Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vízérről kérdeznék... Segítenél? fórum

Vízérről kérdeznék... Segítenél? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 31. 17:46

Arról is olvastam itt fórumon, állítólag nem jó! Viszont ezt a tükröset itt nem találtam sehol, ezért merészeltem új kérdést feltenni. :)))

Azért köszi!

3. malkata (válaszként erre: 2. - Capuccino77)
2011. márc. 31. 17:38
Én nem értek hozzá, de úgy hallottam, valami alufólia szerű anyag is megteszi.
2011. márc. 31. 17:33
Az lenne a kérdésem, hogy vízér fut az ágy alatt, de nincs mód rá, hogy máshova tegyük. Olvastam egy trükkös - tükrös módszerről, ami szerint: ha tükröt teszünk az ágy alá, (feltételezem, hogy lefelé fordítva :P), az valakinél, aki alkalmazta, hatásos volt e, és be kell szereznem egy teljes franciaágy méretű óriási tükröt, vagy megfelel egy kisebb darab is, ami elvileg "megtöri" (?) a vízér folymatosságát? Lehet hülyén fejeztem ki magam, de aki tudta értelmezni a kérdésemet, és van róla tapasztalata, azt kérem, hogy írjon! Köszönöm. (Aki csak gúnyolódni, meg okoskodni akar, sajnos vannak ilyenek, azok legyenek szívesek megkímélni a válaszuktól! Ezt is köszönöm!)
2011. márc. 31. 17:33
Vízérről kérdeznék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook