Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri, használta valaki immunerősítőnek az Immunotrofina szirupot? fórum

Ismeri, használta valaki immunerősítőnek az Immunotrofina szirupot? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 16. 20:44

Kislányom tavaly szeptemberben kezdte a bölcsit. Először a Béres cseppet adtam cebionnal, de sokat nem használt neki... Januártól kapja az Immunotrofinàt, azóta nem volt beteg. Sokkal jobb az étvágya is.

Szóval nekünk bevált.

Én ébredés után pajzsmirigy gyógyszert adok először, majd mikor beérünk a bölcsibe, kb fél óra múlva akkor kapja meg a vitamint.

2018. jan. 27. 16:55
Mi most kezdtük szedni de bízom benne hogy ez legalább beválik.. nagyon sokat betegek vagyunk a 3 éves lányommal eggyütt! csak az a gondom hogy éhgyomorra nem tudom beadni neki😐szerintetek nagy gond ez??
2013. dec. 10. 06:38
Nekünk a doktornéni ajánlotta az Immunot és nagyon hálás vagyok érte,mert amióta folyamatosan szedjük nincs az, hogy 1 hét ovi, 1 hét betegség. Nekünk nagyon bejött. Én is ajánlottam már a többi anyukának is.Nem macerás, fogmosás után reggeli előtt adom be. Elsőre tetszett az íze, mert édes.
2013. dec. 7. 09:51
Látom megoszlanak a vélemények,-Nekünk nagyon bevált az IMMUNOTROFINA, tavaly ismertem meg, egy ismerős anyuka ajánlotta bölcsis beteges kisfiamnak (már veszélyben volt a munkahelyem). Azóta szeptembertől Március- Áprilisig folyamatosan szedtük és a legtöbb bajunk annyi volt, hogy folyt az orrunk. Ilyenkor megkétszerezem az adagot pár napra. Nincs láz köhögés, nem hiányzunk. Szóval nekünk nagyon jól működik!Ebben a szezonban is elkezdtük.
8. Den Haag (válaszként erre: 7. - Mandy)
2011. ápr. 1. 13:39

Tényleg, azt is szedte!!! :_)

Komolyan, már kivagyok.

Köszi, mandy ♥

2011. márc. 31. 21:13

Szerintem próbáld meg, az hogy másnak nem jön be, nem jelenti azt, hogy Nektek sem fog!

Nekem pont azt mondta a gyógyszerész, hogy azért van vitaminból, köhögéscsillapítóból, fejfájáscsillapítóból, stb ilyen sok, mert mindenkinek más jön be!

(a Béres+C kombinációt nagyon sztárolják, de nekünk az se jött be....én most a Multitabs Immunot akarom kipróbálni)

2011. márc. 31. 16:06

Köszi mindenkinek. Nekem ez az "utolsó reményem". A 3 éves lányom 1 éve jár közösségbe. Tavaly márc.tól bölcsis volt, most jan.tól óvodás. Az 1 év alatt eddig a max., amit közösségbe járt, 3 hét volt. Ez is egyszer. Vagy 1, vagy 2 hetet jár. Most orrmandula műtétre várunk, májusban lesz. Reménykedek, hogy műthető lesz, és változik majd a helyzet. Nem azt remélem, hogy nem lesz beteg, csak most fel kellene épülnie a műtétig. Ja, éa amikor beteg, a dokik szerint nem beteg. A tüdeje mindig tiszta, nem hallani semmit, (hála!), a torka tiszta, CSAK taknyos. Elegem van. MINDENT kipróbáltunk. Béres+C, szedi 1 éve, semmi. Broncho-vaxom, ribomunyl, vitaminkészítmények, Cebion multi... Semmi. Jelzem, nem tömöm, ezeket próbáltam.

Szóval a gégész most az immunotrofinát ajánlotta.

A Calcimuscot mi rekedtségre, szedjük, az nem immunerősítő.

5. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Den Haag)
2011. márc. 31. 10:19

Használtuk,2 hónapig is bírta betegség nélkül,de utána immunis lett rá.

Ami viszont most bevállt,az a Calcimusk ampulla.

2 db-t ivott merg belőle,és most 4. hete,hogy jár oviba.

2011. márc. 30. 21:03

Használtuk mi is.....

Szeptembertől folyamatosan betegeskedett a kislányom januárig(emellett).Orvost váltottunk,áttértünk a Béres csepp+C vitaminra.

Ezerszer jobb,azóta alig beteg,és ha el is kap valamit,rövidebb idő alatt kigyógyul.

2011. márc. 30. 17:10

Nekünk akkor szokta ajánlani a doktornőnk,amikor tüszős mandulagyulladása van a gyereknek.Ma fogyott el éppen.

Máskor is használtuk már,de én sem vettem észre semmi változást.Naponta éhgyomorra 10ml-t adtam neki.Kortól is függ mennyit kapjon.

2011. márc. 30. 16:07

Mi használtuk.

Bálintom szeptemberben kezdte az ovit, ezért kicsit meg akartam erősíteni az immunrendszerét, és a doktornőnk ezt ajánlotta. (És ha már Neki adtam, adtam a hugának is).

Azt hogy hatásos volt-e, nehéz megmondani.

Szeptembertől decemberig egyáltalán nem volt beteg, decemberben és januárban viszont volt pár megfázásunk, amiből az egyiknél a fülére ment a cucc, így antibiotikumot kellett szedni.

Ekkor kicsit mérges voltam az Immuntorfinára, úgy éreztem, hogy nem hatott...de ha jobban belegondolok, lehet hogy nélküle már ovikezdés után egy héttel kidőltünk volna, ahogy sok ovis csoporttársa.

2011. márc. 30. 15:48
Ismeri, használta valaki immunerősítőnek az Immunotrofina szirupot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook