Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vendégház, ház Horvátországban? tud valaki ajánlani? fórum

Vendégház, ház Horvátországban? tud valaki ajánlani? (beszélgetős fórum)


5. pocokfarok (válaszként erre: 4. - Martin3)
2011. márc. 28. 22:03
Akkor elnezest! :)
4. martin3 (válaszként erre: 3. - Pocokfarok)
2011. márc. 28. 20:30

köszi! tényleg jó, de ha jól látom itt több apartman van egy házon belül. Én olyat szeretnék, hogy a házban más ne legyen, nem akarom folyamatosan csitítani a gyerekeket, nehogy zavarjunk mást. Sajnos medencés pedig szóba sem jöhet, mert állandóan izgulnék melyik esik bele véletlen, még túl picik ehhez.

De köszönöm, amúgy szép és tetszik is.:)

2011. márc. 27. 23:34

[link]


Itt van legalul egy 80 m2-es apartman, ahogy irtad, nappali, konyha, 2 szoba. Nem tudom ez eleg-e. Bar az ara eleg borsos ...


Mi tavaly itt nyaraltunk, igaz, joval kisebb szobaban, mert csak ketten voltunk. A fonokek nagyon kedvesek, mindenben segitenek, kozvetlenek, gyerekeknek is jo jatszoteret biztosit a kert, a medence ... szoval csak ajanlani tudom, persze csak ha meg szabad ez az apartman, bar ketlem ... :$

2011. márc. 27. 21:45
senkinek nincs tapasztalata?:(
2011. márc. 26. 22:31

Sziasztok! nekünk az apartman túl kicsi lenne, inkább egy kis házat bérelnénk(3 felnőtt 4gyerek, a gyerekek 10hós, 2,5 éves, 4,5éves, 6éves) valahol Horvátországban. Tud valaki ajánlani ilyen helyet? nappali+konyha+ 2 szoba lenne ideális.

A neten nézegettem, de nem találok nagyon, csak apartman van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook