Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség, probléma a számítógépemmel! fórum

Segítség, probléma a számítógépemmel! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 2. 15:28
zsír :)
2011. ápr. 2. 15:27

Igen a képeket megjeleníti és a könyvjelz. is megtaláltam.

A régi elmentettek is meg vannak.

köszi

10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Zsanetta)
2011. ápr. 2. 15:18

Azt ellenőrizd még le, hogy


- megvannak-e a könyvjelzőid, ha nem, vissza kell importálni abból a fájlból

- mennek-e az olyan oldalak, amihez flash meg java kell (youtube, meg pl játékok a jojatek.hu-n).

- ha bizonyos oldalak pluginokat kérnek, pl quicktime vagy silverlight ugye videók lejátszásához, azoknál mondj igent a telepítésre, hogy tényleg minden mozgókép működjön.



Akkor a képekkel már minden rendben van?

2011. ápr. 2. 15:13

Sikerült!!

Köszönöm,hogy segítettél!!!

8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Zsanetta)
2011. ápr. 2. 15:02

Én újratelepíteném a Firefoxot.


Előtte át kell nézni, mi az, amire szükséged lehet. Az egyik a Könyvjelzők, a másik ugye a kiegészítők (pluginok).


1. Menj a Könyvjelzők menübe, és válaszd a Könyvjelzők kezelése menüpontot. Fönt van egy importálás és mentés menü, kattints rá. A feljövő ablakban válaszd ki mondjuk az Asztalt, mint a mentés helyét - alul látható a fájl neve, ez majd később kell. Mentsd el a könyvjelzőket.


2. Menj az Eszközök menübe, itt kiegészítők. Nézd át a listát, ha kell, írd fel, mi van itt, mert később lehet, hogy ezeket is újra kell telepíteni. Sőt, ezek egyike is okozhatja a problémát, úgyhogy majd egyenként kell őket visszarakni. Sokszor egy csomó minden van itt, amire az embernek nincs is szüksége.


3. Az újratelepítés menete:

Zárd be a Firefoxot.

Menj a Vezérlőpult, Programok telepítése és törlése menübe, válaszd ki a Firefoxot és távolítsd el.

Vedd elő az internet explorert, és menj ide:

[link]


A zöld letöltésre kattints, mentsd el a fájlt, majd futtasd. Szólj, ha kész!

7. Zsanetta (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2011. ápr. 2. 14:44
pontosan ez van amit írtál.
2011. ápr. 2. 13:40
Sziasztok.) Nekem is van ilyen gondom néha, pl. ha egy képeslapra kattintok rá,akkor félig olvassa be, de ezt úgy oldom meg,hogy akkor bemásolom az Operába és azzal nincs gond..)
2011. ápr. 2. 13:32

Ha mondjuk megnézel egy naplót, amiben képek is vannak, akkor a szöveget látod, de ha a képre kattintasz, nem ugrik fel külön ablak? Vagy felugrik, de fehér? Le tudod írni pontosan, mit történik?


És ha más oldalakon vagy, ott se jelenik meg egy kép se, csak fehér a helye?

4. access (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2011. ápr. 2. 13:29
az egy dolog, de lehet ha a firefox verziója mondjuk a 4-es, akkor már gondok lépnek fel.
2011. ápr. 2. 13:21

Igen tudtommal,mert néha kell frissíteni.

Be jön ,hogy install és akkor nyomok is rá.

2. access (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2011. ápr. 2. 13:16
Adobe Flash Player kiegészíítő fel lett telepítve ??
2011. ápr. 2. 13:12

Segítségeteket kérném.

Már egy ideje ,hogy mikor Mozillát használok ,nem tudok képeket megnyitni.

Pl. itt a hoxán ha képet akarok megnyitni,,üres a betöltés és fentre ,azt írja ki,hogy keres a könyvjelzőben ,vmi ilyesmi.

Eddig a képeket Exploreren tudtam csak megnézni.

Nem is nagyon foglalkoztatott a dolog,de mára már a Moovie sem indul,egyik internetes böngészőmön sem.

Van összefüggés?

Esetleg vmi vírus?

Vagy elállítottam vmit?

Én nagyon nem értek a géphez,szóval ha van vmi ötlet kérlek írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook