Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vissza lehet-e küldeni az Acai Berry Thin-t felbontott csomagban? fórum

Vissza lehet-e küldeni az Acai Berry Thin-t felbontott csomagban? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 8. 13:14

Én az Acai Slim-et rendeltem meg, de átverés az egész. A pénz visszaváltásról meg nem is beszélve.Már magyarul is elfelejtettek rendesen beszélni, mert annyira " világhírű " a termék ill. a "cég".Addig voltak korrektek, még megrendeltem és kifizettem !

Ne dőljetek be nekik, mert hazugság az egész !!!

6. varadi attila (válaszként erre: 1. - Moha640528)
2012. máj. 14. 20:26
ha nem valt be,es ha nem hianyzik belole tul sok, a maradekot 3000-ert atveszem. 30-7373-393, varadi.
5. varadi attila (válaszként erre: 3. - Dalarna)
2012. máj. 14. 20:23
Ha nem vagy megelegedve a termekel es nem hianyzik belole csak pár darab, 3000-ert atveszem, tel 30-7373393
2012. ápr. 8. 15:58
Persze, hogy vissza lehet, de kiröhögnek...
2011. ápr. 15. 06:39

Szia Moha,

sikerült visszaküldened az Acay Berry Thin-t. Én is szeretném a pénzt vissza, de nem tudom ki a cég mögötte. Már írtam neik több üzenetet, de nem válaszolnak. Telefonszám, név nincs a honlapon.

2011. márc. 27. 23:16

Szia! Szerintem bizonyára, mert úgy reklámozzák ezeket a dolgokat, hogy van rá visszaváltási garancia.

Egyébként miért nem életmód váltással fogyózol, abból nem származik ilyen probléma. Sok fajta van, itt a hoxán is találsz, mi pl a Weight Wathcers módot követjük.

2011. márc. 27. 22:20

Sziasztok Moha vagyok!!

Én is megrendeltem az Akay Berry Thin kapszulákat.

Nagyon biztam a sikerben, de 3 napig tudtam csak szedni. Hét elején kezdtem a szedését, már szerdán a harmadik nap utan iszonyatos vállizületi és kar fájdalmam lett tőle.

Először arra gondoltam, hogy nem ez okozza a problémámat, ezért abbahagytam. Ezen a héten több tablettát nem vettem be , és a karfájásom is elmúlt.A második hétenm mégis úgy gondoltam, hogy újra megpróbálom. Ugyanazt tapasztaltam mint az előző héten a váll és karfájásom ismét előjött, igy kénytelen voltam végleg lemondani a szedéséről. Azt azért valakitől megkérdezném, hogy nem tudjátok vissza lehet küldeni a felbontott csomagot?? Köszi : Moha

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook