Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. szept. 6. 13:55

Hajrá Tündi!


És mindenkinek!


Ha van valakinek új kogyófúrás tippje írjatok!

1824. Tündi66
2012. aug. 30. 19:31

Szia!

Nekem a szúztea csak vizet hajtott. És fájt a vesém,mert van kövem.

Most nyáron nagyon elszaladt velem a ló. Most próbálok minimálisat enni. Tarna csak 2 napig volt. Sajnos. Majd,ha nem lesz ilyen meleg folytatom.

Meg vettem ellipszis trénert,csak fel kéne rá menni néha.

Mostnincs erőm hozzá lelki okok miatt. A zumbára szívesen eljárnék,de oda meg nemtudok anyagi okok miatt. Pedig,lehet,ha zumbára elmennék,akkor rendbe jönne a lelkem.

Írjatok,kivel mi van!!!

Puszika!

2012. aug. 30. 19:24

Szűztea? Zöldtea?

Sajnos én a zöldteától idegbeteg vagyok. A szűztea kapszulát még nem próbáltam, de egy továbbképzésen egy szobatársam élt vele és reggel a fürdőből a következő hangok hallatszottak ki a vécécsésze irányából: Trrratatatatata-bummm Szóval biztosan jól tisztít a cucc :-)

2012. aug. 30. 19:19

Lányok! Kedves Békés Bogyósok!

Már nagyon rég nem írtam. A fogyókúra mint olyan, nekem elég kudarcos a 2012-es évben. Szomorú is vagyok rendesen. Nagy "igazságra" jöttem rá: mozgás nélkül nincs fogyás! Így most futok. Illetve kocogok. 2 hónapja kezdtem, itt az erdőben :-) és láss csodát a háj alatt már néhol domborodik némi izom. Csak a zabát kéne megfogni valahogy...

Pusszantás mindenkinek!

Visszaolvasok és írok

2012. aug. 6. 07:14
most nem kell bogyó, ki bír ilyenkor rendesen enni?
2012. júl. 28. 08:09
köszönöm Szilvi....hogy vagytok?
2012. júl. 25. 21:27
Küldöm a pozitív energiát!!! :)
2012. júl. 25. 07:33

én is voltam kerti partin, tortás, sütis születésnapin, és semmi változás, biztos szervezete válogatja, de egy -két nap bűnözés szerencsére nekem belefér....viszont elkezdett fájni a vesetájékom, soha nem volt még ilyen, persze mindig az jön, ami még nem volt, szóval nagyon meg vagyok ijedve, vesekő? bújtam az internetet, vesegyulladás?

annyira szeretném, ha csak izomgörcs lenne....

1817. Tündi66
2012. júl. 22. 10:12

TEgnap öcsém felesége kerti partit szervezett. Végül benti parti lett,de nem a fogyiról szólt...

Meg beteg is lettem. Most haragban vagyok a mérleggel. :))

2012. júl. 22. 09:44
hm....mit eszünk 2 napja, csak úgy rágcsának.....pirított kenyérkocka magyaros fűszerkeverékkel ízesítve....isteni...
2012. júl. 20. 07:11
Igen, igazad van, a torna sokat számít, de mit csináljunk, ha munka után már nem fűlik a foga az embernek, étvágy meg van....mondjuk én se nem hízom, se nem fogyok úgy tartom a 70-73 kg, hol több, hol kevesebb...de 70 alá nem megy, igaz, a 70 nekem pont jó, beleférek az összes ruhámba, és nem pattognak a gombok-:)))))
1814. Tündi66
2012. júl. 19. 22:15

Szia! Nem hiszem,hogy ez a megoldás. Sajnos az egészséges étrend drága. És az olcsó,ami jól hízlal.

Bogyót már régóta nem szedek. Nem is tudnám megvenni és magában nem is megoldás. A torna lenne a megoldás. Mostanában felmegyek az ellipszis trénerre. Mióta nincs olyan meleg. Meg a leg magicet is újra elő vettem. Már több,mint egy éve nem használtam. De nagyon nehezen állok neki.

7-8 kiló jött vissza. 67-68 kiló vagyok. Akkor annyi erőm volt,24 kiló...Most meg nem tudok legyőzni 7 -et. :((

2012. júl. 19. 20:24

csendes a fórum mostanság, mindenki elérte az álomsúlyt?

ezekkel az árakkal mondjuk nem lenne nehéz, lassan nincs olyan, ami megvehető kategória....drága a zöldség-gyümölcs, a hús, a gabona.....egy varázslat kijönni a pénzből.....nem politizálásképpen, de ezzel a kormánnyal is befürödtünk.....vagy ők biztosítják az álomsúly elérését?

1812. Tündi66
2012. júl. 17. 16:05

Sziasztok!

Na végre itt is jár valaki!!!

1811. dddd (válaszként erre: 1810. - Wendy78)
2012. júl. 13. 20:39
???
1810. Wendy78
2012. júl. 13. 19:47

Sziasztok csajok!

Ezer éve nem jártam erre..Érdeklődnék mi lett a nagy híre hoodia fórumokkal??

Nem is találom..lehet igazam volt..:)

1809. dddd
2012. júl. 2. 21:40

Hol a tôrzsgarda?

Hianyoztok,bar en leginkabb olvasni jartam,de nagyon jokat derultem:-)

1808. dddd (válaszként erre: 1807. - Judith.budapest)
2012. júl. 2. 21:27

:-)

Nahàt :-)

Kukucs:-)

Èn bèkèsen bogyôzôm:-)

2012. júl. 2. 18:11

Sziasztok!

Most zöldteával fogyózom, még semmit nem fogytam, ez nem lep meg, a teától még jobb az étvágyam....

2012. márc. 23. 18:49

sóval, borssal, ételízesítővel egészen ehető....két hetente egyszer nem rossz, de a káposzta másként is jó hatású, pl. paradicsomos káposztának...

a nyakfájáshoz annyit, hoyg ősszel, amikor eljártam a ceragem központba, ott megtanultam, hogy a fájó testrészek melegítése milyen jó hatású, mennyivel hamarabb gyógyul, ha nincs a nyakaddal kifejezetten nagy probléma, akkor próbáld meg a melegítést, reumára, gyulladásra jó, olyan, mintha a láz gyógyítana, ha komolyabb a gond, akkor minél előbb menjél orvoshoz, ne halogasd.....puszi

1805. Tündi66
2012. márc. 23. 07:57

Szia!

Én néha benézek,de sehol senki. :(((

Egyszer rendeltem káposztalevest minden napra,ilyen fogyisat,de nem tudtam megenni. Biztosan finomabb,amit otthon főzöl.

Levelt akartam tartani a héten,de tegnap voltam barátnőmnél és tönkre ment a diétám.

Fáj a nyakam már régóta. Karácsonykor el kellett volna mennem vele dokihoz,de csak magamnak kezelgetem.

Nem bírom vissza leadni ezt a 6-7 kilót.

2012. márc. 22. 08:06

Sziasztok!

Néha benéztek még ide?

Új receptem van, káposztaleves, na jó, csak nekem új:-))))

szóval egy fej, kb. 70dkg káposzta, ugyanannyi sárgarépa, és hozzá még egy -két zöldség, legalább 3 fej vöröshagyma, én kidobom a végén, sűrűre főzve, legalább napi kétszer egy tányérral, nagyon jól viszi a kilókat, bár én csak hétvégén szoktam...

2012. márc. 9. 19:51
nem jutott eszébe, amikor meg figyelmeztettem viccesen, akkor azt mondta, ezt már régóta nem köszönti.....főzzek hétvégén? lehet elmegyek valahova ebédelni, na jó álmodik a nyomor...
2012. márc. 8. 13:26
Boldog nőnapot csajok! Nálunk a pasi kollégák jó testekhez montírozták az arcukat, és ezt a férfikoszorút kaptuk képeslapban....aranyosak voltak, évekig semmit nem kaptunk, de most eszükbe jutottunk...vajon itthon a férjemnek eszébe jut-e? nem valószínű.....
2012. febr. 23. 07:03
-:))) ez ismerős Musu, egy tabletta erre, egy tabletta arra, vitaminok, ásványi anyagok....aztán nálam, csak ma és csak most egy jó kis hízlaló kaja, meg a jó étvágy....
1800. Musu86
2012. febr. 14. 10:33

Szép napot!


A szűztea kapszula tényleg jó dolog,nekem is segített,bár most vennem kéne újabb adagot.Nekem a szűztea+édesgyökér kapszulám van,nem rossz,bár szerencsére azért nem hajt meg annyira,hogy egész nap a fürdőben ücsörögjek.

Én használok mellé Mecsek féle Fogyi teát is,az is jó,csak hozzá kell szokni hogy citromon kívül semmivel nem lehet ízesíteni.


Bár ahogy az itthoni készleteimet elnézem csoda ha eszem,lévén annyi féle bogyóm van,hogy lassan marékszámra ehetem:P

2012. febr. 5. 19:11

Szia Szilvi!

Örülök, hogy írtál! Annak is, hogy a munkád még mindig megvan, remélem a jó étvágyon kívül minden rendben van veled és veletek....puszi

2012. febr. 5. 08:33

Szép jó reggelt!

Amikor egy shakkel fogyóztam és fogytam is, akkor nem lehetett enni 3-4 órán belül, szerintem nem a shake-nek hanem a kalóriabevitel "hiányának" köszönhettem a karcsúságom ;) Meg most is, amióta dolgozom, és rendszeres időközönként eszem, közben persze nincs lehetőség enni, szépen olvadtak a kilók.

Sajna most nem dicsekedhetem, sőt, ez a téli időszak borzalmas: csak ennék és ennék és ennék... (az a legrosszabb, hogy eszek is :-( )

No de ahogy kedves Judithunk felnyitotta a szemem, jövőhéten alkalmazni fogom, hogy tartok nagyobb szüneteket az étkezések között.

2012. febr. 5. 07:37

lányok!

A múltkor elkaptam egy riport részletet a tv-ben, ami arról szólt, hogy legalább 5 óra teljen el étkezések között, és a fogyásban sokkal nagyobb szerepe van a táplálkozásnak eleinte, mint a mozgásnak.....a régi jó recept....éhezzél, aztán lefogysz.....ezt mondjuk eddig is sejtettem, csak akkor hol van az, hogy éhezéskor a szervezet tartalékol, és inkább hízol?

1796. Tündi66 (válaszként erre: 1795. - Judith.budapest)
2012. febr. 4. 23:18

Sziasztok! Én meg szűztea pezsgőtablettát próbálok. Kettőt ittam még csak meg belőle. Majd kiderül.

Tavaszra le kéne fogyni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook