Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Seprűvénák ellen szülés után fórum

Seprűvénák ellen szülés után (beszélgetős fórum)


5. yanett86 (válaszként erre: 4. - Guccsy)
2011. ápr. 8. 10:35
hümm akkor lehet megéri!!! Viszont képzeld nekem tegnap estére máshol is lettek, egy kis megerőltetés, tök fain!!!
4. Guccsy (válaszként erre: 3. - Yanett86)
2011. ápr. 6. 12:10
felszívódnak,csak a lézer pöttyök maradnak meg és az is csak akkor látszik ha lebarnul a bőröd.
3. yanett86 (válaszként erre: 2. - Guccsy)
2011. ápr. 6. 11:43
Na akkor padhelyzet, mert én azt olvastam, hogy elhalás után felszívódnak! :-(
2011. márc. 28. 19:49

Szia!!!

Én is szenvedek tőlük.Nekem a gyógyszerészem elkeserített,azt mondta,hogy lézerrel elhalasztják ezeket az apró hajszálereket és ha lebarnulsz látszik,így nekem nem ajánlotta.Nekem a térdhajlatomba van,sajna.:(((


de ha vkinek van jó tanácsa én is szívesen veszem.

2011. márc. 28. 19:40
2011.01.28-án szültem természetes úton kisfiamat és sajnos rosszul fogtam a lábamat (támaszték nem volt) és a kezem helye fehér ott nincs baj, de a tenyérhely körül rettenetesen sok hajszálér elpattant kb egy-egy 15cm félholdívben! Na szóval ezt szeretném eltűntetni!!! Nem tudom, hogyan és hogy mennyibe kerül!!! Mindenhol csak konzultációs árak vannak feltűnetetve, de körülbelüli ár sehol!!! Szóval aki volt már ilynenen vagy készül erre kérem segítsen infóval!!! Mégis mennyibe kerülhet körülbelül egy ilyen eltűntetős buli, mert 25 évesen nem merek szoknyát felvenni, pedig alakra simán jöhetne, de a lábaim.... és fájnak is ezek a fránya erek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook