Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » REXETIN - mennyire segít szorongásos állapotokban? Milyen mellékhatások jelentkezhetnek? Kinek mi a tapasztalata? fórum

REXETIN - mennyire segít szorongásos állapotokban? Milyen mellékhatások jelentkezhetnek? Kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


7. zsszab (válaszként erre: 1. - Oanita)
2012. máj. 17. 09:32

Wikipedia

[link]


Anti-depressant addiction warning

[link]


Erős szorongásra inkább nyugtatót (xanax,rivotril), de azt is csak rövid ideig.


A Rexetint (személyes tapasztalat) nagyon nem ajánlom.

2011. márc. 29. 08:41
Amikor nagyon gondjaim voltak, a főorvos reggel-délben szedette velem 1-2 hétig, utána csak reggel. Hála istennek, egy idő után észrevétlenül elhagyhattam. Jó mankó! Az a fontos, hogy a problémákat meg tudd oldani. Aztán majd el lehet hajítani a mankót. (Ősszel-télen viszont nem ajánlatos).
2011. márc. 29. 07:40
Hatásos gyógyszer, nekem segített, nem volt mellékhatása.
2011. márc. 29. 07:31
nagyon jó gyógyszer csak idő kell mig hatása lesz várd ki,megéri!én is túl szorongó vok
2011. márc. 29. 07:29

Szia.

Nekem segített,a panaszaim elmúltak,bár én csak felet szedtem de azt se naponta..

Mellékhatás nem volt.

2011. márc. 29. 07:24
Nekem sokat segitett,mellékhatásként szédültem ha nem szedtem be időben.pl reggel helyett,délben.
2011. márc. 29. 07:12
REXETIN- mennyire segít szorongáos állapotokban? Milyen mellékhatások jelentkezhetnek?Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook