Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Télapó, hol vagy? fórum

Télapó, hol vagy? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 30. 17:04
igen :D:D
10. diegóóó (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2011. márc. 30. 16:09
Szokták a vérzést "mikulásként" emlegetni "piros napok" stb...gondolom innen jött a télapó is . :)
2011. márc. 30. 16:07
Csak azt nem értem, mi köze a télapónak az esetleges teherbeeséshez??
8. catja larena (válaszként erre: 7. - Zsófyc)
2011. márc. 30. 14:47
Csak azért voltam/vagyok kicsit megijedve mert nekem eredetileg nagyon kiszámíthatatlan volt a mensesem, azonban az elmúlt 1,5 évben szépen beállt. Szintre napra pontos volt. Az érettségiben már van rutinom, 2 előrehozottat már megcsináltam tavaly tavasszal, de azért még félek tőle. :)
2011. márc. 30. 14:42

Én is kb majdnem ugyanígy vtam, és az doki nem talált semmit, csak stressz-stressz-stressz. Meg még azt mondta, h az is bekavarhat, ha pl beveszek vmi gyógyszert, akár egy szimpla algopirin is elég lehet, vagy az is bnne lehet, h megborult a szervezetem az életmódváltás és a sok mozgás miatt.

úgyh, szúúúúszááá, ne idegeskedj, az érettségin meg utólag röhögni fogsz, h hát ez meg mi volt, ezért tanultál meg idegeskedtél ennyit?! :D

6. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. márc. 30. 14:41
A terhességi tesztek szinte 100%-ig megbízhatóak.
5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Catja larena)
2011. márc. 30. 14:40
Ha a teszt nem mutatta akkor nem vagy terhes.
4. catja larena (válaszként erre: 3. - E962ec2414)
2011. márc. 30. 14:33
Valószínűleg még egyet fogok, ha nem, akkor doki mindenképpen. Remélem, nincs semmi baj, mármint betegség... :/
3. e962ec2414 (válaszként erre: 1. - Catja larena)
2011. márc. 30. 14:29

Szia!


Csinálj tesztet holnap reggel is első vizeletből. Ha pozitív lesz, akkor tudod mi a helyzet, ha nem és továbbra sem jön meg, akkor menj el orvoshoz, mert más is okozhatja, nehogy később nagyobb gondod legyen belőle....

De igen, a stressz miatt is lehet....

2011. márc. 30. 14:28
Lehet, hogy túl stresszes vagy, akkor szokott ez előfordulni!
2011. márc. 30. 14:26

Sziasztok!


Egy elég furcsa esetről kérdezném meg a véleményeteket. Sokat olvastam már erről a témáról a neten, de mintha nekem pont fordítva játszódott volna le. Március első hete környékén volt egy felelőtlenségünk a barátommal, nem ment el, utána óvszerrel védekeztünk. Tudom nagy hiba volt, ezért már magamat jól kiosztottam. Ezenkívül mindig védekezünk/védekeztünk óvszerrel. Azóta úgymond nem volt semmi. Egy pár napra rá, március közepén, minden ok nélkül egy hétig barnás folyásom volt. Aztán ahogy jött, abba is maradt. 20-ára kellett volna, hogy megjöjjön. Azóta semmi. Semmi nyomát nem észleltem annak, hogy meg akar jönni, se annak, hogy babát várok. 27-én vasárnap csináltam egy tesztet, negatív lett. Nem fáj a hasam, a derekam, nincs hányingerem. Semmi. Gondolkodtam a második teszten. Idén érettségizek, elég sok stressz ért mostanában. Lehetek babás, vagy a nyomás miatt nincs?

Köszönöm szépen előre is az észrevételeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook