Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország Crikvenica; Zadar; Trogir fórum

Horvátország Crikvenica; Zadar; Trogir (beszélgetős fórum)


11. Álomvirág1 (válaszként erre: 10. - Pocokfarok)
2011. ápr. 9. 14:02

:)

Hogy nem látsz nyílt tengert, csak szigeteket.

10. pocokfarok (válaszként erre: 9. - Álomvirág1)
2011. márc. 28. 22:01

Mit ertesz az alatt hogy szigetes a kilatas? :D Hat igen, huzodnak ott aprobb szigetek, de nem zavaro, miert lenne az. :)

Mi Sveti Filip i Jakov nevu falucskaban laktunk egy 4 csillagos apartmanban, ezt is nagyon tudom ajanlani, mert nagyon szep, a gazdak kedvesek.

Az arak, ahogy Horvatorszag egesz teruleten, elegge magasak. Egyszer jol kifogtunk ... 100 kunat fizettunk 2 forrocsokiert. :S Igaz, isteni finom volt, azota sem ittam ilyen finomat, de az ara haaaaaat ... :S Az emberek is kedvesek, baratsagosak, de ez ugyanugy jellemzo egesz Horvatorszagra. Biogradban kifejezetten latnivalo nincsen, ennek ellenere rengeteg turista volt itt junius vegen, de 15 kilometerre van tole Zadar, na ott van latnivalo, nem szabad kihagyni. :)

9. Álomvirág1 (válaszként erre: 8. - Pocokfarok)
2011. márc. 28. 18:33

Örülök, hogy írtál! :)

Biogradon a tengerpartról nagyon "szigetes" a kilátás? Én attól félek, hogy úgy érezném magam, mintha egy tóban lubickolnék, ahol átlátni a túlpartra. :D Vagy nem ilyen?

Mesélj lécci! Milyenek az árak? Emberek? Van látnivaló?

Ti hol szálltatok meg?

2011. márc. 28. 10:17
Biogradot tudom ajanlani. :) Nagyon kellemes kis varoska. Szep a tengerpartja, szep hosszu, hol apro kavicsos, hol nagyobb koves ... hosszu setany a strand mellett, kirakodo vasar ... hangulatos kis ettermek, kavezok. Nekem nagyon tetszett. Tavaly Biogradtol 2 km-re nyaraltunk, minden nap atsetaltunk Biogradba, ott jobban szerettunk standolni. :) Tenyleg csak ajanlani tudom, nagyon szep.
7. Álomvirág1 (válaszként erre: 6. - Mili25)
2011. márc. 27. 20:51
Ment a privi! :)
2011. márc. 27. 20:31

Szia!

Megírod nekem privibe, hogy melyik utazási iroda ez, amelyik ilyen sok helyen megáll a busszal?

Mi idén Porecs mellé megyünk, de ez az utazási iroda csak oda szervez buszos utat, de délebbre is szeretnénk eljutni.

Előre is köszönöm a válaszod!

2011. márc. 27. 20:12
Crikvenicán voltunk tavaly előtt 1 napot, kellemes hely volt.
2011. márc. 27. 19:58
Ja és most nézem, hogy még Vodice, Biograd, Omis,Split is esélyes lenne, mert megáll a busz. :)
3. Álomvirág1 (válaszként erre: 2. - Szemmelver)
2011. márc. 27. 19:57

:)

Jártál már ott?

2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Álomvirág1)
2011. márc. 27. 19:47
mindhárom hely tökéletes:)
2011. márc. 27. 19:34

Sziasztok!

Még mindig törjük a fejünket, hova kéne menni nyaralni.

Találtunk egy buszt, ami erre a 3 helyre visz ki. Retúrjegy ára 20ezer körül van.

Van valakinek szállás ötlete, ill. tanácsa, ha Crikvenicára, Trogirba vagy Zadarba mennénk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook