Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok, jár valaki dr Bitó Tamáshoz a szegedi női klinikán? Mit tudtok róla? fórum

Sziasztok, jár valaki dr Bitó Tamáshoz a szegedi női klinikán? Mit tudtok róla? (tudásbázis kérdés)


5. schmetterling7 (válaszként erre: 4. - Dokianya)
2011. máj. 8. 18:16
köszi a válaszod.
2011. márc. 30. 16:51
Nekem terhességi cukorbetegségem volt és Szöllősy professzor átadott neki,mivel ő foglalkozik a cukorbeteg kismamákkal. Nagyon kedves, lelkiismeretes orvos és a szülésnél is nagyon barátságos, és figyelmes volt. Profin varr..mert ez sem mindegy, a 3 gyerekből a középsőt szültem nála 6 éve és mindhárom közül csak ez az egy pozitív élményem van. Nem pénzéhes, ami megint mellette szól. És számíthattam rá, akármilyen kérdésem volt. 2 hónapot feküdtem bent a klinikán, de teljes odafigyelést kaptam Tőle. Tehát én csak jót tudok mondani róla.
3. schmetterling7 (válaszként erre: 2. - Dokianya)
2011. márc. 30. 16:45
köszi a válaszod, nekem nincs saját orvosom 1x kerültem hozzá az ambulancián és aranyos volt velem, de azért kérdezem mert elsőre még nem lehet valakit megítélni.
2011. márc. 30. 16:43
Én nála szültem anno és minden tiszteletem az övé!
2011. márc. 30. 16:39
Sziasztok, jár valaki dr Bitó Tamáshoz a szegedi női klinikán? mit tudtuk róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook