Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mióta a Teszvesz és a Vatera "egy cég", hogyan megy a hirdetés feladása? fórum

Mióta a Teszvesz és a Vatera "egy cég", hogyan megy a hirdetés feladása? (tudásbázis kérdés)

6. trapiti (válaszként erre: 4. - Aida1980)
2011. márc. 27. 14:14
De kevesebben ismerik, kisebb a potenciális vevők köre... :)
5. trapiti (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. márc. 27. 14:14

Bármelyik oldalról feltöltheted, az adatlapon jelölni kell, hogy akarod-e hogy a másik oldalon is megjelenjen.

Ebben az esetben a listázási díjat kétszer számolják fel. Eladás után a jutalékot azon az oldalon fizeted, ahol eladtál, és mindkét listadíjat visszakapod.

2011. márc. 27. 14:12
szia,én a vaterán akartam hirdetni,de macerás volt(számlaszám,stb)ki tudja mit vonnak le.én a jofogást ajánlom teljesen ingyenes,és egyszerübb is
2011. márc. 27. 13:54
van lehetoseg bejelolni,hogy megjelenjen mindket oldalon.
2011. márc. 27. 13:50

Azt láttam, hogy az aukcióknál feltett kérdések, és válaszok mint a vatera, mint pedig a Teszvesz oldalán megjelennek, de pl. ha eladni szeretnék, akkor az, hogyan működik?

Mindkét helyen fel kell adni hírdetést, vagy elég az egyik helyen, és automatikusan megjelenik a másikon is?

(ezt a kérdések-válaszok alapján tételeztem fel:D)

2011. márc. 27. 13:48
Mióta a Teszvesz és a Vatera "egy cég", hogyan megy a hírdetés feladása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook