Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhességen kívül mi késleltetheti a menstruációt? fórum

Terhességen kívül mi késleltetheti a menstruációt? (tudásbázis kérdés)


1 2
60. Zsuzsanna0509 (válaszként erre: 58. - F0990da0ea)
2011. aug. 10. 22:47
Most ezzeket a sorokat te valóban komolyan is gondoltad??? Nem hiszem! Nem ember az aki igy vélekedik!
59. Zebra25 (válaszként erre: 58. - F0990da0ea)
2011. jún. 28. 15:30
Egészségedre.
2011. jún. 28. 14:52

Én nem akarok gyereket, undorodok az ilyesmitől, remélem soha nem is lesz gyerekem.

Most viszont gázban vagyok, mert késik és különös érzéseim vannak.

Ha az lesz, felakasztom magam ha más lehetőség nincs hogy ez az undorító állapot ne következzen be.

57. de6dcdc43c (válaszként erre: 55. - Kriszti baby)
2011. máj. 19. 12:00

A Norcolut: progeszteronpótlásra való, rendbehozza ciklusodat:)


44 évesen még igen fiatla volnál a változókorra:)Az majd úgy 55 körül:)

56. Kriszti baby (válaszként erre: 54. - 83ff5144bd)
2011. máj. 19. 11:28

nem találgatok,csak érdeklődök:)

csak mondom:)

2011. máj. 19. 11:28

mi az a Norcolut?

mire jó?

vagy mire nem jó?

a ciszta is késleltetheti a menstruációt?

nem találgatok amúgy:-(

csak érdeklődök:-(

csak mondom:-(

2011. máj. 17. 15:24
akinek késik több mint 1 hete: menjetek dokihpz, csinál tesztet, UH-t... ha negatív terhességre, kaptok Norcolutot valószínűleg és ha megjön, elmondja a további teendőket, ha nem, akkor is..de menjetek dokihoz, ahelyett, hogy itt próbáljátok kitalálni..
2011. máj. 17. 15:21
idegesség,stressz,hormonzavar,változókor... ezek mind késleltethetik, ha a terhesség kizárva..
52. 8da56b30fc (válaszként erre: 47. - 470f6cae11)
2011. máj. 17. 15:20
Én is csatlakozom az elöttem szólóhoz, orvos kell, nem szabad fórumon távgyógyítani ez rosszabb a kuruzslásnál élet is függhet töle.....
2011. máj. 17. 12:56

szia mindenkinek:-(

nekem már május 8-án meg kellett volna jönnie,de a mai napig nem jött meg:-(

44 éves vagyok:-(

lehet,hogy ez a baj?:-(

mint "vén banya" már mit akarok?:-(

hát babát azt semmiképpen nem:-(

tesztet vettem:-(

negatív:-)

akkor most mi van?:-(

április 30-tól 10 napig sumetrolim tablettát kellett szednem,mert baktériumot találtak a laborvizsgálatnál a vizeletemben:-(

ez is késleltetheti a vérzést?:-(

sűrgős választ kérek,mert ez nagyon fontos számomra!!!:-(

50. demmi
2011. máj. 7. 15:14

sziasztok

nekemmár 8 napja késik, és nagyon görcsöl a hasam mintha megvolna, de semmi. néha máskor is előfordult, hogy pár napot késett, de nem volt hasfájásom, most vajon mi lehet az oka? nem hiszem ,hogy terhes vagyok, de azért holnap veszek egy tesztet. sajnos most nem tudok orvoshoz menni mert külföldön vagyok, csak 1 hét múlva megyek haza

49. f7cd984078 (válaszként erre: 48. - Konyvtaros07)
2011. máj. 6. 10:20
Okozhatja stressz, akár egy-egy kimaradást is. De számos más oka lehet, kár lenne látatlanban találgatni, majd az orvos megmondja, hogy mi a teendő. Kitartás addig is, és ne tessék mindjárt a legrosszabbra gondolni! A női test néha furcsa tréfát tud űzni az idegekkel. ;)
2011. máj. 6. 09:20

Sziasztok!


Tavasszal/tél végén már írtam ide.

Most ismét hasonló gondunk van. Barátnőm mensije lassan két hete késik. Mindig védekezünk, rendesen, sosincs megszakított közösülés, vagy "előtte csak egy kicsit gumi nélkül". Mindig figyelünk rendesen a végén is, nem történ-e esetleg baj, vagy ilyesmi. Tesztelt is, kettőt is több nap különbséggel, mindkettő negatív. Ezenkívül semmi terhességre utaló jel, tünet nincsen. Tehát lényegében ez kizárva. Viszont most ballagott/érettségizett, esetleg az az előtti és a körüli idegeskedés okozhat ekkora mértékű késést? Remélem nem ciszta vagy ilyesmi. Előre is köszi!

Időpontja már van orvoshoz, csak gondoltam megkérdezem itt is.

47. 470f6cae11 (válaszként erre: 40. - Calasde)
2011. márc. 3. 19:33

Orvos!!!!


Lányok, mi van Veletek?


Ha nőgyógyászati gondotok van, akkor orvoshoz kell menni!!!

Én azt gondoltam, hogy ez egyértelmű. Döbbenten olvasom a leveleiteket.


Csakis orvos, és nem vadidegenek tanácsa!!

2011. márc. 3. 19:30

Orvos!!!!

És véletlenül sem a barátnők és ismerősök tanácsa..

2011. márc. 2. 22:41
Sziasztok!január 3.án menstruáltam utoljára akkor is 72 orás hozta meg:S februárba nem jött emg ...és még most se.a menzeszem elm aradása óta cisnáltam tesztet (4et)az összeses azt mutatta h nem vagyok terhes.elég rendszertelen 1 ideje.1éve már nem de elötte eszméletlenül görcsölt a hasam nem tudtam mozdulni utobbi időbe már nem.szeptember oktober környékén elvitt anya dokihoz mert 1 honapot késett.ott kiderült h cisztám van.azóta 3 72orást vettem be:S és nem tudom h mi tévő legyek:/:S
2011. febr. 10. 14:16
Update: barátnőmnek úgy néz ki jön a bölcsesség foga, be van gyulladva az ínye totál. Ez is okozhatja nem?
2011. febr. 10. 10:44

Szia!

Hormonális zavarok okozhatnak rendszertelen ill. kimaradó mensest. Ennek oka sokféle lehet, ajánlatos nézetni egy vérképet, azon belül a hormon eredményeket, és akkor ki is derül. Szükség lehet még utána MRI-re is. Nekem is ez volt, de már rendbe jött. Keress egy endokrin szakorvost, ő tud ebben segíteni.

2011. febr. 10. 08:55

Sziasztok!


Barátnőmnek január 31-én kellett volna megjönnie, ehhez képest ma reggel még semmi. Védekezni védekeztünk, mindig, nagyon figyelmesen, szeretkezés után rendszeresen ellenőrzöm, nincs.e szakadás vagy valami hiba az óvszeren, amitől baj lehetne. Nem volt. Most hétfőn vett egy tesztet, negatív. Terhes tünetei nincsenek. Menstruáció előtti tünetei, amik szoktak lenni viszont megvannak (fáj a melle nyomásra - de nem feszül, hasa görcsölget, plusz pattanások). Mostanában talán többet idegeskedett egy picit a felvételi miatt, továbbá január elejétől fogyózik, talán nem drasztikusan, de ráállt a zöldség félékre és a nem zsíros kajára, plusz kerüli a szénhidrátot amennyire tudja. Ezek alapján mi lehet szerintetek? Hétfőre van időpontja dokihoz, remélem azért addig megjön neki. Lehet hogy a fogyókúra okozza az ekkorra késést (Olvastam, hogy a fogyó is lehet az ok)? Vagy ennyi stressztől ennyire késik? Tavaly májusban hagyta abba a fogamzásgátlót, egy ideig még nagyon pontosan megjött neki, de az utóbbi időben (a régi időkhöz hasonlaón) ismét elég sokat késeget neki (3-4-5-6 nap, attól függ). Előre is köszi!

41. biromoni (válaszként erre: 37. - Lyllus)
2011. febr. 4. 07:31
Ezt már tényleg nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 3. 20:36
sziasztok!17 éves vagyok, volt már 2 cisztám.nagyon félek mert a januári menstruációm kimaradt. rendszeresen nemi életet élek, de vigyázunk. 2 tesztet csináltam, és mind a 2 negatív lett.terhességre nem utal semmi.a rákszűrésem 1 es lett. nem értem miért nem jön meg. kérem szépen azt aki tudna tanácsot adni az irjon.elöre is köszönöm szépen.
39. S-he
2011. jan. 30. 12:08

Sziasztok!

17 éves vagyok és kb. 1 hete,h nem jön meg a menstruációm! Terhes biztosan nem lehetek! Igaz élek nemi életet,de a párommal védekezünk! A melleim feszülnek, a derekam majd le szakad, és a hasam is időnként kicsikét megfájdul,de semmi! Eddig is volt,h késett,de azok csak 1-2 napok voltak! most viszont már hónap vége van.:( Gondoltam lehetséges,h fel vagyok fázva és kipróbáltam már mindent: forrófürdő,villanymelegítő a hasamra/derekamra,vörösbor ; de semmi...:/ Kérlek valaki okvetlenül írjon nekem tanácsot,aki már volt hasonló helyzetben!!! :((( köszönöm!!

38. 470f6cae11 (válaszként erre: 37. - Lyllus)
2011. jan. 2. 16:58

Kicsikém, szeretnél egy babát?

Szeretnél 70 kilósra hízni?

A mindennapokat pelenkázással tölteni ennyi idősen?

Ha nem, akkor VÉDEKEZZ!!

37. Lyllus
2011. jan. 1. 15:01
sziasztok....nekem 11 napja késik és a tesztem negatív lett....mitől késhet???nem védekezünk...
36. Tamara34 (válaszként erre: 35. - Tamara34)
2010. dec. 30. 08:47
nem írtam bele, hogy 3 teszt is negatív volt...
2010. dec. 30. 08:46
hello, már én nekem is késik ez lenne 39 napja a normálisnak-de 2 hónapja vették le a Mirena spirált és 2x volt normálisnak tűnő vérzési időszak, de 39 nap szerintem fura.mi lehet ez?
2009. szept. 15. 15:25
sziasztok.Réka vagyok-és már legalább 10 napja késik, voltam együtt a barátommal de gumit használtunk, és menzesz előtt fájnak a melleim, és most is fájnak, szóval azt szertném kérdezni hogy szetintetek nincs mitől félnem?? kérlek válaszoljatok.nagyon köszönöm.küldjetek nekem e-mailt ha lehet még ma mert nagyon félek.nyuszika6919@freemail.hu.köszönöm.ja és még egy kérdés, stressztől késhet?? vagy ha fogytam???légyszi írjatok.köszönöm.
33. Charlie92 (válaszként erre: 31. - Elinne)
2009. febr. 7. 20:35
Hát... tizenéveseket is fenyegeti a ciszta, sőt minden menstruáló nőt... Ez nem korfüggő, hanem sokkal inkább hormonfüggő... Én is csak 2 évvel vok idősebb nálad, mégis van/volt/lesz cisztám... :S
32. katácskák (válaszként erre: 31. - Elinne)
2008. dec. 27. 03:41

Nyugi, nyugi.:)

De azért írd meg mi újság-ha akarod priviben is lehet.:)- várjuk szeretettel

31. elinne (válaszként erre: 30. - Katácskák)
2008. dec. 27. 03:20

köszönöm a választ.

tehát lehetséges hogy a stressztől kimarad és élő példák is vannak rá. :)

egy kicsit megnyugodtam..

a ciszta inkább az idősebb korosztályt fenyegeti én úgy olvastam.. a magam 14 évével maximum a stressz vagy a hormonzavar vagy valami ilyesmi lehet az ok. havítson ki valaki ha nem így van.. :(

de azért keresek egy megbízható orvost.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook