Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ismerkedik a hátam mögött?! fórum

Szerintetek ismerkedik a hátam mögött?! (beszélgetős fórum)


1 2
59. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 54. - White-Angel)
2011. jún. 8. 06:40
Mi van veletek?Hogy alakulnak a dolgok?
58. b59e85f65a (válaszként erre: 39. - Noarashi)
2011. jún. 7. 19:35
Teljes mertekben igazad van:) ez a zsakba macska kapcsolat.. de ebböl tanul az ember:)
2011. márc. 31. 08:34

Csatlakoznék Erika75 40.hozzászólásához.Mi is a neten ismerkedtünk meg a párommal,és egy kis idő után törölte magát a társkeresőről velem egyetemben.Azt tudom csak mondani,hogy ha nem szeretne ismerkedni más csajokkal törölte volna magát,nem lépne be és nem válaszolna senkinek sem..

Honnan jött rá,hogy Te írtál neki??

56. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 54. - White-Angel)
2011. márc. 31. 06:36
Akkor ezek szerint tudta,hogy te írtál neki levelet??
55. Nitus1982 (válaszként erre: 54. - White-Angel)
2011. márc. 30. 15:39

Miután megkérdezted utána írtál neki levelet?

És mit írtál és ő mit válaszolt??

2011. márc. 30. 14:10

Megbeszéltük.

Azt mondta, hogy azért nem törölte magát, mert nem foglalkozott az egésszel. Nem levelezett, Neki írtak, de Ő nem válaszolt soha.

Most erre mit mondjak?

Azt mondja, hogy soha nem bántana, bízzak benne, fontos vagyok neki!

Aztán ugye én írtam Neki 'állevelet'.. Ő válaszolt, majd ma reggel közölte, hogy akár játszatunk így is, ha szükségem van ilyen játszmákra, de ő jobban örülne, ha kérdeznék..

53. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 50. - White-Angel)
2011. márc. 29. 18:00
Én rákérdeznék,hogy nincs-e esetleg mondanivalója?Ha azt mondja,hogy nincs,akkor megvárnám a személyes talit,ha meg van,akkor nincs miről beszélni!
2011. márc. 29. 14:45
Könyörgöm,kérdezz már rá vagy tegyél valamit!!!
51. White-Angel (válaszként erre: 49. - Rózsaszív)
2011. márc. 29. 12:02
Csak szexkapcsolat? Ez meg honnan szedted?:)
50. White-Angel (válaszként erre: 47. - 3cf80f2b78)
2011. márc. 29. 12:01

A távolság, és a munka miatt, csak pénteken tudunk talizni.

Tegnap 2x is beszéltünk, de "arról" nem esett szó.

Kedves, aranyos volt, mint mindig.

Lehet naívnak tűnök, de semmi rosszat nem tudok róla elképzelni, tényleg nem.

Hiszem, hogy erre is van magyarázat.. Rosszul teszem?

49. rózsaszív (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. márc. 29. 09:39
Ha komolyan gondolkoznak benned akkor törölte volna magát akkor. Ha csak szexkapcsolat van köztetek akkor ne csodálkozz.
48. spinneli (válaszként erre: 46. - White-Angel)
2011. márc. 29. 09:18
Én ezért javaslom, hogy őszintén kérdezz, a reakcióból le tudod szűrni, érdemes-e vele foglalkozni, vagy sem..jobb mint őrlődni, vagy hátulról közelíteni, nem?
47. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 46. - White-Angel)
2011. márc. 29. 08:35
Van már valami fejlemény???Beszéltetek,hívott....stb???
46. White-Angel (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2011. márc. 29. 07:32
Hidd el,hogy eddig vakon bíztam Benne- Sőt! Még most is reménykedem:)
45. spinneli (válaszként erre: 38. - Hellcat)
2011. márc. 28. 22:12
Én nem kezdenék olyan kapcsolatba, ahol ennyire nincs bizalmam a párom felé, és ne lehetnénk őszinték egymással, csak a dedós játszmázás maradna.
2011. márc. 28. 18:03
Minnél hamarabb tegyél valamit,mert teljesen kicsinálod így magad!
43. Hellcat (válaszként erre: 42. - White-Angel)
2011. márc. 28. 17:41
Nyugalom és kitartás...a legfontosabb az,hogy járj a végére mielőtt balhét csinálsz,és lehet,hogy ok nélkül is tennéd...még semmi nincs veszve,semmi nem biztos,derítsd ki és jobb lesz neked is,ha esetleg rossz derülne ki akkor meg gondolj arra,hogy legalább tudod,ami szerintem jobb,mintha az orrodnál fogva vezetnének,és később mondjuk meg is csalna,ami ennél százszorta jobban fájna.Ha meg nincs semmi akkor továbbra is boldog lehetsz:)Fel a fejjel tényleg,még semmi sem biztos
42. White-Angel (válaszként erre: 41. - Panka78)
2011. márc. 28. 16:53

Pocsék egy érzés.. valami olyan, mint amikor felébredsz egy tündérmeséből!

Ez nem történhet meg, mert eddig olyan boldog voltam!

Legszívesebben most azonnal találkoznék vele, megfognám, megráznám, és megkérdezném, hogy mi a fenét művel!

Görcsbe a gyomrom, gombóc a torkomban, még nem tudok semmi biztosat, de már most nagyon fáj ez az egész..:(

2011. márc. 28. 16:49

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, bár tény, nekem sem esne jól egy ilyen szitu.

Lehet, hogy az van, hogy Ő itt van a társkeresőn, aztán írt neki valaki. Már csak az a kérdés, hogy ilyen esetben, hogyan reagál.

Viszont igen, ott van a másik fele is, hogy lehet az, hogy szeret, imád, akar, de egyszer csak felbukkan(hat) valaki, aki szebb, jobb, izgalmasabb, hiszen nagyobb a kisértés, mintha nem lenne fenn egy ilyen oldalon.

Nem lennék a helyedben!

40. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 33. - White-Angel)
2011. márc. 28. 15:23
Én is neten ismerkedtem meg a párommal!Ő kb.3 hét után magától mondta nekem,hogy már nincs fennt,és nem akarom-e én is törölni magam!Töröltem,és azóta nem is érdekelnek a pasik,csak Ő!:)Én úgy gondolom,ha tényleg szeret,akkor már törölte volna magát,és nem lenne fent!Viszont úgy győződnék meg róla,hogy csajozik-e,hogy beregelek más néven,és írok neki4Ha válaszol,és olyat ír,amit nem szeretnél,azonnal leleplezném,és szakítanék!!!
39. Noarashi (válaszként erre: 36. - Hellcat)
2011. márc. 28. 14:39

én is tapasztalatból beszélek. És ez a legnagyobb baj ezekkel a netes társkeresőkkel. Van akinek ez már afféle hobbija lesz. Úgy értem találkozik vkivel, esetleg el is mélyül a kapcsolat, de ott van benne a "hátha találok mást is, lássuk kinek kellhetek még" gondolatok. SZóval aki fent van egy ilyenen, az bizony most csak szamaragol és a mesés lóra vágyik.

És nem fogja bevallani,ha rákérdez az ember, vagy csak szédít, hogy ugyan már ez nem jelent semmit, csak poén, unaloműzés...az ember lánya meg szerelmes, kétségbe van esve, mert nem akar megint egyedül maradni, és kapaszkodik. a pasiba, a hazugságaiba, és így el lehet lavírozni egy ideig, a hazugsában, a gyomoridegben. Kérdés, hogy kell ez vagy sem.

2011. márc. 28. 13:18
az a baj,hogy ha ismerkedik,akkor úgysem fogja bevallani,akármilyen kedvesen is kérdezi...gondolj csak bele...Te bevallanád ha a kedvesed háta mögött ismerkednél?Szerintem nem,hiszen azzal egyrészt eljátszanád a bizalmát,másrészt megbántanád,sőt lehet hogy szakítás lenne a vége...
2011. márc. 28. 13:16

kérdezd meg tőle, ne számonkérően, hanem egyenesen őszintén.


Felesleges kavarni, meg játszmázni, szerintem.

36. Hellcat (válaszként erre: 35. - Noarashi)
2011. márc. 28. 13:01
Ezzel teljesen egyet értek...ha csak szimplán elfelejtette volna törölni magát,akkor nem is agyalnék rajta egy percet sem...de így,hogy belép meg hasonlók...az exem is ezt csinálta,és azt mondta,hogy CSAK ismerkedik,aztán végülis meg is etetett ezzel...próbáltam hinni neki míg egy szép napon aztán olyanokat olvastam,hogy írta a csajoknak,hogy nincs senkije (akkor már majdnem 1 éve együtt voltunk) aztán utána már találkozókat is lebeszélt,persze akkorra amikor nincs velem,hétvégére meg mindig azt hazudta nekik,hogy haverokkal van,pedig akkor ugye velem volt...aztán nekiestem,összevesztünk majd kibékültünk...azt mondta,abbahagyja.Ott abba is hagyta,kezdte máshol,történetesen a munkahelyén...éreztem, de nekem tagadta.Aztán elég sok félreérthető dolog volt,ekkor már a kapcsolatunk vége felé jártunk,amikor is azt mondta,hogy váratlanul behívták dolgozni,így ne menjek hozzá.Persze ezt már nem vettem be de úgy tettem,mint aki elhiszi és nem is akadtam ki..látszólag.De fogtam magam és elmentem mégis,és ekkor döbbentem le,mert otthon volt,de nem egyedül...hanem a munkatársával...vége is lett a kapcsolatnak.Ezt csak azért meséltem el mert ő beadta nekem az elején hogy mennyire hűséges meg őszinte,aztán szépen lassan kibújt a szög a zsákból,és minden a netes ismerkedéssel kezdődött...
2011. márc. 28. 10:04

Szerintem ismerkedik. Nem is értem, hogy feltételezhetitek azt h a társkeresőn nem másért van fent vki mint hogy partnert találjon. Akár komolyat, akár csak alkalmit. Ha az ember CSAK beszéltegő társakat akar, akkor felmegy egy Hoxa félére, vagy egyéb közösségi oldalra, vagy lemegy a sarki kocsmába a haverokkal.

Ezen kattogni, h hány olvasatlan levele van,mikor lépett be utojára... Ha pl elfelejtette volna magát leszedni róla, és kb 300 napra nem lépett volna be, akkor elhinném, h ártatlan.

Ha meg unatkozik és azért csajozik virtuálisan, az már rég rossz. Előbb utóbb akad egy olyan nó aki megmozgatja a fantáziáját. És bizony sok nő az ilyen társkeresőn csupán alkalmi pasikat akar, és a pasiknak ez komoly párkapcsolat mellett ideális is. Az egy dolog hogy ez nagyon nem szép dolog, de hát ez a világ ilyen világ.

2011. márc. 28. 09:28

Szia:)

Kiderült valami?

2011. márc. 27. 13:59

Remélem, hogy nem csal meg, hiszen IMÁD, de tényleg.

Ezt az egyet tudom, nem az a hűűűű, de nagy csajozós, de ugye az ördög nem alszik.. Nekem pl. itt duruzsol a fülembe, hogy mi van, ha...

2011. márc. 27. 13:57

Barátnőm egyszer a volt pasijával pl. azt csinálta, hogy írt neki egy ilyen társkereső izén, a pasi meg elhívta randizni (barinőm direkt vakrandit akart)

Aztán megbeszélték, hogy talizzanak itt meg itt.

A pasi várta, barinőm meg befutott:D

Volt nagy balhé, de legalább kiderült az igazság.

2011. márc. 27. 13:57
Lehet h bénának meg etikátlannak tűnik a "nyomozás" de jobb,mint ha ok nélkül esnél neki.Ha meg nem reagál arra akkor tudod,hogy feleslegesen aggódtál:)amúgy az én exem is azt mondta h gyűlöli azokat akik kitekingetnek a kapcsolatból,meg hogy elítéli a megcsalást...el is hittem neki,aztán szakításunkkor tudtam meg,hogy csalt kb. 3 hónapig a munkatársával...
30. Jéghegy (válaszként erre: 29. - F8528030f9)
2011. márc. 27. 13:55

Ez is jó:)

Nagyon jó!:))


Beregizel, aztán írsz Neki.., hogy pl. mennyire szereted ahogy csókol, vagy mennyire élvezted az utolsó együttléteteket stb. bármit.:)

Szerintem ez még aranyos is lehet:D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook