Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update1 ételek a Teletáltól-vélemények? fórum

Update1 ételek a Teletáltól-vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. miel77 (válaszként erre: 76. - 53fa623334)
2013. febr. 25. 22:48
A friss salátás menük nem annyira jók :( kevés a saláta hozzá és sokszor elázott a hús alatt. Azoktól mindig éhes maradtam :( Nekem a főzelékek ízlettek a legjobban, meg a rakott ételek, székelykáposzta :) de a töltött palacsinta is isteni :) Próbáld ki őket, szerintem érdemes :)
76. 53fa623334 (válaszként erre: 75. - Miel77)
2013. febr. 25. 21:30
Én is olyat szeretnék! Zöldségeset, meg salátásat! Hát nekem sajnos kéne fogynom vagy 20 kilót :(((
75. miel77 (válaszként erre: 74. - 53fa623334)
2013. febr. 24. 22:01
Igen lehet, meg kajacsekkel is. Nekem K&h-s kártyám van, eddig azzal nem tudtam fizetni. de már elvileg lehet azzal is, csak még nem próbáltam. Rendelsz, és az első nap amikor szállítanak ki kell fizetni az egész hetet. Jók a kaják, finomak és nagy adagok is ált. Kivéve ami salátás, az viszonylag kicsi sajnos :( attól függ mi a célod? Mennyit szeretnél fogyni vele? Azért figyelni kell, hogy válogatod össze. Amikor fogyiztam akkor heti max 1-1 tésztás és rántott vol nekem. Inkább a zöldség alapú ételeket választottam.
2013. febr. 24. 18:26
elvileg lehet náluk fizetni szép kártyával is.. a fizetés amugy hogy történik? mikor hol?
73. 53fa623334 (válaszként erre: 72. - Miel77)
2013. febr. 24. 18:25
egy próbát megér remélem bejön :D
72. miel77 (válaszként erre: 71. - 53fa623334)
2013. febr. 24. 17:02
Pár kilót de nekem nem is kellett többet, inkább azért rendeltem, hogy ne hízzak vissza. Ha már rendelek, akkor legyen egészséges jelszóval. Most is szoktam kérni, ha nincs időm főzni. Ha betartasz egy diétát, nyugodtan eheted ebédre, lehet vele fogyni.
71. 53fa623334 (válaszként erre: 70. - Miel77)
2013. febr. 24. 16:48
szia! én most szeretném kipróbálni, hogy rendelem a kaját! vagy updatet vagy csak simán vmilyen salátát! Te mennyit tudtál vele fogyni?
70. miel77 (válaszként erre: 69. - 53fa623334)
2013. febr. 24. 14:29
Néha visszanézek :D
2013. febr. 24. 12:41
sziasztok, van még itt valaki?
68. Kalomoira (válaszként erre: 67. - Miel77)
2011. máj. 11. 10:35

ÁÁÁ minden órán felépítik így bele jössz hamar hid el :-)

Bár én az első alkalommal meghaltam majdnem....a szívem nagyon nem bírta, 30 perc után volt pihenő, és alig láttam valamit :-)

67. miel77 (válaszként erre: 66. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 10:34
jajj az is nagyon tetszik, spinning előtt olyan óra van, de ott nekem bonyolultnak tűnik a koreográfia, hogy csak úgy kezdőként beálljak egy összeszokott csapathoz.
66. Kalomoira (válaszként erre: 65. - Miel77)
2011. máj. 11. 10:27
Nekema kangoo jött be nagyon ,de egy ideje nem járok. Marad az otthoni edzés most. :-)
65. miel77
2011. máj. 11. 10:26

Én is párommal squasholok, ismerős a "vadabb" játék, bár már kezdünk összeszokni :))

Először annyira engem sem vonzott a spinning, de 2 óra után megszerettem, nagyon feldob :))) jó lenne heti többször is menni.. csak hát az idő, ennyi minden nem fér bele :(

64. Kalomoira (válaszként erre: 63. - Miel77)
2011. máj. 11. 10:19

Squash azt én is szeretm de a párommal egy ideje nem voltunk mert ő vadabbul játszik, Csapódás ütő csapás a falra és stb, neki én gyenge vagyok :-)

De most fogunkmenni.

Én még lovagolni akarok mellette, régen lovagoltam rendszeresen.

Spiniget még nem próbáltam mert nem szimpi de csaka zért hogy tudjam milyen ki akarom próbálni.

63. miel77 (válaszként erre: 62. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 10:13
Nagyon király vagy :))) én heti 3-4szer futok, 1 squash és 1 spinning (utsó kettő csak kb 2 hónapja) régen én is kondiztam, és hát igen akk szebb volt a karom. Ezért is akarok tornát is beépíteni, de ennyi cardio mellé egyenlőre heti 3szor próbálok 40 perc Rékát, aztán majd látom hogy alakul meg hogy bírom...
62. Kalomoira (válaszként erre: 61. - Miel77)
2011. máj. 11. 10:09

Minden nap mozgok, van pihenő nap akkor futok.

Amúgy majdnem minden nap van edzés. Tegnap 90 perc teljes test + hasizom, előtte 40 perc popsi + bicepsz ,tricepsz...

A súlyzós edzéseket nagyon szeretem, szerintem fontos a szép formás kar :-)

Rékát azért szeretem mert eddig edzőterembe jártam és azt hittem az ottani erősítő gyakszikat nem fogom tudni otthon csinélni de tévedtem, szalaggal és súlyokkal ugyan úgy tudok erősödni otthon :-)

61. miel77 (válaszként erre: 59. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 10:04
ja egyébként Te milyen sűrűn tornázol rá, mindennap?
60. miel77 (válaszként erre: 59. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 10:04
Nekem az új alakreform van meg, meg a napi 20 perc önmagadért, arról csinálom a hasizmos részt, a felsőtestet pedig az újról nyomtam tegnap, van is izomláz :))) de eddig tetszik :) Rem lesz kitartásom is hozzá :) már csak egy gumiszalagot kellene beszereznem :)
59. Kalomoira (válaszként erre: 58. - Miel77)
2011. máj. 11. 09:59

Szerintem nagyon fog tetszeni :-)

Amúgy nekem most 4 dvd van meg, és még beszerzem a régi Add Ömagadat is mert az is kell a progiba :-)

58. miel77
2011. máj. 11. 09:56
Nekem van Szandra meg Réka is, a Szandrával az a bajom, hogy annyira béna zenéi vannak, meg vhogy nem ösztönöz egy hónap után... mostanában áttértem Rékára (1napja) mert eddig nem tornáztam már kb fél éve, egyszerűen nem szeretem az alakformáló tornákat.. de Rékát kezdem megszeretni mert számomra tök vicces, pont a hangja meg a húházása :)))) meg nagyon jók zenéi... rem hatásos lesz :) mondjuk mellette a cardió mozgást meg akarom tartani, csak így lehet már kissé sok lesz a mozgás, rem majd bele tom illeszteni a napjaimba:))
57. Kalomoira (válaszként erre: 56. - Bébice)
2011. máj. 11. 09:47

Mások vagyunk ezért jó, hogy ennyi féle edzés van és edző...

Nekem Alexandra kevés....és lagymatag. Réka tornái alatt nagyon szeretem a zenéket, és a hangja sem zavar :-) Sőt néha szórakoztat. És őt tartom a leghatásosabbnak.

Norbiban meg semmit nem bírok :-)

56. bébice (válaszként erre: 55. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 09:42

Nálam a kaja nem nehéz,ha teljesen rákattanok a dologra,akkor egyáltalán nem érdekel a kaja.Bármilyen moslékot megeszem,ha tudom,hogy az nem hízlal.

Én Rékára nem tornázom,mert utálom,már a hangja is irritál,ha meghallom,főleg a "HÚHÁZÁSA".Ellenben Norbival,őt szeretem,de ott zavarnak a szinte koreográfiába átmenő gyakorlatsorok.Kinek van kedve előbb nem tudom hányszor megnézni a DVD.-ét mire követni is tudom.Csak Béres Alexandrát csinálok évek óta,nekem tornába ő jön be.


Azt osztom,hogy esti torna után én sem kívánok semmit.

55. Kalomoira (válaszként erre: 52. - Bébice)
2011. máj. 11. 09:35

Tudom de az a 30 % is sokat jelent, főleg ha a tartósségról van szó.....

Én mondjuk vékony alkat vagyok.

Nagyon szeretem a dvd-it mert hatnak és kemények. Most az alakreform programot csinálom, igaz nagyon kemény, de megéri.

Amúgy a kajánál tényleg nehéz betartani a dolgokat, de szerintem kivitelezhető. Pl énamióta ezt a programot csinálom este edzés után nem is kívánok szinte semmit...lehet mondjuk ez nálam agyban dőlt el.

54. bébice (válaszként erre: 53. - Miel77)
2011. máj. 11. 09:25
A tésztásak nekem elegek kettőre,nem tudom megenni.De a többi már egyre kevesebb.Eleinte annyit küldtek mindenből,hogy nem bírtam megenni,most már néha csak lesek a dobozba,hogy ezt komolyan gondolták?Szerintem ezeket a dolgokat Norbi nem tudja,a Teletál turpissága ,gyanítom.
53. miel77
2011. máj. 11. 09:17
Hát igen a fogyáshoz nem elég a mozgás, ezt tapasztaltam, elég sokat sportolok, de megfelelő diétás kaja nélkül csak súlytartáshoz jó :) Ja egyébként változatosak az adagok, tészta meg ilyenek elég nagy adagok sztem, de van amikor kb feleannyit küldenek... én mindig megeszem egyszerre az egészet, nekem nem elég 2 kajálásra :( egyébként kb 2 kilót fogytam az 1 hónap alatt, csak ebédet rendeltem, de tésztás dolgokat csak a keményebb edzés napokon.
52. bébice (válaszként erre: 50. - Kalomoira)
2011. máj. 11. 09:03
Persze,kétnaponta tornázok és futok is.Egyébként a mozgás csak 30%-ban járul hozzá a fogyáshoz,de gondolom,hogy ezt te is tudod.
2011. máj. 11. 09:01

Még annyit,hogy a Réka alakformálóval éhkoppon maradtok!Azt csak nagyon fanatikusoknak ajánlom.

Minden reggel és uzsonnára valami hülye joghurt,hús kb. fél tenyérnyi,kiváncsi lennék rá,hogy Rékuci,hogy bírná ki ennyi kajával egész nap!

50. Kalomoira (válaszként erre: 49. - Bébice)
2011. máj. 11. 08:59
Mozogsz is mellete rendszeresen (legalább két naponta) ? Mert pusztán update kajától nem fogsz alakulni.
49. bébice (válaszként erre: 48. - Miel77)
2011. máj. 11. 08:58

Dehogy adom,nem szoktam.

Visszatérve a kajára,nem vettétek észre,hogy egyre kevesebbet adnak?Én még a héten megrendeltem,aztán befejeztem.Szerintem majdnem kidobott pénz.Abszolút nem fogytam,pedig csak ezt ettem,soha semmi mást.Viszont az a jó benne,hogy 5-kor délután ha megeszem a tésztás kajájukat,akkor tényleg még éjfélkor sem vagyok éhes,nagyon laktató.Én nagyon későn szoktam lefeküdni,ezért ezt az egy pozitívumot tudom mondani.

48. miel77 (válaszként erre: 47. - Bébice)
2011. máj. 1. 19:46
Én is hasonlóan csináltam, kcal számlálás az update kaja mellett, mostanában már kértem heti 1-2szer tésztásat is. Eddig fogyogattam, de mostanság eszek mellé mindent, így stagnálok....egy idő után mindenkinél meg áll a fogyi, ilyenkor nem szabad feladni, majd beindul újra!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook