Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit kórház nőgyógyászai fórum

Margit kórház nőgyógyászai (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 20. 16:19

Sziasztok!

Ahogy látom ez a Fórum elég elavult már.De remélem valaki ide keveredik.:)

Nem tudja esetleg valaki Dr.Magyar Attilának a magánrendelési tarifákat?

Válaszokat előre is köszönöm!!

24. verlioka (válaszként erre: 23. - Puszedli0903)
2012. jan. 22. 19:12
bécsi út 60 tel :06204199283
2012. jan. 9. 20:49
Sziasztok! Ismeri valaki Dr. Pálffy Imrét? Van magánrendelése? Köszi
22. Smile:) (válaszként erre: 24. - Ritus16)
2011. szept. 3. 16:05
Menjetek,én tényleg csak ajánlani tudom :) Bár én ha tudom,hogy ilyen jó felvétel lesz,tuti többször megyek.
21. violamama (válaszként erre: 17. - Smile:))
2011. aug. 30. 14:15
Megírnád priviben a tarifákat? Köszönöm ha tudsz segíteni.
20. violamama (válaszként erre: 18. - B46d5f3a55)
2011. aug. 30. 14:15
Priviben megírnád a tarifáját? Rákszűrés, szülés stbb mennyi. Köszönöm
19. b46d5f3a55 (válaszként erre: 17. - Smile:))
2011. aug. 30. 09:40

Gratulálok!!! :)

Láttam a 4d-s képeket az adatlapodon, hol készültek? Nagyon jók lettek!

18. b46d5f3a55 (válaszként erre: 16. - Violamama)
2011. aug. 30. 09:39

Hát, nem tudom, a kórházban nem voltam még vizsgálaton. Dr. Mihályi Istvánhoz járok, a magánrendelője a III.ker, Kiskorona utcában van.

Csak ajánlani tudom, alapos, megbízható, kedves.

17. Smile:) (válaszként erre: 16. - Violamama)
2011. aug. 30. 08:49
Én 8 napja szültem Dr. Balogh Beatrix-nál és le a kalappal előtte,csak ajánlani tudom :)
2011. aug. 29. 16:32
Én szeretnék menni a Mrgitba, e4gynelőre még csak vizsgálatra, tudtok valakit ajánlani, aki később terhességemet is végig kísérhetné? Előre be kell jelentkezni v csak úgy oda menni?
15. katuss
2011. máj. 3. 11:41
Dr Fábián Sándor és Takács Betty a nyerő páros :)
14. niroli (válaszként erre: 12. - Lolka78)
2011. ápr. 10. 11:31

...így van, pont ezért vágjon jó pofát mert ebből él, (és gondolom nem is rosszul) meg azért is mert orvos!, és valószínűleg Ő választotta ezt a "szakot"!... - de lehet csak rossz napja volt!?..., csak hát ezt titkolnia kéne, nem?... DDD

Mondjuk a nőket sem kell félteni, mert némelyik a "bírka" tipusu pasit is fel tudja bosszantani... DDD

További jó baba várást!...D

2011. ápr. 10. 10:43

Én Dr.Burik Zoltánhoz járok gondozásra és egy tünemény doki.Iszonyat jófej,fájdalommentesen vizsgál,ha arról van szó,közben mindent elmagyaráz és sokat mosolyog,ami nekem iszonyatosan megnyugtató volt,hogy nem mogorva és nagyon lelkiismeretes és jó orvos,sokan dicsérik is.Én csak ajánlani tudom.

És Dr.Magyar Attilát is sokan dícsérik bár én még csak látásból ismerem :)

12. lolka78 (válaszként erre: 11. - Niroli)
2011. ápr. 9. 18:32
...hát 25-30 éve van kb. a szakmában, nyilván belefásult, de ebből él, ezért kénytelen eltűrni a női hülyeségeket is :))) ...csak legalább vágna hozzá jópofát, nem? :) Kb. 3-4 éve voltam Nála egyszer és akkor nagyon jó fej és türelmes volt. Akkor megfogadtam, hogy ha egyszer eljutok odáig, Nála fogok szülni..de ki tudta, hogy ennyi idő alatt "besokall"?!! Tudom, nagyon jó orvosok vannak a Margitban, úgyhogy ezért is vagyok nyugodt, bármikor válthatok. Köszönöm Neked!!!!!! :)
11. niroli (válaszként erre: 10. - Lolka78)
2011. ápr. 9. 15:47

Szia.

Elég furcsa, hogy nőgyógyász létére fejtegeti, független attól, hogy megértjük vagy nem.: "tele van a ... a nőkkel." Mért nem megy akkor pasigyógyásznak!?... DDD - vagy (nem tudom hány éves lehet) nyugdíjba is mehetne... DDD Miért pont mellette döntöttél, mi alapján választottál?...

Egyébként ha mázlid van és kifogsz egy jó ügyeletes dokit (Margitba sok jó doki van) akkor lehet még jobban is "jártok", mintha fogadott dokid lenne... - hááát, anyagilag mindenképp!... persze, ha lelkiismeretes a doki, akkor amúgy is!... Kívánom, hogy úgy legyen ahogy Nektek a LEGES-LEG-JOBB!!!

10. lolka78 (válaszként erre: 9. - Pascher71)
2011. ápr. 6. 19:21

Szia,

Köszi :)

dr. Ruzsvánszky Istvánhoz járok terhesgondozásra.. érdekes egy pali, de tényleg jó orvos.. bár múltkor kifejtette, hogy tele van a ... a nőkkel. Ez annyira nem tetszett, de oké, meg lehet Őt érteni. A Sárvári dr. és közte vacilláltam.. de szülni lehet, hogy nem Nála fogok.. aki épp ügyeletes lesz, majd úgyis ott lesz :) Bár ez lehet, hogy nem jó ötlet??!!

2011. ápr. 5. 16:50

Szia!

Én februárban szültem a dr Mihályi Istvánnál, nem mondhatok semmi rosszat róla! Viszont eltöltöttem 3 hetet a kórházba igy volt lehetőségem megismerni őket. Dr Pálffy Imre, Dr Sárvári János,

Dr Ruzsvánszky István , Ők a legjobbak. Dr. Szigethy Adrienn se rossz de ővele ritkán találkoztam igy nem tudtam ugy megismerni! Eni26 (5. hozzászólás) a szülésznők is változóak hiszen már ez sem a régi már nekem nem volt fogadott orvosom se szülésznőm. Én is a Takács Bettinél szültem és mindenben segített nekem, még akit ajánlani tudok : Viki és Edit szülésznő. A csecsemősök ránk se néztek én segítettem az 1. szülő kismamáknak szoptatni mert erre se figyeltek oda! De azt nagyon tudták mondani hogy hozhatjuk a babákat visszafelé !!! Minden jót neked, és a döntést ne hamarkodd el mert tudod nagyon jól hogy mindenkinek más az izlése és a hozzászólása az orvosokat választva! :)

2011. márc. 31. 14:54
Dr.Szigethy Adriennről van esetleg tapasztalat, vélemény?
7. b46d5f3a55 (válaszként erre: 6. - Lolka78)
2011. márc. 31. 09:18
Szia! Köszönöm! :) Jársz a magánrendelésére is? Alapos, figyelmes? És mennyi nála a terhesgondozás?
6. lolka78 (válaszként erre: 1. - B46d5f3a55)
2011. márc. 30. 17:38

Szia!

Én is a Margit kórházba járok, szeptemberben fogok szülni dr. Ruzsvánszky Istvánnál. Érdekes a stílusa néha, meg kell szokni... de nagyon jó orvos és sztem ez a lényeg :)

2011. márc. 30. 16:43

Nekem a kórházzal semmi bajom nem volt. Szülésznőm is fogadott volt. (Takács Betti-profi,nagyon rendes, ajánlom őt is!)

A csecsemősöket nem minősíteném. Alig vártam,hogy haza jöjjünk. Bunkók voltak, leszartak mindent/mindenkit.. de hallottam,hogy máshol is ilyenek. Sajnos.

2011. márc. 30. 16:30

Köszönöm a válaszokat!

Eni, milyen volt a kórház és a szülészet, ápolónők?

2011. márc. 30. 15:48
Szia! Dr Pálffy Imre,és Dr Sárvári János.Ők a legjobbak!
2011. márc. 30. 15:37

Januárban szültem Dr. Fábián Sándornál. Csak ajánlani tudom, nagyon rendes,profi orvos.

Akire még simán rábíztam volna magam: Pálffy dr,és Ruzsvánszky dr.

2011. márc. 30. 15:33
Szülész-nőgyógyászt keresek, elsősorban a Margit kórházban. Jár közületek valaki oda? Kit javasoltok? érdekelnének a tapasztalatok, vélemények.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook