 fokos hőmérsékletű termálvíz a medencében 36 fokra hűtve kellemes időtöltést biztosít mind a regenerálódni és gyógyulni, mind a strandolni vágyók számára. Teniszpálya, röplabdapálya, focipálya, kerékpár kölcsönzési lehetőség várja a sport szerelmeseit.

A kempingtől kb. 200 m-re található az úgynevezett „Feneketlen tó” melynek legendáját egy gigantikus apró mozaikkal kirakott kígyó szobra idézi. családoknak is kitűnö, de baráti társasággal is jó időtöltés. van bográcsolási flekkensütési lehetőség. megfizethető áron. ha érdekel irj és adok elérhetőséget, ugy tudom ha ápr 30-ig foglaloztok akkor ad + kedvezményt is.meg van a tulaj telo száma mert jól összebarátkoztunk idén is megyünk húsvétkor meg a nyáron is. ja és nem tudom érdekes e de kutya is vihető

2011. ápr. 2. 15:09
Hiába bújom az internetet, sorra méregdrága hotelek jönnek be, vagy megfizethetetlen házak. Gondoltam hátha valaki ismer, közelében van, nagycsaládos és volt benne stb...
2011. ápr. 2. 15:07
Tud valaki kiadó apartmant Gy.M.S. megyében? Kis faházra gondoltam, 1 hétre elvonulni a családdal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook