Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avonos narancsbőr elleni krém, a terhességi csíkokra való krém valakinek hatásos volt? fórum

Avonos narancsbőr elleni krém, a terhességi csíkokra való krém valakinek hatásos volt? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 2. 20:17
Nem tudom, nekem melyik használt, amikor terhes voltam, óriási hasam volt, kentem testápolóval is, Avonos krémmel is, amit írtál. Aztán az utolsó 3 hónapban egy javaslatra babaolajjal kentem, semmi csík, szép sima a hasamon a bőr.
4. Sopianae (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2011. ápr. 2. 14:15
Szerintem ha minden nap használsz testápolót vagy olajat az is jó, de ne amikor már csíkos vagy...
3. Sopianae (válaszként erre: 2. - Baby0309)
2011. ápr. 2. 14:13
Ha utána kened, akkor már késő.
2011. ápr. 2. 14:11

Nekem nem volt hatásos :(

Bár én terhesség alatt nem kentem,csak utána. Lehet azért.

De ezektől a szerektől nem szabad csodát várni,nem is tudom én miért rendeltem meg....most is Babás vagyok,de sokkal szebb a bőröm,ha babaolajjal kenem be :)))

2011. ápr. 2. 14:07

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni hogy az Avonos narancsbőr elleni krém, a terhességi csíkokra való krém valakinek hatásos volt e???


Vagy esetleg tud e ezekre a módszerekre (a tornán kivül) gyors és látványos eredményt??



Köszi :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook