Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TIGI termékek fórum

TIGI termékek (beszélgetős fórum)


5. Caterina85 (válaszként erre: 3. - -magnólia-)
2011. ápr. 6. 22:19
A Guhl márkából melyiket használod? Vannak hajsimító termékei is?
4. ju26 (válaszként erre: 1. - Caterina85)
2011. márc. 31. 00:33

Szia Caterina85!

Én is Small Talk-ot használok jelenleg. Próbáltam már sima...asszem Bad Head sampont és balzsamot, de semmi extrát nem éreztem.

A száraz samponból én átpártoltam Fudge-ra. Nekem kevésbé erős az illata és tovább is tart a hatás.

Öszintén szólva nekem egyik Tigi termék sem volt annyival jobb, mint amennyivel drágább egy sima DM-ben kaphatónál. Ettől függetlenül bevásároltam Small Talkból a Westend hétvégén... :)

Én most inkább a Fudge termékek felé hajlok.

2011. márc. 29. 11:22
Én használok. Most már csak a small talk-ot (dúsít meg enyhén formáz azt hiszem) meg a hajfényszérumot. Sampont és balzsamot is használtam -két félét is próbáltam- és én is azt tudom mondani, hogy jók, a változás már az első használat után érezhető, jobbak, mint a sima bolti samponok. Viszont annyival tényleg nem jobbak (szerintem), mint amennyivel drágábbak. Azóta egész véletlenül belebotlottam a guhl márkába, ez olcsóbb, mint a tigi, viszont komolyan mondom: JOBB!!! Határozottan jobb. AZóta ezt használom.
2011. márc. 29. 09:40
Nekem samponom és balzsamom is van. szeretem, az illata szuper és a hajam is jó tőle, de nem hozta azt az eredményt amire számítottam, az árához viszonyítva nem annyira jó....:-(
2011. márc. 29. 09:38

Sziasztok!


Ki használja a TIGI termékeket? És milyen tapasztalataitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook