Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kíváncsiak rám fórum

Ha kíváncsiak rám (beszélgetős fórum)


2011. márc. 27. 20:50
Első hozzászóló én azt mondom nem árt az óvatosság, ha kiváncsiak rád, de olyan barátot próbálj találni magadnak, akinek elmondhatsz bármit és ha te is úgy érzed mindenben számíthatsz rá. Jogos a félelem, mert a kudarcok könnyen érnek bennünket sajnos ez is benne van a pakliban előtte mérd fel a helyzetet és utána hozz ésszerű döntést ez a te életed, ahogy alakítod úgy lesz. Üdv.Ágnes
4. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 27. 15:26

Szerintem ennek hátterében az önbizalomhiány van. :(

Meríts erőt magadban, különben nem találsz magadnak megbízható partnert, barátot.

3. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 27. 15:25

Semmi baj veled, ez a süni effektus. Rendszerint azokkal az emberekkel fordul elő, akik vonzák maguk felé az embereket és elfáradnak+ már be vannak sokalva. Majd elmúlik.


Én is ilyen vagyok..

Idő kell mire energetikailag "letisztulsz" és akkor ujból visszahúzod a tüskéidet:)


Türelem..

2. eb2a9af90b (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 27. 15:05

Hihi,ez édes, nekem csak azzal van problémám ,ha

elkezdődik egy barátság ,szabotálási kelléktárat

sorakoztatnak fel ,ha manipulálnak nagyon nem szeretem:(((

2011. márc. 27. 14:49

Minél inkább kíváncsiak rám és meg akarnak ismerni annál inkább begubózom.

Nem egyszer előfordult, hogy ezért taszítok el embereket magamtól, mert inamba száll a bátorság.

Miért lehet ez? Nem akarom, hogy így legyen, de felülkerekedik bennem mégis ez az érzés. :(

Sokan keresik a társaságom, de én csak akkor érzem jól magam, ha kicsit közömbösek irányomba. Talán nem érzek akkor nagy elvárást aminek "meg kell" felelnem. :(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook