Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó pattanások az államon. fórum

Állandó pattanások az államon. (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 6. 22:35
Lányok, ha az állatok pattanásos, akkor igyatok cickafarkteát, ha az nem használ akkor a legjobb gyógymód az akupunktúra. 10 évig szenvedtem az államon, (és csak az államon) jelentkező nagy, gennyes gócokkal, legtöbbször nem is lehetett őket kinyomni, olyan mélyen voltak, utánuk hegek maradtak. Szedtem Roaccutant, fogamzásgátlókat, amik ugyan segítettek, de ki akar hosszú éveken keresztül ilyen gyógyszereken élni? Hosszas nyomozás után kiderítettem, hogy a baj gyökere hormonális, nőgyógyászati probléma. Ezt sajnos a legtöbb bőrgyógyász nem tudja, csak a tünetet kezelik, az okokra neked kell rájönnöd.:( Egyszerre kezdtem el akupunktúrára járni és cickafarkteát inni, szóval nem tudom, igazából melyik segített, de az állam gyönyörűen rendbe jött, máig alig hiszem el. A cickafark mellesleg nagyon jó bármilyen női bajra, rendbe hozza a ciklust, elmúlnak a görcsök, csak ajánlani tudom. Csak akkor kell vigyázni, ha ösztrogéntúltengésben szenvedsz. Az akupunktúra kicsit költségesebb, de csak picit kellemetlen és szintén jó bármilyen "rejtett" betegségre, nőgyógyászati bajokra, szóval nekem nagyon megérte.
25. Sztacs
2011. ápr. 1. 12:18
Nekem régebben olyan pattanásszerű valamik voltak az államon, amik rendkívül fájdalmasak voltak. Orvosok sem jöttek rá mitől. Abbahagytam a fogamzásgátlót (amit előtte cseréltek le)és szép lassan fokozatosan tűntek el, ahogy a gyógyszer kiürült a szervezetemből.
2011. márc. 29. 20:25
2011. márc. 29. 20:22
Amúgy, én naponta 3X szoktam almaecetet inni, és 1,5 nagyobb evőkanálnyit teszek 3 dl vízbe. Az elsőt, azt mindenképpen reggel, éhgyomorra húzom le, a többit pedig úgy, h egyet a nap közepén (ha tehetem, szintén úgy, h lehetőleg a gyomrom üres legyen), az utolsót pedig este. Nekem nagyon bevált, nagyon szeretem. Az ízével meg kell ugyan barátkozni, de amilyen változást látok iylenkor a bőrömön, azért megéri.
22. c1e9612cd3 (válaszként erre: 20. - Zsanci79)
2011. márc. 29. 20:15
Sztem az almaecet is tisztít, méregtelenít, és ezért használ. nekem nagyon bevált.
21. zsanci79 (válaszként erre: 20. - Zsanci79)
2011. márc. 29. 10:32

Ja, a lényeg kimaradt, hogy 3 evőkanál keveréket kell leforrázni :)

És a lelki világot rendbe tenni:) Tényleg. Nekem lassan az is sikerül :)

20. zsanci79 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2011. márc. 29. 10:30

Nekem is voltak pattanások az államon, halántékon, sőt a hátamon is nagyon csúnya pattik, pörsenések jöttek ki.

Nekem méregtelenítő kúrát javasolt a természetgyógyász.

Ez egy egyszerűbb fajta, csalán és gyermekláncfű levél keveréke. Olvasgattam is róla, hogy a csalántea jó pattik ellen, méregtelenítő.

2 hónapos kúra volt, nagyon szépen rendbe tett, azóta nincs bajom.

Össze kell keverni 2 rész (csomag) gyermekláncfű levelet, és 1 rész csalánt. Fél liter vízben leforrázni, 1-2 percig állni hagyni, majd leszűrni, fél liter hideg vízzel felönteni. Ebből 2 dl-t éhgyomorra meg kell inni, a többit fokozatosan, délután 3-ig el kell fogynia. Nekem bevált, majd csinálok év végén mégegy kúrát, ártani nem árt. :)

2011. márc. 29. 09:55
Mennyi almaecetet kell inni és milyen gyakran?
18. Héris (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2011. márc. 29. 08:52
Na, ezt én is kipróbálom :)
17. Héris (válaszként erre: 12. - Sunshine24)
2011. márc. 29. 08:51
Ez sajnos rám is! :( De ma tuti meglesz az elvárt 2 liter folyadék.
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2011. márc. 28. 20:59
Ilyenkor tavasszal nekem is szoktak ilyenek kijönni. Csak pár db, de piszkosul fájdalmas, és igazából nem is pattanás, hanem olyan, mintha bőr alatti ciszta lenne. Nekem, ami segít, lehet hihetetlen, de az almaecet! Minden tavasszal almaecet kúrát szoktam csinálni, így jöttem rá, h amikor azt iszom, akkor annyira kitisztul a szervezetem tőle, h ezek a vackok is eltünnek. Próbáld ki, hátha bejön.
2011. márc. 28. 16:06
meg sok sósat ne egyetek,attól is kijön..és van akinek a kakaós dolgoktól is..
14. e705905164 (válaszként erre: 12. - Sunshine24)
2011. márc. 28. 16:05
hűű ,akkor ez lehet!!én is nagyon keveset iszom!!na akkor erre is figyelek..ez jó tipp..köszi!:)
2011. márc. 28. 16:03
Az állon jelentkező pattanások általában a gyomor illetve a nőgyógyászati terület problémáit jelzik.Ezért lehet stressztől is, mert a gyomor érzékeli a stresszhatásokat.Nekem is voltak ilyen problémáim, évekig és sem gyógyszer sem kencék nem segítettek, vagy csak ideig óráig.Ezek belső dolgok!Táplálkozz egészségesen, küzd le a stresszt és nézesd meg van e valami belső gyulladásod.Sokszor ezek a gyulladások tünet nélkül vannak, de vannak.
2011. márc. 28. 15:51
Nekem is mindig az államon jön ki. Állítólag azt jelzi, hogy keveset iszol. Sajnos ez rám igaz is :(.
11. e705905164 (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2011. márc. 28. 15:29
igen én is úgy tudom,hogy nőgyógyászati problémát jelez,de voltam ott is ez ügyben nem találtak eltérést..vagy gyulladást..szerencsére....
2011. márc. 28. 15:28
nekem is az államon szokott lenni,fogalmam sincs miért jönnek ki...ráadásul már nem vagyok tini sem..
2011. márc. 28. 13:42
Allitolag a meh-es petefeszek problemai okoznak az allon pattanasokat. Lehet, hogy van egy kis gyulladasod? Esetleg hormoningadozas is okozhatja. Vegyel 100%-os teafaolajat, fultisztito palcika veget vizezd meg, cseppents ra az olajbol es naponta ecseteld.
2011. márc. 28. 13:26

Még eszembe jutott valami. Nem kell rá válaszolni, mert nem kihallgatást tartok, csak szeretném elgondolkodtatni azokat, akiknek ilyen problémájuk van, és ha lehet, ezáltal segíteni is.

Görcsös ragaszkodás a saját véleményekhez, elképzelésekhez? Még akkor is, ha az a környezet kemény ellenállását váltja ki?!...

Meg nem értettség érzése?! Szemben áll velem a világ?!...

7. c6766641b8 (válaszként erre: 5. - C130f7eb3b)
2011. márc. 28. 13:02

Hm...mondjuk az igaz,hogy más helyett is én aggódok...na de ezt akárhogyan is meg akarnám szüntetni,nem menne...:/


Kaki helyzet...

2011. márc. 28. 12:48
Nekem is vannak folyamatosan, nem is pattanások, hanem inkább sebek az államon... És nálam sajnos okozhatja a stressz. :(
5. c130f7eb3b (válaszként erre: 4. - C6766641b8)
2011. márc. 28. 12:48

Azért még hadd találgassak. :))) Sajnos, nekem is volt ilyen problémám, és amióta megszűnt, elmúltak a pattanások is.

Vizsgadrukk? Folyamatos aggódás valaki/valami miatt, valakiért/valamiért? Akár ki nem mondottan, valahol a lelked legmélyén?

Na, tovább nem kínozlak. :)

4. c6766641b8 (válaszként erre: 3. - C130f7eb3b)
2011. márc. 28. 12:40

Nincsenek efféle megfelelni akarási problémáim.:)

Na mindegy,azért köszi..:)

3. c130f7eb3b (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2011. márc. 28. 12:36
Igen. A túlzott stressz okozza. Próbálj meg egy kicsit lazítani, nem pedig görcsösen ragaszkodni az elképzeléseidhez. A túlzott megfelelni akarás is előidéz pattanásokat, ezért önmagukban a kenőcsök nem segítenek.
2011. márc. 28. 12:31
Rosszul vagyok tőlük: ( Mindig kijön 3-4 db pattanás az államon.És ráadásul nem is kicsik,nagyok és pirosak..: (Máshol nincs bajom a pattanásokkal.Voltam már kozmetikusnál,bőrgyógyásznál is,felírt nekem több ezer ft-os krémet és semmit nem használt....Van valakinek valami ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatosan? Köszönöm.
2011. márc. 28. 12:31
Állandó pattanások az államon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook