Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most már tudom, a legszebb dolog anyának lenni fórum

Most már tudom, a legszebb dolog anyának lenni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már tudom, a legszebb dolog anyának lenni

1 2
2011. ápr. 7. 08:21

Nagyon szép kisfiad van! Milyen kár lett volna elvetetni. Most nem lenne... Olyan sok örömöt ad egy ilyen kis csöppség. Csak ránézel, és ellágyul a szíved. :)

Kitartást és jó egészséget kívánok hozzá, remélem mihamarabb jóra fordulnak a dolgaid. A gyerek apjától meg kérj gyerektartást.

2011. márc. 30. 10:35
Nagyon erős lehetsz lelkileg ha idáig eljutottál.Várandósan ennyi rossz dolog ért téged,és most,hogy megszületett a kisfiad egyedül vagy.Őszinte elismerésem.Kitartást neked,ami mindig lesz ha a picurra ránézel.
2011. márc. 30. 09:20

írtam privát üzenetet, majd reagálj, ha tudsz.


én sem dolgoztam, de ettől függetlenül gyesre jogosult vagy, ami 25000ft/hó. igényeld meg az államkincstárnál, ahol a családit is meglehet igényelni, ez jogilag jár neked!!!!

az máris 37000ft/hónap. ebből megtudod venni ami a gyereknek kell, pelus, egy két játék, esetleg tápszer...

sok sikert, és olvasd el az üzenetem. :P

38. 24c6db19e9 (válaszként erre: 35. - Liviaa)
2011. márc. 30. 08:25
Nélkülem is feltalálnád magad, én csak egy kis mankó vagyok ;)
2011. márc. 29. 21:07
Nagyon büszke lesz rád,hogy ilyen körülményekkel is vállaltad ezt a kis emberkét:) Jól tetted,h megtartottad
36. zsuzsu 12 (válaszként erre: 35. - Liviaa)
2011. márc. 29. 21:03
Sok sikert kívánok és kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaitok és , hogy megtudj adni a picurkádnak minden amit csak tudsz:))Vigyázzatok magatokra az a kis pici emberke egyszer majd ha nagy lesz megfogja hálálni azt, hogy éltet adtál neki:D
35. Liviaa (válaszként erre: 12. - 24c6db19e9)
2011. márc. 29. 20:26

koszonok neked mindent:) mi lenne velem nelkuled??

mindenki eltunt most, hogy gyerekem lett, a baratok hol vannak ilyenkor?

34. Liviaa (válaszként erre: 30. - Catbond)
2011. márc. 29. 20:21
hidd el sokat gondolkodtam, de ha arra gondoltam, hogy el kell vetetni... egyszeruen nem voltam kepes ra, tudtam, hogy nehez lesz, de nem lehetetlen, nincs lehetetlen, ha egy gyerekrol van szo, hidd el mindent megteszek erte
33. Liviaa (válaszként erre: 32. - Catbond)
2011. márc. 29. 20:18

Sziasztok, nem kapok gyedet, mert nem bejelentetten dolgoztam... alkalmankent dolgoztam, gyerekekre vigyaztam csaladoknal, es az nem bejelentett volt.

A gyereket meg semmikepp nem vetettem volna el, meg igy sem, nem tudnek aludni ha meg tettem volna, nem lesz egyszeru de fel fogom evelni akarmi is lesz, es ezt lehet felelotlensegnek is nevezni..

32. catbond (válaszként erre: 31. - Krisztinucika)
2011. márc. 29. 18:53
Nem hinném,hogy kap gyedet,mivel ahhoz hogy járjon kell 1év biztosítási jogviszony.
31. krisztinucika (válaszként erre: 30. - Catbond)
2011. márc. 29. 18:03
Én szorítok neki, de én is kérdeztem, hogy van-e gyereknevelésije, de nem jött válasz. Feltételezem, hogy azért dolgozott és volt keresete, ami alapján kap most gyereknevelésit.
2011. márc. 29. 17:10

Sziasztok!

Azt sosem tudtam megérteni,hogyha valaki ilyen körülmények között él,hogy mer felvállalni egy gyereket? Azt a gyereket fel kell nevelni,iskoláztatni. De ahogy elnézem Lívit,aki még szintén gyerek szerintem ezen el sem gondolkozott,szerintem fel sem tudja fogni a dolgok súlyát. Azért sok sikert hozzá!

Mindenesetre pénz nélkül nem tudom mire fog jutni!

29. bcb6de9272 (válaszként erre: 24. - 24c6db19e9)
2011. márc. 29. 17:02
Voltam hasonló szituban, de elvetéltem talán jobb is volt akkor úgy...kitartást, nagy bátorság kellett hogy vállalta....
2011. márc. 29. 13:05
Kivanom,h nyerd meg az ötöst a lottón!!!
2011. márc. 29. 12:47

Kedves Lívia!


Először is kitartást!


Másodszor döbbenten olvasom hogy miket meg nem tehet a védőnő! Miért van az, hogy sok kisebbségi gyerek hazamehet a szülőkkel az omladozó, büdös, koszos, fűtetlen, penészes házba, téged meg itt szekálnak????

Ez felháborító!

26. emi81
2011. márc. 28. 23:18
Kívánom hogy minnél hamarabb rendeződjenek a dolgaid!
2011. márc. 28. 23:02

Drága Livi!

Kívánok neked sok erőt és kitartást!!!

Nagyon sajnálom, hogy egyáltalán előfordulhat ilyen helyzet, hogy egy Anyától aki imádja elvehetnék a gyermekét. ( Aki veri, azt meg általában "elnézik" )

Remélem hamarosan megoldódik a problémád és teljesen átadhatod magad az Anyaságnak. :)

2011. márc. 28. 15:59

sziasztok,


Most még egy ideig Livi nem fog tudni írni ide, ezért gondoltam írok egy pár gondolatot, remélem nem haragszik meg rám :)


Az apa kérdés: azért teljesen nincs kint a képből. Ez egy nagyon bonyolult kapcsolat, de azért ahogy én kívűlállóként látom, már sokkal jobban áll a gyerek kérdéshez. Persze, még mindig nagyon messze az Apa titulustól, de ahoz képest ahogy még Máté születése előtt álltak a dolgok...

De erről majd Livi úgyis többet elmond ha szeretné :)


A védőnő: Remélem Livi nem haragszik meg, hogy ezt írom, de szerintem teljesen jogos, hogy nem engedte egy olyan lakásba a gyerekeket, ahol se áram, se meleg víz, se fűtés, a nyílázzárók sem jók...

Ráadásul Livi anyja 4 éve amikor szült, ugyan ez volt a védőnője, szóval szerintem így már eleve rossz ponttal indúlt nála Livi.


Most tényleg nagyon nehéz helyzetben vannak, de ismerem őt, még a jég hátán is!

Most ezt a lakás dolgot kell neki minnél előbb megoldania, végre legyen egy stabil helye neki, ahol sem az anyjától és a szeszélyeitől nem füg, se senkire nincs rászorulva...

De ha ez megoldódik, remélem végre ő is élvezni tudja ezt a csodás időszakot egy nő életében!

2011. márc. 28. 15:37

Manapság már nincs olyan, hogy egy apa nem akarja a gyerekét! Törvényes úton kötelezik arra, hogy támogassa a gyermekét! Vannak lehetőségeid! Drukkolok nektek! Nagyon szépek vagytok :-) Kitartást!


A védőnő valóban nem a dolgát végzi. Ha albérletbe kényszerülsz javaslom másik faluban vagy körzetben lakjatok, mert a védőnőt területileg rendelik ki és más körzetben lehet, hogy rendesebb embert fogsz ki!

22. Kiky80
2011. márc. 28. 15:08

Szia!

Elsősorban kitartást kívánok Neked!Szépek vagytok!

Másodsorban, nem értem milyen védőnőd van, hogy ahelyett, hogy felvilágosítana a lehetőségeidről, riogat Tégedet!!!Nem az a dolga!!!!

Kérj, gyerektartást az apától, és az önkormányzatnál is biztos tudnak segíteni!

A legszebb dolog egy nő életében az ANYASÁG!!!

Remélem minden jóra fordul az életetekben!

2011. márc. 28. 14:31

Gyönyörű baba!!!

Tarts ki mellette mindenáron!!!

Remélem minden rendeződik,és hamarosan új cikket olvashatunk tőled,hogy minden rendben van!!!:):):):)

És igen szerintem is kérjél gyerektartást!!!Ami meg jár az megjár!!!

20. ada52
2011. márc. 28. 13:58
Remélem minden rendben lesz.Gyönyörű a babád,aranyosak vagytok :)
2011. márc. 28. 13:56
Sok erőt Neked! csodaszép a pici Máté,nagyon sok boldogságot nektek! remélem,h hamar rendeződnek a dolgaid,és tényleg minél hamarabb követeld az apától a gyerektartást!és nagyon sokféle segély is van,csak utána kell járni,hidd el,segítenek az önkormányzatnál és egyéb szervezeteknél is!sokan vannak,akik kihasználják ezeket(néha jogosulatlanul is) neked pedig tényleg jár!! csodaszép napokat a picurkáddal!
2011. márc. 28. 13:37
hát....engem mindig elgondolkodtatnak az ilyen történetek, hogy mennyit nyavalygunk minden hülyeségért!! Imádkozz, a Jóisten erőt ad majd neked! Én is megtartanám, ha most teherbe esnék, ámbár óriási a felelősség, sőt amikor 22 voltam, azt hittem, h terhes vagyok, s talán el is vetettük volna a volt párommal, de a Jóisten megsegített, s nem lett baj! Nagyon-nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked s próbálj meg még beszélni az apukával olyan szempontból, h tényleg segítsen valamit anyagilag, ha másként nem is tud!!!!
2011. márc. 28. 12:39

Szia!


Sok szerencsét,erőt,kitartást kívánok neked!

Nagyon szépek vagytok együtt a kisfiaddal!

Remélem minél hamarabb rendeződnek a dolgaid.!!

2011. márc. 28. 12:38

Basszus, legszívesebben azt írnám költözz hozzánk a babáddal, ha nem 2 szobásban laknánk 2 gyerekkel...

Remélem h minden rendbe jön

2011. márc. 28. 12:21
Az apátol kérj gyerektartást, köteles lesz gyerektartást fizetni, és családi pótlék is jár szerintem ami : Egy gyermeket nevelő egyedülálló szülő esetén 13.700,-Ft/hó
2011. márc. 28. 12:11

Kitartást és erőt kívánok neked!!!És leginkább szerencsét!!!

ÉDESANYA!!!!!!!!!!!!!!

Ebben a szóban ott van minden amiért küzdesz és élsz már....

2011. márc. 28. 11:29
Őszinte elismerésem!!!
2011. márc. 28. 11:19

Szia barátnőm! :)


Na, már meg is jelent a ciked? Ez gyors volt :)

Elég sok mindent kihagytál a cikkből, de már így is elég megrendítő volt...

Azért tudod, hogy ránk mindig számíthatsz ha baj van ;)


Pusza!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook