Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki rendőr akar lenni, melyik iskolába menjen középiskola után? fórum

Aki rendőr akar lenni, melyik iskolába menjen középiskola után? (tudásbázis kérdés)

6. ad649e72b5 (válaszként erre: 5. - Pumi:))
2011. márc. 27. 19:10

Szia!:)


Sajna anno engem se vettek fel,mert 157cm vagyok,és akkor azt hiszem 164cm,volt a legalsó határ... :( Nagyon szomorú voltam....azért próba szerencse!

2011. márc. 27. 16:28
Igen, járok 8 éve küzdősportra, izmos test felépítésem van lány létemre.. nagyon szeretnék rendőr lenni, de úgy látszik a magasság gátolni fog.:(
2011. márc. 27. 16:24
RTF - azaz Rendőrtiszti Fősuli lesz az, de azt hiszem van még más is. Ez Pesten van. Azt hiszem, vidéken is van hasonló képzés, de azt nem tudom pontosan, hol. Számít a magasság. Egy lányt anno azért nem vettek fel az ismerőseim közül, mert alacsony volt szegény, de minden más sikerült volna neki. Van pszichológiai vizsga is - nem biztos, hogy pont ez a neve - meg ugye ehhez tesi érettségi a célszerű, mert vannak ilyen feladatok is :)
3. 88a8c5bd6d (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. márc. 27. 16:24

A nőknél is számít a magasság, mert én is 156 cm vagyok, és nem mehettem arra a szakra!

Amúgy a Miskolci Rendészeti Szakközépbe érdemes jelentkezni! Vagy a Rendészeti Főiskolára, ami Pesten van.

2011. márc. 27. 16:22
Nőknél nem annyira;
2011. márc. 27. 16:20
És tényleg számít ki hány cm magas? mert akkor én hátrányban leszek a 158cm-el :S Minden tudni valót tanácsot megfogadnék, köszönöm szépen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook