Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetünk a sikeres életért? fórum

Mit tehetünk a sikeres életért? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tehetünk a sikeres életért?

2010. okt. 29. 14:36
Semmi sem akkora kudarc, mint a siker. A siker csak akkor meghatározó számodra, ha vesztes vagy.
10. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Tami2)
2008. jún. 2. 11:19

Én nem hinném, hogy okoskodásnak számít, ha valaki valahol talál valamit,ami jó és bemásolja, hogy osztozhasson másokkal is. Egyébként meg teljesen mindegy, honnan vette, én nem vagyok gyógyszerész, de kipróbáltam, már régóta szedem a calciumot, lecitint, C vitamint és mellé az omega zsírsavakat. Én még kiegészítettem egy angelika sinensis nevű gyógynövényből készült tápl. kiegészítővel, s valóban egy csomó problémám nincs. Nem vagyok energiátlan, mint régen, könnyedén kelek fel reggel, ami nem annyira ment azelőtt és a gondolkodásom is fittebb.

Szerintem is inkább láss el mindenkit jó tanácsokkal, ha már szakember vagy, azzal többre megyünk!

Üdv: Zsu

2007. nov. 3. 22:57
Tudjatok, igaza van Taminak, meg Elviracskanak is.En biologus vagyok....szoval van benne igazsag.
8. Elviracska (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2007. okt. 28. 16:43
Köszönöm ...:)
2007. okt. 27. 18:12
Légy önmagad! Szeresd Önmagad! Legyen kitüzött célod mindig!
6. emagdi (válaszként erre: 4. - Tami2)
2007. okt. 27. 16:51

szerintem ahelyett hogy kritizálnál, inkább oszdd meg te is a témában szerzett ismereteid:))

így, hogy ha te értesz hozzá, hagyd hogy mások is okosak legyenek, és egészítsd ki a cikket!:))

5. Elviracska (válaszként erre: 4. - Tami2)
2007. okt. 26. 15:52
Gratula neked...:)))!!!
2007. okt. 26. 15:39

Imádnivaló amikor olyanok okoskodnak bizonyos témákban, akiknek halvány lila gőzük az egészhez.

Csak hogy pontot kapjanak. Édes Elvirácska, az adatlapodat és a fórum hozzászólásaidat átnézve, ezt te másoltad valahonnan. No no. Ezt nem illik. De ha a te fejedben légüress tér van, valahonnan kell másolj, csak hogy kitünj valamivel.

Én tudom mit beszélek,gyógyszerész vagyok.

3. Elviracska (válaszként erre: 2. - 923b9fc8b4)
2007. okt. 26. 08:16

A megfelelő fehérjefelhasználás többféle boldogságot segitő alapanyaggal látja el az agy-és az idegsejteket.

Főétkezések előtt hatásos,ha savgerjesztőként vizzel higitott citromlevet vagy almaecetet iszunk.

Mindenképpen ajánlatos első fogásként ,ecettel vagy citromlével és egy kis olajjal ízesitett salátát tenni az asztalra.Ezen a két módon elősegitjük a fehérje emésztését.


A szójalecitin ugyancsak serkenti a fehérje emésztését.Sok foszfatidil-kolint tartalmaz,amely az egyik fontos emésztőideg,a bolygóideg ugynevezett kolinerg neuronjaiban található.Ennek következménye,hogy az ízletes lakoma látványára a gyomor nyálkahártyája sok sósavat választ ki a gyomornedvbe,ezért az savasabb lesz,és igy sor kerűlhet a fehérje optimális előemésztésére.


A C-vitamin rendkivűl fontos anyag a fenil-alanin

és a tirozin boldogságokozó dopaminná és noradrenalinná történő átalakitása során.

Olykor csak azért érezzük kedvetlennek és csüggetnek magunkat,mert hiányt szenvedünk ebből a vitalizáló tápanyagból.Ezért nagyon fontos,hogy sokszor fogyasszunk friss gyümölcsöt.



A kalcium is a pozitiv idegvezető anyagok közé tartozik.Kolbász és sonka helyett vásároljunk gazdag sajtot vagy túrót!


Ezen tápanyagok segitségével,az agy-és az idegsejtek teljes hálózaa felfrissűl.És mindebben az is nagyszerű,hogy a pszichésen aktív hatóanyagú táplálékra történő átállás akár már másnap reggeltől egészen új életérzést nyújthat.

Nem kell mást tegyünk csak probáljuk ki!

2007. okt. 25. 20:19
Hogyan lehet ajándékozni noradrenalint a szervezetnek?
2007. szept. 28. 11:15
A noradrenalint túlnyomórészt az autonóm idegrendszer úgynevezett posztganglionos neuronjai állitják elő-a fenilalanin, illetve a tirozin nevű aminosavakból.
Az idegpályák villám-sőt elektrongyorsasággal szállítják.

Ugrás a teljes írásra: Mit tehetünk a sikeres életért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook